Автор Тема: Марс  (Прочетена 91941 пъти)

Papy

• Hero Member
  • Публикации: 7246
Марс
« -: юни 16, 2013, 11:03:50 pm »
Колко дами с марс в мутабелни знаци карат кола добре? Или само марс в близнаци прави от един шофьор - добър?
Познавате ли добри спортисти с марс в 12-ти дом и/или с марс в рак?
Колко хора познавате с марс квадрат/опозиция/съвпад с плутон, които са тренирали силови спортове

Колко от хората с марс в 3/9 говорят бързо и колко от тези с марс в 1-ви наистина имат белег по главата?
Вярно ли е, че с марс в 7-ми разводът е сигурен?

Мисля си как си заучаваме някакви постулати, и дори и да виждаме изключения, минават между капките

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 8765
Re: Марс
« Отговор #1 -: юни 16, 2013, 11:28:59 pm »
Колко дами с марс в мутабелни знаци карат кола добре? Или само марс в близнаци прави от един шофьор - добър?
Познавате ли добри спортисти с марс в 12-ти дом и/или с марс в рак?
Колко хора познавате с марс квадрат/опозиция/съвпад с плутон, които са тренирали силови спортове

Колко от хората с марс в 3/9 говорят бързо и колко от тези с марс в 1-ви наистина имат белег по главата?
Вярно ли е, че с марс в 7-ми разводът е сигурен?

Мисля си как си заучаваме някакви постулати, и дори и да виждаме изключения, минават между капките

Статистиката е "истина" на масовката ,не -въобще . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

• Hero Member
« Отговор #2 -: юни 16, 2013, 11:36:06 pm »
Аз започнах да се съмнявам, че дори за масовката е истина
Просто ни промиват знанията с някакви полувенчати истории
Ти можеш ли да споделиш статистически наблюдавано вярно твърдение за марс в 1-ви примерно?

Рени

• Hero Member
« Отговор #3 -: юни 17, 2013, 12:11:41 am »
Имам не белег ,а белези и не само по главата,а по цялото тяло и това не е само защото Марс ми е в 1-ви дом ,а защото динамиката в картата ми е такава,има достатъчно напрежение и привлича инциденти.Всяко противоречие,вътрешен конфликт или там както искаш го наречи вътре в мен ,които не мога да разреша ,изразя ги срещам "отвън" ,като обстоятелства,хора,инцидент и резултата е :или пречки/болест,или конфронтация,или наранявания .
Зависи как приемаш/разчиташ информацията,написаното като теория,статистика ,относно "промиването на...".В случая,Марс в 1-ви дом-белези ,но не приемаме ли за белег и :
     - знак,следа,нещо като отпечатък,поличба ?!?
Символиката забравяш ,преценката на цялата карта .Мисля ,всеки има поне един даже и миниатюрен белег някъде по тялото си ,защото всички имаме 1-ви дом ,както и аспекти между планетите ,което винаги включва Овен/Марс .Когато същият се намира вече, в 1-ви дом засилва тенденцията/предразположения към такива прояви ,когато е активиран от транзити,прогресия...
Ако искаш утре ще кача 3-4 карти ,за да има и факти по споделеното ,нали ?!? :)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

• Hero Member
« Отговор #4 -: юни 17, 2013, 12:17:02 am »
За картите-супер-качвай :)

За белезите-ето-аз нямам нито един, до скоро си личеше едно дълбоко одрано от котка на ръката (метнах я на една тераса и тя се хвана за мен в паниката :) ), но вече почти изчезна

И ако асц ми е в последните градуси на дева, сещаш се как е аспектиран меркурий, по твоята логика трябва ли или не да имам белег?
Иначе да-имаме си всички първи дом :)

Рени

• Hero Member
« Отговор #5 -: юни 17, 2013, 12:31:47 am »
Това не е моя логика ,защото при мен такава отсъства-така пише в книгите .Аз само съм прочела написаната астрологична информация през моя "преводач" ,представям си я или не (ползвам си въображението,това имам ) ,пробвам ,наблюдавам и споделям.
Няма значение в кой знак ти е АСЦ /1-ви дом/У1 и аспектите към същите -винаги има "участие" на Овен. :)

Papy

• Hero Member
« Отговор #6 -: юни 17, 2013, 12:56:58 am »

Най-лошият шофьор, който познавам...е с Марс в Близнаци.  ;D Това е един от малкото хора, на които ми се е искало да изкрещя да слезе, за да карам аз.

И двамата господа имат съвпад Марс/Венера. Както и доста други аспекти.

Ох, тъкмо и аз щах да се самопохваля заради марс в близнаци - и ти ми прецака хвалбата :)

Papy

• Hero Member
« Отговор #7 -: юни 17, 2013, 01:02:44 am »
Няма значение в кой знак ти е АСЦ /1-ви дом/У1 и аспектите към същите -винаги има "участие" на Овен. :)

Кога човек има белези по лицето/главата - според твоя преводач :)

Рени

• Hero Member
« Отговор #8 -: юни 17, 2013, 01:18:30 am »
Аз ще ти отговоря с въпрос . :)
Според теб ,аз къде имам белег -лице,глава?

