Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 23723 пъти)

Таис

• Full Member
  • Публикации: 183
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #440 -: януари 03, 2019, 11:33:17 pm »
 период Слънце-Слънце. СЗ сега на 6 януари е върху Луната ми, което ме плаши допълнително.

Затъмнението те засяга лично, засяга отношенията, тъй като Луната е управител
на АСЦ и в натала е в опозиция със сатурн. С това затъмнение се подчертата тази опозиция,
и опозиция Сатурн-Сатурн. Трудности с партньора вероятно, отношенията са на преден план,
но момента не е подходящ за вземане на решения, по-скоро може да се получи конфликна ситуация.
Затъмнението е придружено от квадратура Марс-Меркурий, които в натала са свързани.
Не е време за инвитро процедури сега, в Солара Марс е в соларният ти АСЦ, а АСЦ винаги е свързан
с тялото. Мисля, че можеш да направиш по-късно такава процедура, но не в този Солар.
Не изпадай в депресивни състояния, Луна-Сатурн склонява към депресия.
Тази година 18-19, управител на Профекцията е Юпитер, и сега транзитния прави квадратура към наталния.
Погрижи се за себе си, достави си удоволствия, вероятно в работата също не е спокойно, просто акцента тази година е
повече общуване, може би пътуване, или движение.
Каквито и притеснения да имаш Юпитер като управител тази година, ще ти помага да се справиш. :)

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 9216
« Отговор #441 -: януари 09, 2019, 11:43:43 pm »
Предстои един силен тригон между два активни принципа в знаци на своята обител на 16-ят градус :Юпитер Стрелец тригон Марс Овен на 24.01. Нека всеки да се възползва максимално подобаващо в сферите, които ги активира.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 10110
« Отговор #442 -: януари 09, 2019, 11:54:33 pm »
Предстои един силен тригон между два активни принципа в знаци на своята обител на 16-ят градус :Юпитер Стрелец тригон Марс Овен на 24.01. Нека всеки да се възползва максимално подобаващо в сферите, които ги активира.
Благодаря! Ние не писахме ли за това някъде из темите или грешно съм запомнила?
При мен Марс ще е върху Юпитер У4 в 8д, а Юпитер от 4д ще пуска тригон към тях, като в същото време ще прави секстил с Венера у2,9 във 2д.
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 9216
« Отговор #443 -: януари 10, 2019, 04:57:40 pm »
Да, Акрукс, споменахме го.
При теб Венера е силно поставена, Юпитер в своя триплицитет, пожелавам ти, ако периода позволява, да го ползваш на макс този хубав тригон и да споделиш, докато се случи кулминацията от цикъла им през месец май.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 1899
« Отговор #444 -: януари 11, 2019, 11:54:33 am »
Имам Марс в овен в 15*,дирек.Слънце там.......ще следя с интерес.Нямам очаквания с положително естество.
От Сл.затъмнение ескалираха "тихи" засега конфликти между сина ми и брат ми,които живеят в една къща(наследствен имот от дядо).Мисля,напрежението ще се увеличи.

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 1899
« Отговор #445 -: януари 18, 2019, 11:52:04 pm »
Съвпад Меркурий/Плутон в 21*козирог(цикъл),Марс-Венера тригон.

maimunka365

• Hero Member
  • Публикации: 574
« Отговор #446 -: януари 19, 2019, 12:02:43 am »
Секстил от 9-ти дом към наталния ми Юпитер.  :012:
В унисон с мунданните тенденции.
« Последна редакция: януари 19, 2019, 12:11:21 am от maimunka365 »