Автор Тема: Марс  (Прочетена 91936 пъти)

Uran

• Hero Member
  • Публикации: 2274
Re: Марс
« Отговор #40 -: юни 17, 2013, 07:29:23 pm »
Любимият- с тронов Марс в 12 дом- далеч от асцендента, има 2 белега (едвам забележими) на челото, получени по един и същи начин- удар в ръб на стена.

Papy

• Hero Member
  • Публикации: 7246
« Отговор #41 -: юни 17, 2013, 07:32:05 pm »
Любимият- с тронов Марс в 12 дом- далеч от асцендента, има 2 белега (едвам забележими) на челото, получени по един и същи начин- удар в ръб на стена.

:D овнешка работа
А аспектче от сатурн към марс имаше ли

Uran

• Hero Member
« Отговор #42 -: юни 17, 2013, 07:34:58 pm »

:D овнешка работа
А аспектче от сатурн към марс имаше ли
Хм. приблизително мога да ги датирам.

Satin

• Hero Member
  • Публикации: 3045
« Отговор #43 -: юни 17, 2013, 07:47:41 pm »
Гледах две карти. На двама доста екстремни мъже.
Първият е каскадьор: Марс в Козирог в съвпад с Меркурий, секстил Венера и Уран, квадрат Плутон.
Вторият е побойник, прави се каквото иска, без да го интересува нищо, агресивен е, удрял е и приятелките си: Марс в 29'гр. Лъв, Уран го квадратира, а един стелиум във Везни е в секстил с него-Сатурн, Юпитер, Меркурий, Плутон, Слънце.

Uran

• Hero Member
« Отговор #44 -: юни 17, 2013, 07:57:20 pm »
Моят Марс също е тронов, но в скорпион. Имам леки белези по коленете останали от детската ми възраст. Имам и един на гърба, и един на дясната длан-  възглавничката под палеца. Белезите на гърба и дланта са от тел и стъкло.

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 8765
« Отговор #45 -: юни 17, 2013, 08:21:08 pm »
Единствено притежателят на карта номер 1 ,няма белези по главата /лицето ,всички останали имат.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

• Hero Member
« Отговор #46 -: юни 17, 2013, 09:12:05 pm »
Единствено притежателят на карта номер 1 ,няма белези по главата /лицето ,всички останали имат.

А нещо повече за 4-та карта?

Satin

• Hero Member
  • Публикации: 3045
« Отговор #47 -: юни 17, 2013, 09:15:59 pm »
И за втора, ако може повече да кажеш, моля  :)

Рени

• Hero Member
« Отговор #48 -: юни 17, 2013, 09:20:43 pm »
Какво ви интересува по-точно като информация ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

• Hero Member
« Отговор #49 -: юни 17, 2013, 09:41:47 pm »
Какво ви интересува по-точно като информация ? :)

Как какво-нали за марс и белези по главата говорим
Къде са белезите, от какво са
А за четвърта карта-претърпявал ли е човекът по-тежки ситуации, водещи до белези

Рени

• Hero Member
« Отговор #50 -: юни 17, 2013, 11:18:00 pm »
4 карта-падане и катастрофа с мотор и от побой
2 карта -при удари в тежки предмети,мебели

Казусът беше "Марс в 1-ви дом -белези по главата/лицето" и в трите карти такъв няма ,а белези има и точно в която Марс е "на място" ,същите липсват -защо ? Нали искаме правилно да разчитаме "написаното" ,а не да търсим причини ,че такова липсва. :)

Papy

• Hero Member
« Отговор #51 -: юни 17, 2013, 11:20:12 pm »
4 карта-падане и катастрофа с мотор и от побой
2 карта -при удари в тежки предмети,мебели

Казусът беше "Марс в 1-ви дом -белези по главата/лицето" и в трите карти такъв няма ,а белези има и точно в която Марс е "на място" ,същите липсват -защо ? Нали искаме правилно да разчитаме "написаното" ,а не да търсим причини ,че такова липсва. :)

