Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 36770 пъти)

Papy

• Hero Member
  • Публикации: 7432
Re: За другите неща
« Отговор #1120 -: октомври 27, 2018, 09:20:09 am »
Нищо не усетих

Да ви попитам-през кой сайт най-лесно и бързо се продават неща? Имам някои предмети, които не ми трябват...

starinthenightsky

• Sr. Member
  • Публикации: 399
« Отговор #1121 -: октомври 28, 2018, 06:21:44 pm »
Снощното го усетих.

Ребека

• Hero Member
  • Публикации: 3001
« Отговор #1122 -: октомври 31, 2018, 05:18:24 pm »
Колежка  :012:  Британка, правила секс с 15 призрака, се омъжва за полтъргайста си

Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/lyubopitno/britanka-pravila-seks-s-15-prizraka-se-omzhva-za-poltrgaysta-si-video_news636698.html Сега на Хелуин ще видим дали Невидимият ще ми предложи брак или пак секс тип гореща вълна от самотен климактериум  ;D
« Последна редакция: октомври 31, 2018, 05:40:39 pm от Ребека »

Papy

• Hero Member
  • Публикации: 7432
« Отговор #1123 -: октомври 31, 2018, 05:59:10 pm »
Весел Хелоуин :)

Om

• Sr. Member
  • Публикации: 434
« Отговор #1124 -: ноември 08, 2018, 10:04:33 pm »

Защо,ето ти повече За Исус,нещо повече,някъде другаде,където всъщност нещата са така както са си. Библията е поправяна сумати пъти,целта - да се хареса,да е удобна. Евреите са застанали срещу Бог... Егото им е толкова голямо.
Но аз знам толкова,темата е доста.. тежка,стигал съм до неща,които са доста сложни за да бъдат разбрани.

Я да прочетем какво знаеш. Казвай.

Какво ще кажеш за Йехова, женски дух ли е?

Целта на Библията е не да се хареса на хората, а на тези, които ги управляват. За да не се интересуват от древните Евангелия, които не са включени в Библията.

Ali_Lun

• Hero Member
  • Публикации: 1071
« Отговор #1125 -: ноември 08, 2018, 10:12:07 pm »
Я да прочетем какво знаеш. Казвай.

Какво ще кажеш за Йехова, женски дух ли е?

Целта на Библията е не да се хареса на хората, а на тези, които ги управляват. За да не се интересуват от древните Евангелия, които не са включени в Библията.

Нямам желание да влизам в тези води.

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 1911
« Отговор #1126 -: ноември 14, 2018, 04:51:53 am »
Вчера се зачетох в някаква книга за Луната и за това,че древните са се съобразявали винаги с нейните цикли:Кога да сеят,кога да водят войни,кога да зачеват.......и се замислих за това скорпионско новолуние,което е в моя 6 дом,и темите за смъртта така особено ме вълнуват тези дни,въпреки че щеше да е по-добре сексът да ми е приоритет :012:
Когато съм заченала е имало новолуние точно на моя к8 ,стрелец.Синът ми е АЦ. стрелец.

Terry

• Hero Member
  • Публикации: 2543
« Отговор #1127 -: ноември 14, 2018, 08:14:16 am »
Ами както казваше, знаете кой :012:, луната е най-важна. Не само транзитните лунации, пренатални, прогресивни...аз например съм забременяла, когато по прогресии фазата на луната е била същата като наталната, като пр. слънце е било в точен тригон с натална луна.
Нали според някои на луната (космическото тяло) разпределят душите на идване и отиване...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 10123
« Отговор #1128 -: ноември 14, 2018, 01:44:41 pm »
Когато съм заченала е имало новолуние точно на моя к8 ,стрелец.Синът ми е АЦ. стрелец.
а при мен в 9д Близнаци, съвпад с МЦ, голямата дъщеря е с АС Близнаци  :)
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

romantica

• Hero Member
  • Публикации: 836
« Отговор #1129 -: ноември 21, 2018, 05:17:25 pm »
Според вас, астролозите (независимо дали професионалните или любителите) трябва ли да имат и добра интуиция освен научни знания?

