Автор Тема: Експерименти  (Прочетена 20748 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2116
Re: Експерименти
« Отговор #75 -: Май 30, 2017, 09:17:52 pm »
Една карта от снощи , не се подвеждайте от името й, просто съм си изчерпала лимита в Астрото и прекроих стар хорар за тази.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Експерименти
« Отговор #76 -: Май 30, 2017, 09:48:11 pm »

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Експерименти
« Отговор #77 -: Май 30, 2017, 10:18:51 pm »
Една карта от снощи , не се подвеждайте от името й, просто съм си изчерпала лимита в Астрото и прекроих стар хорар за тази.

Прилича на романтична среща. :) Тайна , любовна.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12703
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Експерименти
« Отговор #78 -: Май 30, 2017, 10:42:14 pm »
Аброуд, отложи ли се "Наздраве-то ".  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Експерименти
« Отговор #79 -: Май 30, 2017, 10:45:37 pm »
дай по-конкретно, Рени, не разбрах

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12703
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Експерименти
« Отговор #80 -: Май 30, 2017, 10:59:08 pm »
Разминаване в очакванията, свързани с друг/-и или обстоятелствата са се променили. Липсва споделянето на емоцията, темата на разговора, настроението, диспута. Някой/и са се направели на "велик", а идеята "за...нещо по-така", но сякаш една приказка, дума я е развалила или защото е казана накриво или пък въобще не е изказан по очакваното. Няма перспектива, "видимост " между намерението и настроението, според мен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Експерименти
« Отговор #81 -: Май 31, 2017, 08:14:22 am »
така е, Рени
а, час преди да построя картата кандидатствах за работа, за която шансовете ми не са особено големи

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Експерименти
« Отговор #82 -: Май 31, 2017, 08:57:41 am »
Една карта от снощи , не се подвеждайте от името й, просто съм си изчерпала лимита в Астрото и прекроих стар хорар за тази.

Някаква 'пролетна умора' те е хванала и си се изолирала, доколкото е възможно, ама няма да те оставят за дълго на спокойствие и ще ти се пооправи настроението, може някакво пътуване да има

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Експерименти
« Отговор #83 -: Май 31, 2017, 09:00:38 am »
така е, Рени
а, час преди да построя картата кандидатствах за работа, за която шансовете ми не са особено големи

По картата късметът мисля, че е на твоя страна

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Експерименти
« Отговор #84 -: Май 31, 2017, 01:01:19 pm »
::)

потресена съм, но У1 в 8 каре луна в 11 показва емоционалното преживяване,мисля за това,инцидент,станал в блока срещу нас
опозето марс -сатурн , не съм пряко засегната,свидедели ми  разказаха за тази небивала жестокост на тези същества,дори не бих нарекла хора  :-\
марс У3 съседи,Усъ 7/ 5 от 3/У8 -детенце в опозе на сатурн на К4,закл.знак в 4

детенце на 3-4 години падна от прозореца  :(,бащата квартален пияница слязал ,взел го качил го горе ,заключил и излязъл навън,/за още алкохол да си купи/
съседи,станали свидетели на инцидента са се обадили на полиция,когато са дошли са  заварили майката и бащата, мъртво пияни,ранен следобяд,а детето в тежко състояние,умът ми не може да го побере какъв скот трябва да си да се отнесеш така с една невинна душичка,не ми се мисли какъв тормоз е преживяло горкото и преди случката и къде е държавата и социалните при дете в риск :017: :(
« Последна редакция: Май 31, 2017, 01:13:01 pm от strelicka »

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Експерименти
« Отговор #85 -: Май 31, 2017, 05:15:31 pm »
Разминаване в очакванията, свързани с друг/-и или обстоятелствата са се променили. Липсва споделянето на емоцията, темата на разговора, настроението, диспута. Някой/и са се направели на "велик", а идеята "за...нещо по-така", но сякаш една приказка, дума я е развалила или защото е казана накриво или пък въобще не е изказан по очакваното. Няма перспектива, "видимост " между намерението и настроението, според мен.

Ти ли не си компетентна? Ти? :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2116
Re: Експерименти
« Отговор #86 -: Май 31, 2017, 10:27:17 pm »
Някаква 'пролетна умора' те е хванала и си се изолирала, доколкото е възможно, ама няма да те оставят за дълго на спокойствие и ще ти се пооправи настроението, може някакво пътуване да има
Това с умората, изолацията и предложението за пътуване абсолютно е така.
Но картата създадох с намерение да бъде хорар- изпитах почти ужас, когато , както си ровех из сайтове, телефонът ми изгасна и 15 минути , освен " сори и т.н. " , друго не чух и видях от него. :85:
Реших, че е умрял, досега не ми се е случвало, а и наскоро бях заспала с него и се събудих от мощното му издрънчаване на пода.
Та, основният ми проблем във въпросния ден и час беше свързан с това.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Експерименти
« Отговор #87 -: Май 31, 2017, 10:40:56 pm »
Абе тя и акрукс ядеше вафли, но само 2 дена по-късно хукна да продава това и онова, ама като й говорехме "пари", тя викаше "не" и "не"
Работят си чудесничко, даже не подозирах, че е възможно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Експерименти
« Отговор #88 -: Май 31, 2017, 10:48:42 pm »
Абе тя и акрукс ядеше вафли, но само 2 дена по-късно хукна да продава това и онова, ама като й говорехме "пари", тя викаше "не" и "не"
Работят си чудесничко, даже не подозирах, че е възможно
Е да де, ама този експеримент нали е за момента, не за дни след момента
когато си го пуснала си сравнила с таро за деня, а не седмично таро  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Експерименти
« Отговор #89 -: Май 31, 2017, 11:43:04 pm »
Чакай сега, нали затова е експеримент-да видим как работи
Очевидно хваща няколко дена