Автор Тема: Пълнолуние 29 май 2018г.  (Прочетена 913 пъти)

Ребека

• Hero Member
  • Публикации: 2509
Re: Пълнолуние 29 май 2018г.
« Отговор #20 -: юни 08, 2018, 12:52:27 pm »
Арт, поздравявам те ,че се прераждаш в радост,това графична рисунка ли е или рисуваш и е сканирано ?

art7ess

• Sr. Member
  • Публикации: 361
« Отговор #21 -: юни 08, 2018, 01:52:10 pm »
Арт, поздравявам те ,че се прераждаш в радост,това графична рисунка ли е или рисуваш и е сканирано ?
Дигитална е

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 9244
« Отговор #22 -: юни 13, 2018, 04:16:43 pm »
Предстоящето Пълнолуние попада при мен в 3-ти дом, на 2*38' от IC , квадратира Уран У6 в 12д. , в тригон с Луната У11 в края на 7-ми и секстил Слънце У12 във 2д. , може да се каже и тригон с Юпитер У4 в 8-ми. Нямам си идея какво ще кулминира/приключи, но ще е благоприятно, с оглед на това, че преобладават положителни аспекти.

Меркурий в картата на Пълнолунието в 8ми дом съвпада с фиксираната звезда Алциона, най-ярката от Плеядите, известна като Плачещите сестри.

вече пети ден не мога да спра да плача, с подпухнали очи, разбити нерви, изцедена енергийно и стомаха ме свива, предполагам от нерви.
Малката дъщеря ми каза тежки думи ( пак), след което ме блокира в уатсап (във фейсбук отдавна ме е блокирала) , баща ѝ не остана по-назад, директно не ме е обиждал да каже ти си такава или онакава, никога не го е правил, но ми викаше грубиянски за пореден път в съвместния ни живот и не прояви за нужно даже да ме изслуша, а какво остава за съчувствие, забрави...
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

Рада

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 65
« Отговор #23 -: юни 13, 2018, 04:54:15 pm »

вече пети ден не мога да спра да плача, с подпухнали очи, разбити нерви, изцедена енергийно и стомаха ме свива, предполагам от нерви.
Малката дъщеря ми каза тежки думи ( пак), след което ме блокира в уатсап (във фейсбук отдавна ме е блокирала) , баща ѝ не остана по-назад, директно не ме е обиждал да каже ти си такава или онакава, никога не го е правил, но ми викаше грубиянски за пореден път в съвместния ни живот и не прояви за нужно даже да ме изслуша, а какво остава за съчувствие, забрави...
Здравей Akruks,

Надявам се, че няма да приемеш поста ми, като навлизане в личното ти пространство?! Стомахът боли, когато имаме нещо в живота си, което не можем да "смиламе" и приемем. При теб е обида. Ако вярваш в хомеопатията можеш да пробваш с Ignatia Amara във възможно най-висока потенция, като например 1М, но ако няма, 30С на 2 часа също ще те успокои.

Корея

• Hero Member
  • Публикации: 961
« Отговор #24 -: юни 13, 2018, 05:45:00 pm »
Съжалявам, че се намесвам, но ако и на нея и правиш ехидни забележки- визирам тези тук във форума относно правописа, а пък съпругът ти е разбрал за богатия ухажор- не се учудвам.
Всяка крушка си има опашка, потърси причината първо в себе си, реакцията им е вследствие на нещо.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

• Hero Member
« Отговор #25 -: юни 13, 2018, 06:11:41 pm »
Здравей Akruks,

Надявам се, че няма да приемеш поста ми, като навлизане в личното ти пространство?! Стомахът боли, когато имаме нещо в живота си, което не можем да "смиламе" и приемем. При теб е обида. Ако вярваш в хомеопатията можеш да пробваш с Ignatia Amara във възможно най-висока потенция, като например 1М, но ако няма, 30С на 2 часа също ще те успокои.
Благодаря за коментара, позитивен и полезен! :08:

Пих успокояващ чай "Лукчета" и се успокои(х).
Гьоте

a.l.e.n.a

• Hero Member
  • Публикации: 3248
« Отговор #26 -: юни 13, 2018, 06:18:24 pm »

Толкова буквално проявление  ??? Ние децата започваме да разбираме гледната точка на майките си, когато самите ние станем майки, и започнем да общуваме със собствените си деца .... При мен обръщане на 180 градуса имаше с възврата на пр. Луна, а после много по-зряло и обмислено, загрижено отноение, когато аз самата станах майка и започнах да общувам със своите деца.