Покрай моя астро експеримент във фб установих, че 95% от тях не притежават такава и повечето си пишат алабализми или заучени фрази от книжки с добавка някакво придошло инфо оттук-оттам.

И с голямо самочувствие си вярват...  ;D
« Последна редакция: ноември 21, 2018, 05:19:04 pm от romantica »
"В изпълнение Волята на Бога е силата на човешката душа."

Ребека

• Hero Member
« Отговор #1130 -: ноември 21, 2018, 05:38:32 pm »
Аз мисля че знанията и главно знанията, за интуицията има други практики -хвърляне на боб, таро и прочие ,където също толкова безсмислици говорят под шепота на интуицията си. Пълен булшит- безплатни картинки от пиксабей и перифрази на дантелина перифраза.. Интуицията лъже и не може да чакаш на нея, анализа, синтеза на знанията и практиките,+ дори подсъзнателен не е интуиция а систематичен ум Само опита знанията и ерудицията правят разликата му всички лаладжии аматьори и истински астролог. Интуицията е сестра на самозаблудата -не знаеш коя виждаш. Знанията си искат черноработник и четене Къде ги гледаш тези неща Романтика, защо не кажеш  :)

Ребека

• Hero Member
« Отговор #1131 -: ноември 21, 2018, 05:51:14 pm »
Всъщност интуицията не лъже, но е бъркана със самозаблудата, а когато почнеш да заблуждаваш и други си е подсъдно. Ню ейджа изгради един култ към интуицията, като хвъри мъгла върху умувете на хората,разумът нарочно не се насърчава, за да тънем дружнo във луциферова лъжа и самодоволство. Аз за себе си знам, че нямам знания, просто купчинки с лайна -повечето  ;D но и нямам желание да чета и задълбавам тепърва в сериозни изтточници, но и на абсолютно никаква интуиция не разчитам вече -преживяла съм и това разочарование -да си самоповярвам на нептуновият промисъл-среден пръст, слаб 2 ооценката ми е била!  :012:

starinthenightsky

• Sr. Member
« Отговор #1132 -: ноември 21, 2018, 06:25:12 pm »
Астролозите е хубаво да могат да притежават инициативност, съзидателност в мисленето, а не да преповтарят и назубрят шаблонно чужди мисли, изводи и след това да се правят на много вещи.
Интуиция е нужна, за да хванеш енергията на човек, който не познаваш изобщо. Това което стои зад графичното изображение на рождената карта. Триизмерното. Този, който няма интуиция, ще те закичи с клише от книжките.
« Последна редакция: ноември 21, 2018, 06:37:21 pm от starinthenightsky »

Ребека

• Hero Member
« Отговор #1133 -: ноември 21, 2018, 08:48:33 pm »
Нали ти казах, че не ме приеха ,сега няма да си правя друг профил -имам де  ;D ,че да им влизам в секретното общество ,иб а си ,аз по рождение съм от Вълкадин говори с Бога  ;D  виждам и чувам небесните сфери без джойнт, че да им се натискам на мекоговорящата сбирка въй въй точка ком  :D  Намерих си нова група-"Плеядинците разговори с Духа" хем ги боли всичко, хем саа тъжни и дебели, нищо че тези симптоми са от бума на златната ера на ню ейджъ от преди заветната 2012  :D
« Последна редакция: ноември 21, 2018, 09:02:59 pm от Ребека »

romantica

• Hero Member
  • Публикации: 836
« Отговор #1134 -: ноември 21, 2018, 09:30:02 pm »
Всеки път си мисля да те питам на колко бутилки си, ама все си забравям. Може би е по-добре да пиша на Ева, ама всъщност не ме интересува де ;)
"В изпълнение Волята на Бога е силата на човешката душа."

