Автор Тема: Пълнолуние 26.08.2018г.  (Прочетена 903 пъти)

lina

• Sr. Member
  • Публикации: 290
Re: Пълнолуние 26.08.2018г.
« Отговор #20 -: август 25, 2018, 03:02:56 pm »
В началото на 9ти дом (кажи-речи на върха му) в точен тригон с нат. Уран в 4ти дом.
Аз засега се понапътувах, но току виж революционно по Уран съм сменила ключалката на физическия ни дом ;D

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 8933
« Отговор #21 -: август 25, 2018, 09:33:26 pm »
Лунацията е съвпад с Фомалхаут, а това не беше ли звезда с добри "поличби " ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 9692
« Отговор #22 -: август 26, 2018, 12:53:39 am »
Съгласно традицията действието на тази звезда е променливо: варира от много благоприятно до много лошо в зависимост от цялостната космическа структура. Смята се обаче, че има благоприятно влияние, ако има връзка с Меркурий, тъй като стимулира развитието на интелектуалните способности и обещава успех в писмената и научна дейност. На Асцендента и в добър аспект насърчава постигането на слава, име, което "ще оцелее векове". Във връзка с Венера- напредък в областта на изкуството. Връзката с Юпитер насърчава покровителство от църковната йерархия, на МС- човек достига всичко. Свързвайки със Слънцето или Луната, звездата оказва по-ясно изразено влияние.
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 1245
« Отговор #23 -: август 26, 2018, 10:47:29 pm »

В 10 дом при мен,секстил нат.Сатурн,квадратира АЦ/ДЦ,съвпад 2-3 * орбис с нат.Венера,тригон Юпитер,квадрат Нептун.
Кучето ми се срещна с диво прасе докато бях на разходка в гората.Кучето се разлая и прасето го нападна.Няма наранявания,измъкна се невредим.Вчера беше случката,а след това разбрах за трагедията край Своге.Днес се прибрах в къщи и минахме оттам.