Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 15306 пъти)

Papy

• Hero Member
  • Публикации: 7237
Re: За другите неща
« Отговор #40 -: септември 24, 2017, 08:54:35 pm »
В моя случай не бих го определила като ревност, защото моето гадже в тези ситуации си беше пас, а може това още повече да е надъхало спортистката, тоест-да е започнало като заигравка, и после да е минало към ожесточение, само гадая, а и в крайна сметка никой от околните не ме "разлюби" заради нея, тоест-реално нищо не се е случило.
За мен приятелствата са просто нещо-кефи ме, мога да контактувам, разбира ме, дори и да е 2 от 3 пак съм ок.
Ако попадна с моя приятелка в такава ситуация, бих я попитала открито какво става, и ако ми каже истината, не бих се разсърдила, независимо от причината (обаче въобще не си представям как някоя ще го направи)

Lilla

• Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13255
« Отговор #41 -: септември 24, 2017, 09:03:04 pm »
Много рядко някой ще ни каже какви са истинските му мотиви, това го прави уязвим. И точно затова не бих очаквала някоя приятелка да си признае защо го прави.
- Би ли ми казал кой път да хвана оттук? - попита Алиса.
- Зависи накъде отиваш - отвърна Котаракът.
- Все едно накъде... - каза малкото момиче.
- Тогава е все едно кой път ще вземеш - рече Котаракът.

Reptil

• Hero Member
  • Публикации: 1945
« Отговор #42 -: октомври 08, 2017, 02:31:55 am »
Папи, щом случката се е повторила, определено не става дума за изпиване на едно голямо и последващо засърбяване. По-скоро по някакъв неосъзнат от теб начин си настъпала дамата с есенциално затритите планети по мазола и тя е решила да изравни резултата.

Papy

• Hero Member
« Отговор #43 -: октомври 08, 2017, 11:41:27 am »
Може, макар и малко вероятно
Следващият път може би ще е осъзнато

starinthenightsky

• Full Member
  • Публикации: 141
« Отговор #44 -: октомври 25, 2017, 04:33:12 pm »
Днес за сефте търках билетче.  :012: Печалба 3 лева, но си е 50 процентова. От четирите печеливши числа, излязоха две.

Lilla

• Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
« Отговор #45 -: октомври 25, 2017, 04:40:52 pm »
Пак е нещо, подхвърлени трохи от Вселената.  :012: Аз никога не съм печелила нито от лотарийни билети, нито от тото и други игри на късмета.

Veselin

• Hero Member
  • Публикации: 4141
« Отговор #46 -: октомври 25, 2017, 08:31:29 pm »
Днес за сефте търках билетче.  :012: Печалба 3 лева, но си е 50 процентова. От четирите печеливши числа, излязоха две.
Защо въобще се занимаваш с подобни глупости?  :012: :012: :012:

Lilla

• Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
« Отговор #47 -: октомври 25, 2017, 08:35:44 pm »
Веднъж и аз реших да изтъркам, нито стотинка не спечелих. Оттогава не съм правила нови опити. И за себе си установих, че при мен парите идват с неуморен труд, лични способности и съобразителност. Нито съм имала лесни печалби, нито някой ми е съдействал за нещо в професионален план.

Veselin

• Hero Member
« Отговор #48 -: октомври 25, 2017, 08:37:10 pm »
И за себе си установих, че при мен парите идват с неуморен труд, лични способности и съобразителност. Нито съм имала лесни печалби, нито някой ми е съдействал за нещо в професионален план.
При мен е същото, и в натала ми си е показано - Марс У2 в заточение в квадрат с Луната в 5 дом (т.е. не ми е писано да печеля от хазарт).

Lilla

• Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
« Отговор #49 -: октомври 25, 2017, 08:42:52 pm »
При мен няма от тъй наречените Дхана йоги за богатство, точно обратното имам. И У11 е в кофти дом – това изключва всякакви аванти, протекции, полезни връзки и дарове посредством взаимодействие с други хора. Но важното е, че нямам и вътрешна нагласа за това, че по тази линия мога нещо да получа.

