Автор Тема: Всякакви въпроси  (Прочетена 56681 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #165 -: Февруари 21, 2018, 02:19:26 pm »
Всъщност не би трябвало да те интересуват всички възможни женки, а динамиката на картата на мъжа, евентуално и твоята - при потенциални по-сериозни последствия. Иначе той може да има перфектна синастрия с анджелина джоли, но на нея да не й пука, нито пък на него

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #166 -: Февруари 21, 2018, 05:01:52 pm »
Май се вкарваш в излишни филми  :)
Да не се повтряме, съгласна съм с Папи.
Сложи ако искаш карта на ММ с прогресии, дирекции, няма да е излишно и твоята

П.п ако от скоро е тази "параноя" виж дали някой транзит не ти дразни Луната
« Последна редакция: Февруари 21, 2018, 05:03:27 pm от Satin »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #167 -: Февруари 21, 2018, 05:54:35 pm »
Май се вкарваш в излишни филми  :)
Да не се повтряме, съгласна съм с Папи.
Сложи ако искаш карта на ММ с прогресии, дирекции, няма да е излишно и твоята

П.п ако от скоро е тази "параноя" виж дали някой транзит не ти дразни Луната
дир. Сатурн съвпад с нат. Луна има, което се тълкува-
ЛУНА СЪВПАД със САТУРН : ОПАСНОСТ от хронически болести вследствие простуда, влага или стомашни разстройства, особено ако Луната е на ASC или в 11,10,9 или 7 дом. В 6 дом -ревматизъм, подагра, апоплексия. В 12- умствени разстройства, тревога, неудовлетвореност, клевета от низшестоящи. В 7- семейни свади, в 8 или 2- фалит. Повечето неприятности са предизвикани от самия човек. Ползата би била в развиване на характера- търпение, внимателност.

А дир. Слънце съвпада с нат. Марс в момента , това се тълкува така:
СЛЪНЦЕ СЪВПАД с МАРС:  ВЪЗБУЖДА желанията- оттам неваздържаности необмисляне. Животинските инстинкти влияят на ума. ОПАСНОСТ от остри възпаления, инциденти с огън, ел.ток, оръжие, животни. На хората марсов тип - служебен успех в състезания/опасни ситуации. Спорове с началници, чиновници. Ако Марс управлява 8,12 или 4 дом или е в тях в радекса - опасност от смърт: да се избягват рисковете.
           

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #168 -: Февруари 21, 2018, 06:09:34 pm »
Сега само дир.Слънце сходящ съвпад Марс,ще имам прогресивно новолуние съвпад Марс 2019.В момента дирекционна Луна е на ИЦ.
Вероятно ще претърпя и хир.интервенция.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #169 -: Февруари 21, 2018, 06:24:32 pm »
Акрукс,луната в 1дом,у3,сатурн в 12дом,у9,у10.Дирекция на сатурн съвпад луна:мама се омъжи за баща ми за втори път,брат ми претърпя инцидент и му шиха главата,мои съседи(луна у3)започнаха строежи,мой съсед се разболя тежко,имах проблеми с психиката,вземам капки на доктор Бах.Ако гледаш производни домове,още неща има ,все пак мой 1д е на ММ 7д.
доколкото знам при дирекциите не се гледат планетите като управители по домове, а според тяхната природа, като СД Слънце с Марс и СД Марс със Слънце е едно и също тълкуването, независимо в кой дом се намират и какъв дом управляват

