Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 110326 пъти)

lina

• Sr. Member
  • Публикации: 316
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1780 -: декември 28, 2018, 09:15:07 pm »
... но пък други транзити стават точни на възлови места и покой няма.

Говори ми за други транзити и възлови места! Тр. Плутон / У5 ми е нагазил Dsc. В момента аспектите на Сатурн ми се виждат като конско на учителка от гимназията.

a.l.e.n.a

• Hero Member
  • Публикации: 3401
« Отговор #1781 -: декември 29, 2018, 03:34:22 am »
На 2 януари малко преди изгрев започва новия цикъл Слънце - Сатурн на 12 гр. в Козирог.
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 1899
« Отговор #1782 -: декември 29, 2018, 10:49:28 am »
На 2 януари малко преди изгрев започва новия цикъл Слънце - Сатурн на 12 гр. в Козирог.
На к2 на сина ми,тригон точен Луна в 5дом(телец),тригон Слънце в 9 дом.Луната е у8дом.Юпитер у1,у4 домове в 7*козирог,не съм сигурна да ли се отчита като съвпад.

Корея

• Hero Member
  • Публикации: 1081
« Отговор #1783 -: декември 30, 2018, 12:30:23 pm »
Говори ми за други транзити и възлови места! Тр. Плутон / У5 ми е нагазил Dsc. В момента аспектите на Сатурн ми се виждат като конско на учителка от гимназията.
Много кофти аспект, ако имаш половинка, ще е тегаво, пък и отношенията ти с другите ще са проблемни. Един от най - депресарските ми периоди, но и й предвид, че и Луната ми опонираше тогава.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

lina

• Sr. Member
« Отговор #1784 -: декември 30, 2018, 12:40:05 pm »
Много кофти аспект, ако имаш половинка, ще е тегаво, пък и отношенията ти с другите ще са проблемни. Един от най - депресарските ми периоди, но и й предвид, че и Луната ми опонираше тогава.

Най-сетне да срещна някой, който го е преживял този аспект!
Радвам се, че си оцеляла. Всички го описват като нещо апокалиптично.

strelicka

• Hero Member
  • Публикации: 2586
« Отговор #1785 -: декември 30, 2018, 04:31:02 pm »
Тр. Плутон / У5 ми е нагазил Dsc. В момента аспектите на Сатурн ми се виждат като конско на учителка от гимназията.

значи си с плутон скорпи в 5 дом,асц. рак

човек със същия транзит плутон  У5 на К7 ,събитието -развод,след като не бе грижовен баща и съпруг

lina

• Sr. Member
« Отговор #1786 -: декември 30, 2018, 06:10:19 pm »
Стреличка, натално Плутон ми е в 4ти дом във Везни, но да - управлява 5ти.
Asc ми е в Рак.

Сега, когато аспектът е вече факт, все едно съм на Титаник. И така ще е идните 2 години?!! :o :17:
« Последна редакция: декември 31, 2018, 12:46:06 am от lina »

strelicka

• Hero Member
  • Публикации: 2586
« Отговор #1787 -: декември 30, 2018, 07:09:47 pm »
при плутон всички обстоятелства са тежки и болезнени,темите са  вината, огорчението,обсебването, желанието за контрол, злобата или отмъщението,манипулиране  на тема честност, лоялност и доверие в брак,партньорства на к7

lina

• Sr. Member
« Отговор #1788 -: декември 30, 2018, 08:18:16 pm »
при плутон всички обстоятелства са тежки и болезнени,темите са  вината, огорчението,обсебването, желанието за контрол, злобата или отмъщението,манипулиране  на тема честност, лоялност и доверие в брак,партньорства на к7

Предполагам, ще ме разбереш, защо не мога да натисна Like под поста ти... ;)

Синухе

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 52
« Отговор #1789 -: януари 09, 2019, 10:01:22 am »

Вярно е,че има болка,но как гъсеницата да стане пеперуда?  :)

maimunka365

• Hero Member
  • Публикации: 574
« Отговор #1790 -: януари 09, 2019, 12:02:09 pm »
Без действие няма промяна. Тук се изпитва волята и се вади от удобното място. Всяка храна се разваля след време, ако не се яде и хваща мухъл. Така е и с Плутон, Сатурн. Ако съм всварила вода с билка за лечебна цел и не използвам отварата по график след време се разваля и съм изгубила ценно време. Колкото и да е полезно едно нещо, ако не се използва правилно то се превръща в бреме.
« Последна редакция: януари 09, 2019, 12:12:23 pm от maimunka365 »