Veselin

• Hero Member
« Отговор #50 -: октомври 25, 2017, 08:46:51 pm »
Повечето в България явно я имат тази вътрешна нагласа, понеже виждам, че всеки втори все търка, дори и вървейки по улицата.

art7ess

• Sr. Member
  • Публикации: 356
« Отговор #51 -: октомври 25, 2017, 10:19:17 pm »
Като дете печелех от всякакви томболи (в детски списания, игри, etc.), в които участвах просто така, и не си взимах наградите, защото смятах, че с нищо не съм ги заслужила. Хазартът не ме влече, имам ретро Юпитер (у8,7) във 2д, на него отдавам този вид късмет.

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 8657
« Отговор #52 -: октомври 25, 2017, 10:57:22 pm »
Като дете печелех от всякакви томболи (в детски списания, игри, etc.), в които участвах просто така, и не си взимах наградите, защото смятах, че с нищо не съм ги заслужила. Хазартът не ме влече, имам ретро Юпитер (у8,7) във 2д, на него отдавам този вид късмет.

Цитат
и не си взимах наградите, защото смятах, че с нищо не съм ги заслужила

Не мислиш ли, че е защото Сатурн(овото) при теб е в повече ?!? Предпочиташ да ти е трудно.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

• Hero Member
« Отговор #53 -: октомври 25, 2017, 11:11:49 pm »
Ха, вашето е нищо, преди х години пуснах тото, за първи път спечелих от позната тройка-7лв, оставих ги вкъщи, влязоха крадци и ги откраднаха. И повече не играя на никакви лотарии

Lilla

• Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
« Отговор #54 -: октомври 25, 2017, 11:13:28 pm »
Е, това вече е виц  :012: – да влязат крадци и да ти откраднат 7 лв., мизерна печалба от тотото.

А аз ще чакам транзитният Юпитер на Асцендента да ме огрее, тогава ще търкам билетчета.  :lol_hitting:

starinthenightsky

• Full Member
« Отговор #55 -: октомври 26, 2017, 10:49:10 am »
Реших да си пробвам късмета в лотарийните билети. Не съм капо. Един лев чиста печалба.  :012:
А я си представете какво е да ти предлагат работа тип за благото на народа, с доста неизгодни условия - в твой ущърб, за която е необходимо да вадиш пари от твоя джоб и собствени ресурси, за да може да я вършиш, които доста намаляват и бе това не особено високото заплащане за подобен тип работа с много отговорности.  :91:

art7ess

• Sr. Member
  • Публикации: 356
« Отговор #56 -: октомври 26, 2017, 11:34:47 am »
Не мислиш ли, че е защото Сатурн(овото) при теб е в повече ?!? Предпочиташ да ти е трудно.  :)
О, да, със сигурност! Но не толкова трудно, колкото заслужено.

Lilla

• Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
« Отговор #57 -: октомври 26, 2017, 12:10:55 pm »
Стар, да не си ходила на някое интервю за работа? Тук при нас вече търсят и "офис сътрудници" с личен автомобил. Да може максимално да те използват. Ако можеше, пари от въздуха щяха да правят, дай им само да печелят, без да вложат нищо от себе си.

Veselin

• Hero Member
« Отговор #58 -: октомври 26, 2017, 12:26:48 pm »
Днес ни преместиха обекта, но на по-малко видно място и от преди. :( Не съм сигурен, че сега ще е по-добре, дори може да стане още по-зле. Правих и хорар, но асцендентът се оказа късен (27 градуса и нещо).

starinthenightsky

• Full Member
« Отговор #59 -: октомври 27, 2017, 05:15:16 pm »
Някой от Вас има ли днес проблем с мрежата на мтел ?