Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 26179 пъти)

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 9273
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #440 -: януари 09, 2019, 11:43:43 pm »
Предстои един силен тригон между два активни принципа в знаци на своята обител на 16-ят градус :Юпитер Стрелец тригон Марс Овен на 24.01. Нека всеки да се възползва максимално подобаващо в сферите, които ги активира.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 10291
« Отговор #441 -: януари 09, 2019, 11:54:33 pm »
Предстои един силен тригон между два активни принципа в знаци на своята обител на 16-ят градус :Юпитер Стрелец тригон Марс Овен на 24.01. Нека всеки да се възползва максимално подобаващо в сферите, които ги активира.
Благодаря! Ние не писахме ли за това някъде из темите или грешно съм запомнила?
При мен Марс ще е върху Юпитер У4 в 8д, а Юпитер от 4д ще пуска тригон към тях, като в същото време ще прави секстил с Венера у2,9 във 2д.
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

Рени

• Hero Member
« Отговор #442 -: януари 10, 2019, 04:57:40 pm »
Да, Акрукс, споменахме го.
При теб Венера е силно поставена, Юпитер в своя триплицитет, пожелавам ти, ако периода позволява, да го ползваш на макс този хубав тригон и да споделиш, докато се случи кулминацията от цикъла им през месец май.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 2058
« Отговор #443 -: януари 11, 2019, 11:54:33 am »
Имам Марс в овен в 15*,дирек.Слънце там.......ще следя с интерес.Нямам очаквания с положително естество.
От Сл.затъмнение ескалираха "тихи" засега конфликти между сина ми и брат ми,които живеят в една къща(наследствен имот от дядо).Мисля,напрежението ще се увеличи.

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 2058
« Отговор #444 -: януари 18, 2019, 11:52:04 pm »
Съвпад Меркурий/Плутон в 21*козирог(цикъл),Марс-Венера тригон.

maimunka365

• Hero Member
  • Публикации: 624
« Отговор #445 -: януари 19, 2019, 12:02:43 am »
Секстил от 9-ти дом към наталния ми Юпитер.  :012:
В унисон с мунданните тенденции.
« Последна редакция: януари 19, 2019, 12:11:21 am от maimunka365 »

Рени

• Hero Member
« Отговор #446 -: май 24, 2019, 03:38:55 pm »
В периода пет планети по зодиакална дължина са на трон- Меркурий, Венера, Юпитер, Сатурн, Нептун. Интересно време или подходящо да правим избори какво да развиваме, осмисляме, подкрепим, временно да преустановим, свързано с техните аналогии и да го приложим в онази сфера/-и от живота ни, където тези планети са управители. Разбира се, тези при които посочените планети са с добър статус, би трябвало да направят по-добър избор.

Рени

• Hero Member
« Отговор #447 -: май 30, 2019, 09:29:06 am »
Вчера, днес и утре Луна и Марс са във взаимна рецепция, квадрат- при някои от вас с кардинален акцент, да реагират с главоболие, стомашни разстройства, възпалителни процеси, прорезни рани, прибързаност, свръхчувствителност ? :)

Ребека

• Hero Member
  • Публикации: 3054
« Отговор #448 -: май 30, 2019, 10:50:56 am »
Аз!- кучето ми заби такъв зъб, като го черпих ,че потече кръв ,втора нощ не спя ,предната дори смуках валидол само да заспя ,но нямам приспивателни и подобни.. очите ми са червени и имам стомашен дискомфорт, което не е типично. Отделно кучето се отърка в умряла котка и не съм на себе си о мириса, не мога да го премахна ,снощи го търках със спирт днес в банята и пак го усещам някак се пропи мирисът на мърша в атомите на въздуха. Той постоянно е върху мен и сигурно и аз мириша .Ако не бях видяла трупа на котката прясно умрял миналата седмица ,понятието мърша щеше да е по-абстрактно с форма на разложен губер, но сега все едно съм с разложената котка в леглото. По принцип съм  с изостренно обоняние и сега не съм насебе си  :012:

Ребека

• Hero Member
« Отговор #449 -: май 30, 2019, 10:54:35 am »
Честно казано това подпомага да се чувствам че ми се повдига постоянно и една топка на погнуса е свита в корема ми Топло и лепкаво е не знам дали ще си помогна или ще ми стане още по-лошо ако си натъркам парфюм на носа  :017:

Satin

• Hero Member
  • Публикации: 3157
« Отговор #450 -: май 30, 2019, 11:02:39 am »
 ;D Ребека, опитай с оцет и вода, би трябвало да неутрализира миризмата, но не прекалявай с оцета все пак

Ребека

• Hero Member
« Отговор #451 -: май 30, 2019, 11:44:20 am »
Натърках си носа с парфюм с възможно най- силната миризма и пак усещам ,всичко ще се пере, защото няма да намеря покой ,докато усещам и най-лек повей. Уж го дръпнах навреме, но докато се усетя, защо се търкаля и асимилирам гледката на разложено тяло...,мизерията вече се е просмукала, а добре че уж сега е постриган, че иначе с агнешките лимби съвсем няма измиване  ;D Снощи душих тялото му сантиметър по сантиметър и търках  там ,където локализирах мириса с мокри кърпи напоени с дезинфекциращ спирт, после пак и пак и етилов спирт и понамаля ама..  Днес в банята-къпан , но може би местата до които се е допирал -включително аз  ;D също воним  :012: Иначе оцет с вода пих сутринта -за отслабване да не мириша отвътре   :D

Satin

• Hero Member
  • Публикации: 3157
« Отговор #452 -: май 30, 2019, 01:26:38 pm »
Със спирт и парфюм не става, оцета неутрализира миризмите
Моето обичаше в развалена риба да търкаля  ;D

Ребека

• Hero Member
« Отговор #453 -: май 30, 2019, 02:18:27 pm »
Оо това е ужасно извратеняшко  ;D  За сега, като се смени, изпра, изкъпа многократно не усещам  :017:

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 10291
« Отговор #454 -: май 30, 2019, 04:48:25 pm »
Вчера, днес и утре Луна и Марс са във взаимна рецепция, квадрат- при някои от вас с кардинален акцент, да реагират с главоболие, стомашни разстройства, възпалителни процеси, прорезни рани, прибързаност, свръхчувствителност ? :)
О, почнал е новият ми лунар вчера по обяд, където Марс ми квадратиха Луната и Слънцето- ходих вчера продължително време и по едно време ми щрака коляното (Сатурн в лун. 6д) с болка изкачих няколкото стълби, за да изляза от парка, а там една борова игличка ме боцна по крака, а комар ме боцна по ръката  :012:
Спах дълбоко и непробудно тази нощ, утре може да повторя ходенето, че да заспя навреме
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

romantica

• Hero Member
  • Публикации: 854
« Отговор #455 -: май 30, 2019, 10:28:56 pm »
Вчера, днес и утре Луна и Марс са във взаимна рецепция, квадрат- при някои от вас с кардинален акцент, да реагират с главоболие, възпалителни процеси, прорезни рани, свръхчувствителност ?

тр. Марс на К5 в опозиция с нат. Нептун/К11, тр. Луна се доближава към К2 - от 3 дни не мога да спя нормално, появява се вечерно главоболие и болка в очите.
"В изпълнение Волята на Бога е силата на човешката душа."

Корея

• Hero Member
  • Публикации: 1092
« Отговор #456 -: май 31, 2019, 07:08:50 am »
При мен Марс У 11 пресече АЦ и е в сходящ съвпад с нат. Луна У 1,2.
Два дни поред пия хапчета за главоболие, снощи се жегнах с ютията и за капак партньорът ми сервира едно неочаквано негово решение, което ме устройва, но понеже е внезапно, ми дойде доста стресиращо.
Днес ще съм изцяло заета с мероприятия и тържества, изнервена и напрегната е работата, за капак се притеснявам и за една тлъста сума пари, която не е още пристигнала по сметка.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

• Hero Member
« Отговор #457 -: май 31, 2019, 10:13:32 am »
Луна върху Меркурий -точно при мен в 4ти а Марс е каре съответно към Меркур

Рени

• Hero Member
« Отговор #458 -: юни 20, 2019, 11:12:07 am »
Новият цикъл Меркурий- Марс в Рак 21*35 от 18.06. 2019 г, е интересен с това, че двете планети не са били така близо една до друга в последните 13 г.  Може да наблюдаваме,  в периода, как тази близост ще рефлектира  върху съответните сфери индивидуално за всеки от нас до началото на следващия цикъл ? :)

Синухе

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 64
« Отговор #459 -: юни 20, 2019, 07:29:17 pm »
Какво ще кажете за духовната криза представена от квадрата Юпитер/Нептун ?  :)

Някой усеща ли духовни предизвикателства и намира ли решение в сигурният подход представен от Сатурн и ЮЛВ,които са в същият градус,прави впечатление че и 3те планети са на трон,а нодалната ос говори за съдбоносни избори.