Автор Тема: Скорпионът и сексът  (Прочетена 2001 пъти)

Хриспа

• Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #40 -: май 09, 2019, 11:49:55 pm »
Аууу, точно тази тема за бащата ли подхвана! ???

Една от болните ми теми!

Понеже стана късно, казвам накратко: Баща ми е Водолей, никога не сме били близки. Изключително слабохарактерен и безотговорен... За мое огромно съжаление! :(

Едно от най-важните качества, което аз ценя у един мъж е отговорността.

Утре повече..

Ali_Lun

• Hero Member
  • Публикации: 1084
« Отговор #41 -: юни 21, 2019, 09:59:25 am »
Имам един... въпрос,може би се повтарям по един или друг начин,но ще го задам. Какво е любовта..? Грижа? Това да си джентълмен? Ако да.. Това го има в архетипа Лъв! Но при архетип Скорпион,има ли го? Според мен,не! При нас като че ли всичко е страст и мания в пълния смисъл на страстта и пълния смисъл на маниакалността и обсебването. И сега... Вървят ли ръка за ръка Любовта и Страстта? Според мен взаимно се изключват,то не напразно Лъв И Скорпион са в квадратура. И кое се предпочита от женския пол? Разбия се,зависи от човека,но като цяло? Благодаря на обърналите внимание и отговорилите!

Satin

• Hero Member
  • Публикации: 3160
« Отговор #42 -: юни 21, 2019, 10:07:25 am »
Ето  Али  :)

Ali_Lun

• Hero Member
  • Публикации: 1084
« Отговор #43 -: юни 21, 2019, 10:10:53 am »
Ето  Али  :)

Благодаря,но все пак,дай си мнението,ако обичаш.

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 2069
« Отговор #44 -: юни 25, 2019, 07:15:40 am »
Имам един... въпрос,може би се повтарям по един или друг начин,но ще го задам. Какво е любовта..? Грижа? Това да си джентълмен? Ако да.. Това го има в архетипа Лъв! Но при архетип Скорпион,има ли го? Според мен,не! При нас като че ли всичко е страст и мания в пълния смисъл на страстта и пълния смисъл на маниакалността и обсебването. И сега... Вървят ли ръка за ръка Любовта и Страстта? Според мен взаимно се изключват,то не напразно Лъв И Скорпион са в квадратура. И кое се предпочита от женския пол? Разбия се,зависи от човека,но като цяло? Благодаря на обърналите внимание и отговорилите!
Любовта е всичко........грижа,страст,секс.Да трепериш за някой,да го мислиш,да го желаеш,да се грижиш за него.Да се събуждаш с мисъл за този човек.При мен е така.

wiserneuron

• Full Member
  • Публикации: 147
« Отговор #45 -: Днес в 12:32:10 am »
"Според нея зодиакалните знаци не са дванадесет, а тринадесет. Това е съзвездието  “Змиеносец “  от  01.12 до 18.12."

Скорпион... в тази част на небето се намира Антарес - червен супергигант, спектъра ѝ е жълто-оранжев, тоест че има много енергия, но няма много ред и тази енергия е в повече, бинарна звезда, ту едната, ту другата изпращат вълните си към земята. Докато едната звезда е в инфрачервения спектър и грубата енергия преобладава, другата е в по-синия и дава мекота... ето от къде идва тази полярност и неразбиране на скорпионите, те са смесица от две коренно различни енергии.

« Последна редакция: Днес в 12:41:41 am от wiserneuron »
Знанието е сила, отговорност и задължение.

maimunka365

• Hero Member
  • Публикации: 625
« Отговор #46 -: Днес в 03:52:51 pm »
Направи ми впечатление колко оранжево беше това Пълнолуние, което попада в градусите на съзвездие "Змиеносец".  :)