Автор Тема: Опашката на дракона + Плутон и Сатурн през Април 2019-та  (Прочетена 652 пъти)

wiserneuron

• Full Member
  • Публикации: 105
Здравейте, интересно ми е имате ли някакво предположение относно какви събития ще породи преминаването на Плутон и 1-2 седмици по-късно Сатурн през "опашката на дракона", което е южния лунен възел?  :103:
Знанието е сила, отговорност и задължение.

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 10110
« Отговор #1 -: март 31, 2019, 01:10:39 am »
Здравейте, интересно ми е имате ли някакво предположение относно какви събития ще породи преминаването на Плутон и 1-2 седмици по-късно Сатурн през "опашката на дракона", което е южния лунен възел? 
през моята опашка минаха вече- в 5д. , малко ме разпъна на кръст, че нали нодалната ми квадрати опозето Венера-Юпитер 2-8д. , но си повтарям, че съм гущер и ще ми израсне нова опашка  :d030:
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

wiserneuron

• Full Member
« Отговор #2 -: март 31, 2019, 01:15:36 am »
Това го гледам на глобалната карта на света, на 1-ви до 3-ти Април влиянието ще е най-силно. 1/360 човека ще преживеят семейни проблеми и раздели, раздединение - тези на които Слънцето им попада там. А в глобален мащаб ще видим. Същото събитие се е случило последно през Август 2002-ра година съпътствано с природни катаклизми.

strelicka

• Hero Member
  • Публикации: 2586

wiserneuron

• Full Member

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 1899
« Отговор #5 -: април 15, 2019, 10:48:36 pm »
Нотр Дам гори!

tagetes

• Sr. Member
  • Публикации: 276
« Отговор #6 -: април 15, 2019, 10:53:47 pm »
Преди около час попаднах на новината - пожара в Парижката Света Богородица. За нея имам разработена тема с илюстрации в едно старо, но откъм качество много хубаво списание.
Happy is he who can trace effects to their causes - Virgil

wiserneuron

• Full Member
асд
« Отговор #7 -: април 16, 2019, 12:27:38 am »
Нотр Дам гори!
Плутон беше Brexit, сега е ред на Сатурн. Нямам представа до колко е възможно съвпада на Сатурн да е отговорен за това. Може би, ако развързва стара карма.

"In Hindu astrology Ketu represents karmic collections both good and bad, spirituality and supernatural influences. Ketu signifies the spiritual process of the refinement of materialization to spirit and is considered both malefic and benefic, as it causes sorrow and loss, and yet at the same time turns the individual to God. In other words, it causes material loss in order to force a more spiritual outlook in the person."

Преди около час попаднах на новината - пожара в Парижката Света Богородица. За нея имам разработена тема с илюстрации в едно старо, но откъм качество много хубаво списание.

Това ще е интересно.
« Последна редакция: април 16, 2019, 12:53:38 am от wiserneuron »

akruks

• Hero Member
Цикъл Сатурн-Плутон
« Отговор #8 -: април 16, 2019, 01:24:03 pm »
Това го гледам на глобалната карта на света, на 1-ви до 3-ти Април влиянието ще е най-силно. 1/360 човека ще преживеят семейни проблеми и раздели, разединение - тези на които Слънцето им попада там. А в глобален мащаб ще видим. Същото събитие се е случило последно през Август 2002-ра година съпътствано с природни катаклизми.
Какви по-точно катаклизми, подкрепи се с факти, че нямам спомен тогава да е имало нещо, което не се е случвало досега.

Плутон беше Brexit, сега е ред на Сатурн. Нямам представа до колко е възможно съвпада на Сатурн да е отговорен за това. Може би, ако развързва стара карма.
В темата за "злободневни теми" поставих карта с кратък коментар, Сатурн не пали, а Марс, който снощи беше съвпад с Алдебаран и полуквадрат на Слънце, а Луната в Дева го квадратира. 

КАРТА Цикъл Сатурн-Плутон на 12 януари 2010г започва новият цикъл Сатурн-Плутон, който е в съвпад с Меркурий и Слънце в 5д за София, но Южния възел вече е далеко и на него е Юпитер
« Последна редакция: април 16, 2019, 01:26:56 pm от akruks »
Гьоте

tagetes

• Sr. Member
« Отговор #9 -: април 16, 2019, 01:59:39 pm »
Август 2012 имаше големи наводнения в Централна Европа. Края на Юли тогава лично претърпях неприятен инцидент.   :d030:

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 9216
« Отговор #10 -: април 16, 2019, 02:15:05 pm »
17 юли 1393 г, в Търново изгарят над 50 черкви, тогава какво ги е запалило ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

wiserneuron

• Full Member
Re: Цикъл Сатурн-Плутон
« Отговор #11 -: април 16, 2019, 02:38:33 pm »
Какви по-точно катаклизми, подкрепи се с факти, че нямам спомен тогава да е имало нещо, което не се е случвало досега.
Няма да се подкрепям с нищо, кавито и спомени да имате... всичко се е случвало и преди, и ще продължава да се случва...

В темата за "злободневни теми" поставих карта с кратък коментар, Сатурн не пали, а Марс, който снощи беше съвпад с Алдебаран и полуквадрат на Слънце, а Луната в Дева го квадратира. 
Според мен "пали" Зевс, а не Марс. Марс провокира палителя към действие, а Алдебаран му дава допълнителна смелост и безстрашие. Сатурн е свързан с кармата, която южния възел "развързва" по един или друг начин. Допълнително, за конкретни моменти и места трябва да се гледа позицията на асцендента, меридиана и 0 градуса на Овен, защото те рефлектират на конкретна минута и точна локация.
« Последна редакция: април 16, 2019, 02:41:28 pm от wiserneuron »

Рени

• Hero Member
« Отговор #12 -: април 16, 2019, 02:46:24 pm »
Пали планета/и, които са носят топло/горещо + сухо. Марс/Слънце в Овен, Лъв, Стрелец.
Сатурн(студен и сух) втърдява, чупи, забавя процеса на горене.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

wiserneuron

• Full Member
асд
« Отговор #13 -: април 16, 2019, 02:51:06 pm »
Пали планета/и, които са носят топло/горещо + сухо. Марс/Слънце в Овен, Лъв, Стрелец.
Сатурн(студен и сух) втърдява, чупи, забавя процеса на горене.
Да, в това има логика. Остава само искрата.

Рени

• Hero Member
« Отговор #14 -: април 16, 2019, 02:53:22 pm »
Аспектите носят динамиката, те са тези, които определят, дали ще има искра или тиня. :)

akruks

• Hero Member
Цикъл Сатурн-Плутон
« Отговор #15 -: април 16, 2019, 02:56:36 pm »
Август 2012 имаше големи наводнения в Централна Европа. Края на Юли тогава лично претърпях неприятен инцидент.   :d030:
Ама той е писал 2002г, а не 2012-та
Гьоте

tagetes

• Sr. Member
« Отговор #16 -: април 16, 2019, 03:00:49 pm »
Имам предвид и аз 200 2   :012:

akruks

• Hero Member
опашката на дедовия
« Отговор #17 -: април 16, 2019, 03:04:15 pm »
17 юли 1393 г, в Търново изгарят над 50 черкви, тогава какво ги е запалило ?
предполагам османските нашественици са ги подпалили, астрологично нямам време сега да разглеждам обстановката тогава, ако си свободна и ти е интересно- виж небето тогава, изкажи предположения, пък да видим и ние  :) Меркурий е в Лъв тогава и връх на Тао с участващи Уран и Нептун
Гьоте

akruks

• Hero Member
опашката на дедовия
« Отговор #18 -: април 16, 2019, 03:13:21 pm »
Имам предвид и аз 200 2   :012:
ок, но наводнения в Европа на различни места се случват често, в Германия и Австрия имаше миналото или по-миналото лято, когато на скаутски лагер в Залцбург почина учителка и деца в една палатка, тъй че това не е събитие, което се случва рядко и то при определена планетарна подредба, на която да се преписва фатализъм, още повече в началото на темата се писа, че докато са в Козирог Сатурн , Плутон заедно не правят съвпад с южния възел (опашката на дракона) или както и да го наречем
Гьоте

wiserneuron

• Full Member
Re: опашката на дедовия
« Отговор #19 -: април 16, 2019, 03:58:04 pm »
ок, но наводнения в Европа на различни места се случват често, в Германия и Австрия имаше миналото или по-миналото лято, когато на скаутски лагер в Залцбург почина учителка и деца в една палатка, тъй че това не е събитие, което се случва рядко и то при определена планетарна подредба, на която да се преписва фатализъм, още повече в началото на темата се писа, че докато са в Козирог Сатурн , Плутон заедно не правят съвпад с южния възел (опашката на дракона) или както и да го наречем
Да, вярно, наводненията както и земетресенията са нещо често случващо се в цял свят.