Papy

• Hero Member
« Отговор #9 -: юни 17, 2013, 01:20:40 am »

Ти искаш пак към частен случай да се ориентираме
Вероятно имаш белези по главата, а ако имаш и по тялото-няма да е само от марс в 1-ви, ето ти заучен отговор :)

Рени

• Hero Member
« Отговор #10 -: юни 17, 2013, 01:27:11 am »

Ти искаш пак към частен случай да се ориентираме
Вероятно имаш белези по главата, а ако имаш и по тялото-няма да е само от марс в 1-ви, ето ти заучен отговор :)

Аз попитах теб ,защото коментираме Марс в 1-ви дом като "виновен' за същите и за статистиката.Искаш ли да научиш отговора или просто "прехвърляме" информация ?!? ....за второто не съм заинтригувана .

Papy

• Hero Member
« Отговор #11 -: юни 17, 2013, 01:33:10 am »
 ;D

Според мен "прехвърляме" трябва да е без кавички, а информация-със

Утре като сложиш карти+твоята=>статистика
Така че-кажи, ако е удобно

Papy

• Hero Member
« Отговор #12 -: юни 17, 2013, 01:39:05 am »
И аз имам близка с марс в близнаци и слънце в овен, по нейни думи кара добре, но като я гледам колко е дива, трудно бих се качила да ме вози

Papy

• Hero Member
« Отговор #13 -: юни 17, 2013, 01:42:29 am »
Сетих се за единствения случай, в който ме хвана страх, че няма да стигнем цели-караше познат със слънце в лъв, съвпад сатурн, широк съвпад венера и меркурий, марс в дева, квадрат от ретро нептун

Papy

• Hero Member
« Отговор #14 -: юни 17, 2013, 11:10:35 am »
Марс в близнаци може да направи човек непостоянен, разпилян, с много интереси, но нищо задълбочено
Но би трябвало да довнесе бързина в реакциите, силната страна не е в чакането, планирането, внимателната преценка, и преполага грешки при шофиране от прибързване
Марс в дева може и да не кара кола добре, но това няма да му пречи да поучава всички как е правилно да се кара, как го прави той, защото това е по-добрият избор
Марс в стрелец ще е добър, когато се състезава с някой, но ограниченията и правилата няма да са му силата, предполага се, че ще има проблеми с кат - периодично :)
Марс в риби...еми тука бих се изненадала ако видя бърз или добър шофьор, по-важно ще бъде да не се пропусне хубавата гледка, да не завием на грешното място (което е много вероятно), или да не влезем в забранена улица (пак вероятно)

Satin

• Hero Member
  • Публикации: 3045
« Отговор #15 -: юни 17, 2013, 11:26:29 am »
А за Марс в Овен какво ще кажеш, как е в шофирането  ;D
« Последна редакция: юни 17, 2013, 11:46:42 am от Satin »

Papy

• Hero Member
« Отговор #16 -: юни 17, 2013, 11:38:55 am »
Марс в овен - много са наперени, докато не видят, че морето не е до колене. Тогава започват да карат по-внимателно, но пък компенсират с АТВ-та, мотори, тежки, сериозни машини и тунинговани скоростни кутии, брони и подобни :)
Изобщо - мъжките играчки за мъжкия марс трябва да са на ниво, може да е жигула, но ще е жълта, с черни хоризонтални ивици и чисто нови фарове :)

Papy

• Hero Member
« Отговор #17 -: юни 17, 2013, 11:40:38 am »

Моят Марс е във Везни, т.е. в мужки неподвижен знак... Зад волана казват някои, че съм джигитка. Според мене  просто карам бързо, но разумно...Става дума "със съобразена скорост". Много съм добра на паркирането. Даже мъж ми ми отстъпва да паркирам аз, ако трябва  колата да се набута в някакво тесно местенце.

Защото при паркирането са важни детайлите, пропорциите, а там везни е в силата си
Но ако си джигитка зад волана, дали няма някой по-хард аспект към този кротък марс :)

Satin

• Hero Member
« Отговор #18 -: юни 17, 2013, 11:47:00 am »
Марс в овен - много са наперени, докато не видят, че морето не е до колене. Тогава започват да карат по-внимателно, но пък компенсират с АТВ-та, мотори, тежки, сериозни машини и тунинговани скоростни кутии, брони и подобни :)
Изобщо - мъжките играчки за мъжкия марс трябва да са на ниво, може да е жигула, но ще е жълта, с черни хоризонтални ивици и чисто нови фарове :)

Отдавна избягвам да карам кола. Причината е че знам, че рано или късно ще направя някоя непоправима беля.
Толкова съм разсеяна, че понякога така се отнасям, че нито виждам, нито чувам. Някак ми е много трудно да спазвам правилата и ограниченията по пътищата. Също ми е трудно да се сдържам да не карам бързо. Попадах в  няколко доста опасни ситуации, вероятно някакъв дяволски късмет ме спаси и от тогава отказвам да карам. Просто си знам, че ще стане нещо и не искам да дърпам рогатия за опашката. Иначе реакциите са ми доста бързи и погледнато от страни, човек ще реши, че карам много добре.

Satin

• Hero Member
« Отговор #19 -: юни 17, 2013, 11:49:51 am »

Моят Марс е във Везни, т.е. в мужки неподвижен знак... Зад волана казват някои, че съм джигитка. Според мене  просто карам бързо, но разумно...Става дума "със съобразена скорост". Много съм добра на паркирането. Даже мъж ми ми отстъпва да паркирам аз, ако трябва  колата да се набута в някакво тесно местенце.

Защото при паркирането са важни детайлите, пропорциите, а там везни е в силата си
Но ако си джигитка зад волана, дали няма някой по-хард аспект към този кротък марс :)

В паркирането съм неповторима хахаххах веднъж се така хубаво се бях отплеснала и обяснявах на някой нещо, че в празен паркинг забравих да натисна спирачката и се ударих в стената  ;D