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #170 -: Февруари 21, 2018, 07:33:50 pm »
доколкото знам при дирекциите не се гледат планетите като управители по домове, а според тяхната природа, като СД Слънце с Марс и СД Марс със Слънце е едно и също тълкуването, независимо в кой дом се намират и какъв дом управляват
Акрукс и аз така съм чела,обаче дирекцията на сатурн към луна проработи по всички теми и домове и като сигнификатори също.Наложи се да сключа и договор,Лунау3,сатурн у9,прекратих връзка с роднини по 9дом.Получих три леки коли.Имах пътувания зад граница,за кратко с определена цел,не за развлечение.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #171 -: Февруари 21, 2018, 07:37:01 pm »
Мили хора, за пореден път опирам до Вас. Имам много сериозни проблеми на работа (и не само, но това е друг въпрос). Исках да Ви попитам много аборигенски как мога по солар да видя кога имам шанс за смяна на работата. Тълкувам солара от един руски сайт, който някога акрукс беше споделила, но не мога да определям периоди. Още веднъж се извинявам за невежеството си. Моля Ви, не ме съдете.  :012:
Качи солар+натал и ако някой има желание,ще се включи.За мен е по-удобно да гледам само солар и отделно натал+солар.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #172 -: Февруари 21, 2018, 10:31:57 pm »
vivi, за работа разгледай Юпитер и Сатурн какво правят по транзит :
1. Дали имат отношение към К1, К2,К6, К10
2. Дали са под или над хоризонта
3. Дали са ъглови и как/дали активират сигнификаторите ти за работа
4. Прогресивна Луна
5 . По дирекция има ли заложено тази година за промени в професионалния ти статус
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #173 -: Февруари 22, 2018, 06:21:45 am »
Сафо, много благодаря! Ето карта. Надявам се много да споделите нещо  :)
vivi,Сол.асц.в 10сол.дом през тази година,ще искаш да си видима,обществено полезна по някакъв начин и ще успееш.Упр.на 1ви,9ти и 2ри сол.домове в 1сол.дом. Ще промениш нещо във външният си вид,ще се чувстваш красива,ще имаш придобивки,тронова венера.Партньорствата ще са важни за теб,любовта също,ще твориш,възможно е да пътуваш,промяна в ценностната система,възможност за печелене на пари,може би ще се запишеш на някакъв курс ,или обучение,фризьорство,козметика,ще комуникираш,ще разширяваш своите знания.Възможна е смяна на работа,или ново занимание.Добре е да си ангажирана с две,или повече дейности едновременно.Музикална си.Възможно е да откриеш нещо за себе си като талант,за който не си подозирала.Много си сензитивна.Попиваш чужди емоции,разграничавай се от хора,които те подтискат емоционално.Превъзбуждаш се лесно.Луната е на к12 натален,при всичките контакти,ще изпитваш нужда да се усамотяваш,да сънуваш,да попиваш ,внимавай за здравето,плувай.Възможни са промени в дома,придобивки ,нещо ново.Тайни любови,отношения.Марс у7,у8 сол домове в 12.Преживяваш пристъпи на силна емоц.и психична възбудимост,тайни страхове и нужди ,тялото реагира с безсъние,крампи,стомашни проблеми,стягане в областта на гърдите,нарушения в месечния цикъл,стресови ситуации,маниакални страхове,но те ще преминат,транзитен уран активира от дълго време натална луна в 8дом.Хапана ли си от куче?Имаш красив ум,използвай го.Успех!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #174 -: Февруари 22, 2018, 07:22:29 am »
Май се вкарваш в излишни филми  :)
Да не се повтряме, съгласна съм с Папи.
Сложи ако искаш карта на ММ с прогресии, дирекции, няма да е излишно и твоята

П.п ако от скоро е тази "параноя" виж дали някой транзит не ти дразни Луната
Благодаря,Satin! Прогресивна луна квадрат натална,която е квадрат плутон.Вероятно е това.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #175 -: Февруари 22, 2018, 06:14:20 pm »
Сафо, страшно съм благодарна! Исках да попитам имаш ли идея кога горе- долу ще сменя работата и ще започна връзка. Само ако ти се занимава, разбира се. Иначе относно характерни черти много точно си ги уловила :)
Ами нямам идея,но пускай лунари и да видим какво ще видим. ;)
Рени ти е написала това.
« Последна редакция: Февруари 22, 2018, 06:16:17 pm от Сафо »

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #176 -: Февруари 22, 2018, 06:25:05 pm »
Момичета, много благодаря и на двете за всичко, за всичкооо :-*

astromax

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #177 -: Март 04, 2018, 09:28:46 am »
Здравейте,

Знаете ли при развод на родители какви аспекти се гледат в картата на детето ? И по-скоро майката напуска домът и отива в друг град (на около 300 км. в същата страна) с друг мъж, приятел на бащата. :73:

Благодаря

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #178 -: Март 04, 2018, 12:12:16 pm »
Здравейте,

Знаете ли при развод на родители какви аспекти се гледат в картата на детето ? И по-скоро майката напуска домът и отива в друг град (на около 300 км. в същата страна) с друг мъж, приятел на бащата. :73:

Благодаря

напр.асп. между Упр. на 4/10 родителската ос в напр.асп. към асц./У1
Слънце/Луна напр.асп към Асц./У1/планета в 1
липсващ родител напр.асп.  Сатурн/Нептун към Луна или Сатурн/Непун към Слънце
« Последна редакция: Март 04, 2018, 12:15:29 pm от strelicka »

astromax

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Всякакви въпроси
« Отговор #179 -: Март 04, 2018, 12:40:12 pm »
напр.асп. между Упр. на 4/10 родителската ос в напр.асп. към асц./У1
Слънце/Луна напр.асп към Асц./У1/планета в 1
липсващ родител напр.асп.  Сатурн/Нептун към Луна или Сатурн/Непун към Слънце
Благодаря ти strelicka. Дано се справя с възложената ми задача.