Автор Тема: Злободневни теми днес. Коментари.  (Прочетена 95064 пъти)

romantica

• Hero Member
  • Публикации: 836
Re: Злободневни теми днес. Коментари.
« Отговор #1560 -: август 07, 2018, 10:42:53 pm »
Дойде ли август и имам чувството, че в тая държава всичко спира да работи. По-добре да вземат да затворят всичко...

С тея ретроградия и Луна без курс днес реших да си имам малко работа с институции, ба*и и откачените лелки дето срещнах :91:

Както е тръгнало като гледам обаче циганите все по-рязко и стабилно настъпват - вече купуват жилища и по централните квартали.
"В изпълнение Волята на Бога е силата на човешката душа."

Lilla

• Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
« Отговор #1561 -: август 07, 2018, 10:47:24 pm »
Дойде ли август и имам чувството, че в тая държава всичко спира да работи.

Работим ние по морето, останалите са по отпуски и морски ваканции. Голяма каръщина е да живееш в морски град, за тебе няма лятна почивка.  ???
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

• Hero Member
  • Публикации: 2998
« Отговор #1562 -: декември 21, 2018, 11:43:40 pm »
Идва годината на Свинята а кочинката ни опустя Избягаха дивите свини и нежни глигани отлетяха далеч Дойде зимата дори не мирише на чесън и селски запръжки от недоклатени лелки Във фейса не мъ щат -ни било достатъчно сфинско за мен казах им че ще се престоря на виатнамско прасе с по добри обноски от свиня Мангалица и с някакви астро познания -но пак ни ма зехъ Иба си козите ако си мислят чи не разбирам от кози жестоко се лъжат коз след коз колко съм опасала-всичко коз Чакам Лилиту да дойде да мъ поздрави с форума за коледа с някоя лайняна песен ако не ще отида да пиша в групата за зайци в бгмама Иба си

starinthenightsky

• Sr. Member
  • Публикации: 396
« Отговор #1563 -: декември 22, 2018, 06:59:07 am »
Шефът е фен на класическата музика, не на грух грух, пражен бобец, тюрлю гювеч, манджа с грозде.  :D Лилиту по този параграф идва с пикантен вкус. Други минаха от класическа благотворителност в класическа консултация. Пържолите, дори и чесъна все пак струват пари. Каквото и иначе да говорим и да се възмущаваме на думи и да чупим стойки.  ;D
« Последна редакция: декември 22, 2018, 01:27:56 pm от starinthenightsky »

Papy

• Hero Member
  • Публикации: 7430
« Отговор #1564 -: април 15, 2019, 10:30:31 pm »
Катедралата Нотр Дам гори :(

maimunka365

• Hero Member
  • Публикации: 574
« Отговор #1565 -: април 15, 2019, 11:58:40 pm »
Ужасно, да. :(

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 10110
« Отговор #1566 -: април 16, 2019, 03:50:24 am »
Сигналът е подаден в 19ч по информация от полицията.
Марс в 9д съвпад с Алдебаран, полуквадрат Слънце, чужда намеса има в палежа, не е етнически французин. Гледах на картата, на острещния бряг на Сена е Институт на арабския свят.
Уран на К8 полуквадрат с Нептун, едва ли е валял дъжд и мълния е подпалила кулата, но може подгизнали кабели да са дали накъсо. Слънцето квадрат с Плутон, който заедно със Сатурн е на Южния възел в 4д.
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 10110
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте