Автор Тема: Марс  (Прочетена 97551 пъти)

Papy

• Hero Member
  • Публикации: 7319
Re: Марс
« Отговор #20 -: юни 17, 2013, 11:56:30 am »
Значи си от ония мацки, дето всеки път се чудя как на празен паркинг успяват да паркират криво :)))
Шегувам се

Просто явно нямаш търпение, а за ситуациите - всеки попада, без значение от уменията и стажа, не трябва това да те отказва, но е добре да караш по-бавничко, за да може и другите да те пазят :)

Papy

• Hero Member
« Отговор #21 -: юни 17, 2013, 12:03:53 pm »
Едва ли са пичеловка - по принцип в мутабелни знаци карат добре (без риби)

Но ми е интересно - дава ли акъл кое как защо

Papy

• Hero Member
« Отговор #22 -: юни 17, 2013, 12:15:35 pm »
.. дали няма някой по-хард аспект към този кротък марс :)
О да ... Съединение с Кету и аспект от Раху, отсреща... Демонът ме гони! Кой друг!

Като го каза това, се замислих - моят марс е в куинконкс с раху (3* орбис) - и мен така понякога ме подгонват дивите, натисна педла и хич не поглеждам с колко км/ч се движа (а не трябва така)

Satin

• Hero Member
  • Публикации: 3112
« Отговор #23 -: юни 17, 2013, 12:20:40 pm »
Значи си от ония мацки, дето всеки път се чудя как на празен паркинг успяват да паркират криво :)))
Шегувам се

Просто явно нямаш търпение, а за ситуациите - всеки попада, без значение от уменията и стажа, не трябва това да те отказва, но е добре да караш по-бавничко, за да може и другите да те пазят :)

То лошото е, че е точно това, че и голяма част и от другите не внимават. Имах три ситуации в които нещо ме спаси, иначе бях пътник. При една от тях се прибирах през нощта от морето, изпреварвах един тир. Изведнъж се появиха фарове от среща, скоростта му беше над 200. Беше на метри от мен за секунди, а аз бях по средата на тира, нямаше на къде да мърдам. Единственото, което можех да направя е да натисна газта до край. Успях да стигна до края на тира, той беше намалил за да мога да се прибера. Минах на метър и от двамата. Волана беше започнал да трепери, като погледнах видях, че съм вдигнала 230км. Намалих максимално и не спрях да треперя докато се прибера. Дълго време след това имах ужасни кошмари.

Papy

• Hero Member
« Отговор #24 -: юни 17, 2013, 12:44:53 pm »
Сатен, изправи ми се косата като четях  :o

Аз карам прилично, обаче с изпреварването още съм нащрек-наистина има всякакви идиоти
Случвало се е много пъти, особено в началото, да тръгна да изпреварвам, да ме дострашее и да се прибера обратно
Случвало ми се е и другото-тирът насреща да почне да мига с дългите, да не би да не го виждам, че е много близо вече

Satin

• Hero Member
« Отговор #25 -: юни 17, 2013, 01:08:59 pm »

Satin

• Hero Member
« Отговор #26 -: юни 17, 2013, 01:19:05 pm »
Ефирен и сатенен допир, нали не намекваш, че тези лудаци сме ние?  ;D ;D ;D

Не, не  ;D Познавам момчето и сега се сетих за това  :)

Papy

• Hero Member
« Отговор #27 -: юни 17, 2013, 01:22:47 pm »
Ема, и аз карам добре на заден, даже редовно гаджето се опитва да ме кара да обръщам на някакви супер тесни места, докато на мен ми е 100 пъти по-лесно да стигна до удобно място на заден

Стана ми интересно-каква кола караш :)
Иначе тежки машини не съм карала-камиони, трактори и подобни

Papy

• Hero Member
« Отговор #28 -: юни 17, 2013, 01:53:41 pm »
Мерси, Рени :)
Всички ли са с белези?

