Автор Тема: Плутон, сатурн, юпитер-в действие  (Прочетена 6132 пъти)

sve

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« -: Януари 06, 2018, 06:13:43 pm »
Здравейте и от мен,
Малко е стара темата, но сега ми попадна, та реших малко да я възродя.
Все още не ми е приключило сатурновото завръщане, по време на което търпя съвпад на Плутон и Меркурий със Слънцето, съвпад на Сатурн с Уран, следва съвпад на Сатурн с Нептун скоро, както и Нептун квадрат Сатурн по-късно през пролетта. Квадратурите изобщо няма да ги изброявам.

Искам да кажа само, че тези плутонови и сатурнови транзити изобщо не са толкова готини (поне за мен).
От както всичко започна:
-напуснах работа, защото се събраха 10 000лв в заплати, които ми дължаха и все още не са ми изплатени (въпреки, че съм спечелил заведеното дело срещу компанията)
-започнах на друго място, но решиха да затворят клона в България абсолютно неочаквано
-в началото на периода (Плуто-Слц) си счупих ребро. После започнаха други здравословни проблеми, без видима причина започнах да отслабвам
-абсолютно всякакъв вид техника, която имам се счупи, а след като я подмених с нова -тел., компютри, кола - няма нещо, което да не се счупи отново и да се наложи да се ползва гаранцията
-накрая, за да направя голям шлем - дойде и Великата депресия
-разделих се с приятелката ми, защото не искам да преживява всичко това около мен
-не знаех коя зодия е майка ми, а сега се тревожа, че има съвпад на Плутон със Сатурн в 5дом, така че да - започнах да се интересувам и от астрология и дори пиша тук, което е изключително нетипично за мен
-раздадох на хора в нужда вещи, които бяха от голяма значение за мен, сега изобщо не ми пука за нищо
 
Единственото положително нещо е, че имам голяма подкрепа от семейството ми и няколко приятели. Не ме е срам да споделя, че от половин година ми минава постоянно мисълта да сложа край на всичко като си отнема сам живота. Все още не съм го направил, заради близките си. Но като гледам как се развиват нещата, и без моята помощ краят ще дойде.

Доста дълго и депресивно стана, но това е реалността. Разбира се, на всеки по различен начин въздействат плутониевите и сатурнови транзити, така че пожелавам на всеки да минат колкото се може по-безболезнено. Но бъдете сигурни, че ще бъде меко казано разтърсващо преживяване.


The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #1 -: Януари 06, 2018, 06:30:06 pm »
Качи си наталната карта.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

sve

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #2 -: Януари 06, 2018, 06:47:29 pm »
Заповядайте

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #3 -: Януари 06, 2018, 06:52:57 pm »
Сигурен ли си за часа на раждане?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

sve

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #4 -: Януари 06, 2018, 07:12:05 pm »
Отговорих ти на лично съобщение, но ако има нещо което искаш да споделиш, можеш да го направиш публично, за да е от полза на всички, които следят темата :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #5 -: Януари 06, 2018, 07:21:51 pm »
Отговорих ти на лично съобщение, но ако има нещо което искаш да споделиш, можеш да го направиш публично, за да е от полза на всички, които следят темата :)

Това ли е часът или не е това

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #6 -: Януари 06, 2018, 07:28:10 pm »
А защо имате съмнения в точността на часа?
Тук дори не са посочени годините на събитията, само се разказва какво се е случило.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

sve

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #7 -: Януари 06, 2018, 07:34:19 pm »
Годините на събитията са Февруари-Март 2016, като Ноември-Декември започна да се проявява вече с доста голяма сила психическата умора, както и физическата такава. И така си се влошават постепенно нещата до днес (Боже все едно съм на доктор) :)
А за часа - аз вярвам, че това е точният

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #8 -: Януари 06, 2018, 07:36:28 pm »
По-лошо е отколкото на доктор, ти сподели за различни проблеми и вероятно ще има всякакви въпроси. Нали няма да се самоубиваш тези дни, да не се хабим напразно по картата?
Дори на пръв поглед се вижда, че не ти е лоша, просто кофти период

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #9 -: Януари 06, 2018, 07:50:30 pm »
Sve, роден си на 9 януари, тогава започва и новия цикъл Слънце/Венера + Плутон = ще ти влезе в солара. Вероятно те очаква значима година :) Но разбира се - трябва да се разгледа първо натала и да се видят рамките, които имаш :) В секстил с Венера/Слънце/Плутон ще бъдат Марс и Юпитер :)
Над силата е само умението да я владеем!

sve

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #10 -: Януари 06, 2018, 08:15:46 pm »
По-лошо е отколкото на доктор, ти сподели за различни проблеми и вероятно ще има всякакви въпроси. Нали няма да се самоубиваш тези дни, да не се хабим напразно по картата?
Е казах, че няма. Пък и нали имам рд след 3 дни. Всъщност аз самият съм изумен, тъй като не мога да открия логическа причина да ми минава такава мисъл, още повече никога не съм разбирал такъв тип хора и как изобщо е възможно да ти минава подобно нещо през главата.

Sve, роден си на 9 януари, тогава започва и новия цикъл Слънце/Венера + Плутон = ще ти влезе в солара. Вероятно те очаква значима година :) Но разбира се - трябва да се разгледа първо натала и да се видят рамките, които имаш :) В секстил с Венера/Слънце/Плутон ще бъдат Марс и Юпитер :)

Като казах, че съм започнал с астрологията, не се уточних. Познанията ми са едва на любителско ниво. Така, че това със солара нищо не ми говори  ::)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #11 -: Януари 06, 2018, 08:48:31 pm »
Трябва да си признаеш пред себе си, че понякога обичаш да драматизираш, да пресилваш нещата, и ако дълго време е спокойно, даже си склонен да измислиш проблем, че да не е скучно. И това-въпреки трезвомислието и отговорното поведение-да започнем от там.

sve

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #12 -: Януари 06, 2018, 09:11:45 pm »
Трябва да си признаеш пред себе си, че понякога обичаш да драматизираш, да пресилваш нещата, и ако дълго време е спокойно, даже си склонен да измислиш проблем, че да не е скучно. И това-въпреки трезвомислието и отговорното поведение-да започнем от там.
За това с драмата и пресилването не съм съгласен. Вярно е обаче другото - че понякога съм си измислял проблем, просто защото е скучно, или провокирам някого целенасочено, за да има спор. За трезвомислието и отговорното поведение - такава майна съм теглил на всичко, че съм много далеч от отговорността, освен ако не става въпрос за някое дете или за живота на някой. А трезвото мислене - много ми се иска пак да мисля трезво, ама хич не ми се случва от Април месец насам.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #13 -: Януари 06, 2018, 09:18:33 pm »
Е, да, как ще мислиш за други неща сега, като си зает да оплакваш лошата си съдба.
А всъщност-аз малко се разсеях-какви са ти точно проблемите в момента, освен че си без работа?

sve

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Плутон, сатурн, юпитер-в действие
« Отговор #14 -: Януари 06, 2018, 09:31:57 pm »
Ами това не го смятам за проблем, тъй като не съм останал без пари. Но все пак бих искал да съм ангажиран.
Не знам защо е прозвучало като оплакване, но наистина не е. Просто исках да споделя случилото се през времето на транзитите. Ако бяха положителни, пак щях да ги напиша. Макар, че едва ли щях да съм стигнал до астрологията. Но кой знае :)

Та основният "проблем" е, че физически се чувствам доста зле, няма я амбицията, няма желание за нищо и постоянната мисъл за смъртта. Но имам и постоянното усещане, че трябва да бъда наказан и си заслужавам положението. Това последното прозвуча малко извратено..., така че да се разбира буквално