Ребека

• Hero Member
« Отговор #1135 -: ноември 21, 2018, 11:00:14 pm »
На много бутилки, който много живее, много е пил. Хиляди бутилки абсент и сироп за кашлица Тусирол с морфин и ефидрин  :29:

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 9219
« Отговор #1136 -: ноември 22, 2018, 10:19:55 am »
Романтика, колкото повече имат хората, които се занимават с наука и работят с хора, е по-добре.
Ребека, гадаенето на боб, на мусака, на карти не се случва благодарение на интуицията. 
Възможността и надеждността на интуицията, както и знанията в дадена област са пряко зависими от опита и познанието придобити от  заниманието на човек с ангажираната от него област. Аз може да съм интуитивна по отношение на астрологията, но не съм такава по отношение на физическото  измерение на живота. :)
В астрологията има достатъчно аксиоми, които трябва да се знаят, така че "лични изказвания" в тази материя не могат да се очакват. Няма лошо в това , че се преписва, надписва и записва и както казваше една моя учителка :"Всеки да преписва толкова, колкото му акъла- тотаджийски работи не 'ща ". Освен това по хороскопа не се предсказва, а се правят изводи, не се гадае, а се предвижда-това е мотото на древните.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

• Hero Member
« Отговор #1137 -: ноември 22, 2018, 10:39:56 am »
Романтика, колкото повече имат хората, които се занимават с наука и работят с хора, е по-добре.
Ребека, гадаенето на боб, на мусака, на карти не се случва благодарение на интуицията. 
Възможността и надеждността на интуицията, както и знанията в дадена област са пряко зависими от опита и познанието придобити от  заниманието на човек с ангажираната от него област. Аз може да съм интуитивна по отношение на астрологията, но не съм такава по отношение на физическото  измерение на живота. :)
В астрологията има достатъчно аксиоми, които трябва да се знаят, така че "лични изказвания" в тази материя не могат да се очакват. Няма лошо в това , че се преписва, надписва и записва и както казваше една моя учителка :"Всеки да преписва толкова, колкото му акъла- тотаджийски работи не 'ща ". Освен това по хороскопа не се предсказва, а се правят изводи, не се гадае, а се предвижда-това е мотото на древните. В общи линии това казвам и аз

starinthenightsky

• Sr. Member
« Отговор #1138 -: ноември 22, 2018, 12:31:25 pm »
Няма лошо, всекиму според интелектуалните способности. Не всеки може да има инициативно мислене, но за астрологията е препоръчително, именно защото става въпрос за аналитична дейност, която предполага инициатива. И интуиция. Ако се позоваваш на тази книжка, чутото от някой друг без за се замисляш, механично, анализът ще е съшит с бели конци. За някоя друга дисциплина механичното назубряне, заучаване, преповтаряне на чужди идеи по шаблон, ученето по рецепта може и да върши работа. В астрологията аксиомите са по-скоро отправни точки. Ориентири. Индивидуалното не се вмества по мярка в клишето.
Въпреки че са олицетворение на едно и също, наталната карта не прави човека, а обратното. И тук роля играе интуицията.

Доста хора свързват астрологията с гадаене, предсказване. И са с очаквания астрологът да им познае. Други пък смятат, че с астрологичното познание, могат да коват, моделират съдбата си. Трети пък внушават, че астрологичният съвет е едва ли не задължително условие, все едно от астролога зависи, обуславя успеха на нещо. Но и астролозите подпомагат дали умишлено или не, да има подобни нагласи.
« Последна редакция: ноември 22, 2018, 01:00:43 pm от starinthenightsky »

starinthenightsky

• Sr. Member
« Отговор #1139 -: декември 22, 2018, 11:38:28 pm »
Тъй като всичко е енергия, възможно ли е да изградим енергийна стена, филтър и как, за да няма "канал" за връзка, по който да се закачат ?