Като чета аспектите, предполагам, че единственият изход е да им простиш ... за слабостта, за да съхраниш себе си. В подкрепа - Меркурй направи ингрес, Венера е пред ингрес и Луната ще започне да расте. Време е за новото ;) Не знам дали Марс и ЮЛВ аспектират нещо при теб, но предстои нещо, за което се каня да пиша в друга тема - при първа четвърт от лунния цикъл и анаретни светила -  Марс и Венера ще бъдат в опозиция, като Венера съвпада със СЛВ, а Марс с ЮЛВ  ;)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

• Hero Member
« Отговор #27 -: юни 13, 2018, 06:30:30 pm »
Алена, нодалната ос е в хармонични аспекти с моите светила, транзитира в 11-ти/5-ти дом, но вече с 2гр орбис, а със светилата на малката дъщеря са точни- квадратира Слънцето,  СЛВ съвпада с Луната, а ЮЛВ върви към съвпад със Сатурн. Ще очаквам анализа ти за съвпада ѝ с опозицията на Венера и Марс.
Гьоте

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 983
« Отговор #28 -: юни 13, 2018, 08:35:24 pm »

Акрукс,имам Плутон и Уран в 5дом.Отношенията ми със сина ми са доста странни бих казала,на приливи и отливи.Неговото Слънце е съвпад с южния ми възел,заедно сме от преди. :)Луната му в телец няма насита вечно недоволна каквото и да направя,така че напълно те разбирам и съчувствам.

akruks

• Hero Member
« Отговор #29 -: юни 15, 2018, 04:42:01 am »
Съжалявам, че се намесвам, но ако и на нея и правиш ехидни забележки- визирам тези тук във форума относно правописа, а пък съпругът ти е разбрал за богатия ухажор- не се учудвам.
Всяка крушка си има опашка, потърси причината първо в себе си, реакцията им е вследствие на нещо.
Не съжаляваш, иначе нямаше да напишеш всичко това  :)
Забележките ми никога не са били ехидни, а добронамерени. На малката дъщеря не се налага да правя подобни, тъй като се старае много относно писането, дори в чата помежду ни или с нейни приятелки. Правила съм и правя забележки на голямата дъщеря, която я мързи да превключва клавиатурата и ни пише на шльокавица в чата. Колкото до ухажора- това беше тъпо и обидно, след като не съм имала нищо общо с този човек. Или понеже питах в хорарите дали е влюбен в мен и веднага реши, че сме си легнали  :o Имам дългогодишни приятелства с мъже отпреди да се омъжа, та до днес, и не си лягам с тях. Не всички хора живеят на първа чакра  :)
Гьоте

Корея

• Hero Member
  • Публикации: 961
« Отговор #30 -: юни 15, 2018, 03:46:32 pm »
Права си, не съжалявам.
Забележките бяха пример, може и съвет за вибратор да си и пратила , знам ли. Непоносимост до степен отписване на човека от живота ти не е за няма нищо.
И все пак- двама от най- близките ти да са против теб- веднага би ми светнала червената лампичка..
Но какво ли разбирам аз, която винаги търся вината и причината първо в себе си.
Колкото до добронамереността на въпросните забележки, явно доста потребители във форума не сме наред с чакрите , щом не ги приемаме така.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

• Hero Member
« Отговор #31 -: юни 15, 2018, 07:25:36 pm »
Права си, не съжалявам.
 Непоносимост до степен отписване на човека от живота ти не е за няма нищо.
И все пак- двама от най- близките ти да са против теб- веднага би ми светнала червената лампичка..
НЕ ГОВОРИ ЗА НЕЩА, С КОЯТО НЕ СИ ЗАПОЗНАТА ОТ ПЪРВО ЛИЦЕ!
И е адски гнусно, и тъпо, да се изкарва лична кореспонденция на показ във форума, както и да се рови в архива на потребител и се следи какво е споделял в астрологичните теми, за да се използва споделеното срещу него. Гнусно е, проумей го, ако имаш поне капка морал и грам мозък, Корея от астрала/ Мимс от астросайт и Уинтър от астроартис!
Гьоте