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 8911
« Отговор #29 -: юни 17, 2013, 01:57:35 pm »
Това ще прецениш ти,нали проверяваме теорията  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

• Hero Member
  • Публикации: 2512
« Отговор #30 -: юни 17, 2013, 03:02:35 pm »
марс на асц.белези и синини още от детската

Papy

• Hero Member
« Отговор #31 -: юни 17, 2013, 03:33:08 pm »
Това ще прецениш ти,нали проверяваме теорията  :)

карта 1 и 3 - имат
за карта 2 - не съм сигурна, по-скоро не
карта 4 - може целият да се е потрошавал
« Последна редакция: юни 17, 2013, 03:36:20 pm от Papy »

Papy

• Hero Member
« Отговор #32 -: юни 17, 2013, 04:10:49 pm »
Защо мислиш, че 2 има белези  :)

Satin

• Hero Member
« Отговор #33 -: юни 17, 2013, 05:20:55 pm »
Защо мислиш, че 2 има белези  :)

Първи и четвърти са с опозиция Марс-Плутон, много очебийно. А пък  и аз имам такава опозиция не е чак толкова лоша. Нещо Плутон не ми се връзва да е виновникът.
Докато за опозицията Марс/Нептун имам специално отношение. От картите, които имам си правя изводи, че дава много жестокост и насилие.
Може да не влияе добре на този Марс в Близнаци. Инциденти поради разсеяност и невнимание или нещо друго. Не съм ги разглеждала внимателно. А пък и с моите знания е много вероятно да не съм права  :)

Papy

• Hero Member
« Отговор #34 -: юни 17, 2013, 05:33:19 pm »
Първи и четвърти са с опозиция Марс-Плутон, много очебийно. А пък  и аз имам такава опозиция не е чак

И какво за тази опозиция - спортувала ли си нещо по-сериозно?

Papy

• Hero Member
« Отговор #35 -: юни 17, 2013, 05:42:28 pm »
И понеже транзитният марс е в близнаци - хубаво мерете, преди да отрежете (обидите) някой, малко бързо се движи езикът и преди да сме искали, кавгата вече е готова
Всеки път като ви се прииска да скочите и тоа/таа да го/я направите на сгънато билетче - помислете :)

Satin

• Hero Member
« Отговор #36 -: юни 17, 2013, 05:50:20 pm »
И двамата са много тронови  :) Виж ги, какво ще си помислиш, ако не знаеш, че са мои?

Papy

• Hero Member
« Отговор #37 -: юни 17, 2013, 05:57:30 pm »
А - мерси- аз я нямах твоята карта, макар че съм я виждала, но забравям (старост, кво да прайш)

ами ще си помисля, че контролът е много важен тук, да не се поддаваш на провокации, езикът да не изпреварва разума, енергията ако бъде владяна, може планини да повдигаш

за късмет имаш много точна интуиция или преценка - те са различни неща, но при теб си вървят ръка за ръка, и предполагам, че знаеш кога да се биеш и кога да бягаш

но въпреки всичко трябва да се внимава с конфликтните ситуации

силна- енергийно карта, може да те праща на върха или в най-големи дълбини, в тая връзка моята депресия няма да е като твоята, ако ме разбираш, но пък войнът ще побеждава трудностите, има сили :)

Papy

• Hero Member
« Отговор #38 -: юни 17, 2013, 06:00:34 pm »
Заради моите все още налични уважения към уран - може да нямаш белези, но в трудни и рискови ситуации вече трябва да си попадала и на косъм да си се разминавала

Също картата подсказва емоционален тормоз повече от физически - като вероятност, не че задължително
И тука идва един хитър меркурий, който наблюдава, вади си изводите и гледа да не му се поварят нещата

От друга страна - като е в овен, не може да не му се изплъзват от езика някой и друг бърз пирон :)

Satin

• Hero Member
« Отговор #39 -: юни 17, 2013, 07:16:18 pm »
Старая се да да се самоконтролирам  :)
Уча се да си прехапвам езика, иначе може да забива пироните право в дървения сандък.
Имам неприятната дарба да усещам най-слабите места на хората и с няколко думи да мога да ги пратя в собствената им чернилка. За да го направя трябва да съм загубила всякакъв контрол над себе си. Не давам да ме предизвикват, но усетя ли че губя контрол и ще нараня някой (не физически), моментално изчезвам. 
Опитвам се да ги ползвам тези двамата да защитават онеправданите и по-слабите.

Заради моите все още налични уважения към уран - може да нямаш белези, но в трудни и рискови ситуации вече трябва да си попадала и на косъм да си се разминавала

Да, заради Уран явно все ми се разминава :)

силна- енергийно карта, може да те праща на върха или в най-големи дълбини, в тая връзка моята депресия няма да е като твоята, ако ме разбираш, но пък войнът ще побеждава трудностите, има сили :)
Време е да ми пораснат крилцата, че в собствените ми дълбини е много тъмно и страшно  :)