Автор Тема: За взаимните рецепции  (Прочетена 3185 пъти)

Megi Angelova

• Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: За взаимните рецепции
« Отговор #20 -: септември 08, 2015, 02:35:08 am »
Нещо не разбрах как марс скорпион и венера везни са взаимна рецепция? Не трябва ли марс везни венера скорпион да бъдат, а твоите са добре поставени, силни.
Да, за Слънце/Сатурн знам, че е така при родителите, но в женска карта показва май и проблеми с мъжете в живота.

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 10291
« Отговор #21 -: септември 08, 2015, 02:49:01 am »
Нещо не разбрах как марс скорпион и венера везни са взаимна рецепция? Не трябва ли марс везни венера скорпион да бъдат, а твоите са добре поставени, силни.
Марс скорпион и Венера везни са във взаимна рецепция по заточение- Марс е заточен във везни, а Венера в скорпион
Рецепциите са по 1. управление, 2. екзалтация, 3. заточение и 4. падение
Марс везни и Венера в скорпион са във взаимна рецепция по управление
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 2058
« Отговор #22 -: декември 19, 2018, 05:53:12 am »
Все пак благодаря на човека с взаимните рецепции,провокира ме да огледам,разсъждавам при моите хора как се сработват.Аз нямам,доколкото успях да надникна в себе си.
Имам позната,съученичка,познавам житието/битието и.Нямам час на раждане,но тя има рецепция - Луна/Марс.Луна в овен,Марс в рак.Ако ги разлеждам дори само като сигнификатори има доста информация за житейски перипетии.Майка и почина от тумор в мозъка ,когато бяхме на около 23-24 години.Марс управлява тези години.Тя не е омъжена още,но е живяла с мъж дълго време(10 година)на съпружески начала.Тя го издържаше.Има няколко дълги връзки,всички със семейни мъже.Роди първото си дете на 42години,след 1година-2ро.Бащата на децата и живее при нея,той пое грижите около децата,тя работи.Нямат брак.Все едно ролите са разменени според традиционните виждания.
[size=10pt]При сина ми има рецепция по екзалтация Марс/Юпитер.Юпитер у1,у4 домове-в 1ви(козирог)почти на к2.Марс у5,у12 домове-в рак,8дом.
Рецепция по управление:Луна/Венера,телец/рак-5/8 домове.
[/size][/color]

При мъжа ми:Рецепция по екзалтация Луна/Сатурн.Луна у8 дом в 10(везни),Сатурн у2,у3 домове в 6(телец).
Тук ми се изясни изявата почти.При синът ми съм пристрастна ,някой ако има идеи,ще съм благодарна да сподели.
« Последна редакция: декември 19, 2018, 05:55:19 am от Сафо »