сметка ли ми държиш  ;D

Papy

• Hero Member
« Отговор #52 -: юни 17, 2013, 11:25:04 pm »
Точно затова е темата - защото има постулати, които не са съвсем верни, или по-точно - не са цели

марс в 1-ви е само един пример - да, повечето имат белези, наистина

но сега да минем на следващата стъпка и да допълним правилото или да посочим изключенията - това беше целта
или ако някой ги знае, да ги каже наготово - още по-лесно

естествено ще имаме проблем ако стигнем до: "всичко зависи от картата", защото пак астрологът става могъщ и предсказва по неведом начин
има си правила, може и да са сложни, или да стигнем до 20 подточки, но ги има - не е интуиция туй нещо :)

Рени

• Hero Member
« Отговор #53 -: юни 17, 2013, 11:28:05 pm »
Има правилно разчитане на същите ,това е отговорът . :)

Papy

• Hero Member
« Отговор #54 -: юни 17, 2013, 11:34:46 pm »
Има правилно разчитане на същите ,това е отговорът . :)

вероятно, но "правилно" идва от правило - това се търси
сега на този човек - карта 1, парс фортуната му е в 1-ви, съвпад с юпитер (3* орбис)
а - и слв - пак там - и двете ги управлява юпитер - класически у-л-наблизо разположен

може ли тя да предпазва главата?
има ли човекът белези на друго място по тялото?
« Последна редакция: юни 17, 2013, 11:37:09 pm от Papy »

Рени

• Hero Member
« Отговор #55 -: юни 17, 2013, 11:47:26 pm »
Поне видими -не ,за други не знам. :)

Тук от кое правило изхождаш ?

Papy

• Hero Member
« Отговор #56 -: юни 17, 2013, 11:54:44 pm »

Тук от кое правило изхождаш ?

Ама - сега ги търся- виж по-горе има 2-3 въпроса, чети внимателно

Papy

• Hero Member
« Отговор #57 -: юни 17, 2013, 11:57:47 pm »
Също карта 2 - защо има белези по главата, ако може малко да се уточни - по главата или по лицето?

видях един тао-квадрат - марс у1 участник, парс фортуна в началото на близнаци - у меркурий - също участник, юлв - в 1-ви, диспозитор-марс, не звучи лошо, м?

Рени

• Hero Member
« Отговор #58 -: юни 18, 2013, 12:00:53 am »
"Step by step" ,е добро "правило"  ,но ти не го спазваш  ;) -искаш да вземаш по две-три стъпала наведнъж  и както виждаш не се получава или пък тръгваш отгоре ,надолу.

Mirabella

• Hero Member
  • Публикации: 1853
« Отговор #59 -: юни 18, 2013, 06:25:42 pm »
Чели ли сте нещо за дебилитиран Марс от гледна точка на ведическата астрология? Уверявам ви, че това, което пише за манипулативността, лъжливостта, емоционалните изблици, провокирани от вътрешни комплекси на тема собствен авторитет и его, обидчивостта, злопаметността и опитите за контрол на околните, не е преувеличено. Свидетел съм как двойно дебилитиран Марс (в раши и в навамша) прави всичко това (че и повече). За жалост нямам час на раждане, за да споделя с вас. Марс е в накшатра Пунарвасу (управител Юпитер), а Юпитер е в Близнаци. Марс е в сидерален Рак заедно с Меркурий и Венера, които обаче попадат в следващата накшатра, Пушия, която е под управлевието на Сатурн. Луната е в сидерална Дева, получавайки аспект само от Сатурн (опозиция). Егото се засилва от троново Слънце (по сидерал и тропикал).
Юпитер и Кету взаимно се аспектират и са в един знак (Близнаци) в навамша. Чела съм, че комбинацията между двете планети би могла да дава интерес към биоголия, микробиология, биохимия, но той няма такъв.

А аз се чудя защо ли ми напомня по реакции на Бойко Борисов. Борисов също има дебилитиран Марс (в комбинация с Венера).
« Последна редакция: юни 18, 2013, 06:36:06 pm от Mirabella »