Автор Тема: Взаимна рецепция  (Прочетена 1879 пъти)

tagetes

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
Re: Взаимна рецепция
« Отговор #120 -: декември 13, 2018, 11:27:55 am »
 ::).  Като се задълбочава имаш право за 4- дом..досега не го бях поглеждал под такава гледна точка. Нали всяка зодия има щастливи ичисл, цветя, животни, скъпоценни камъни, места, цветове и др., то би ли казала някакви такива конкретни параметри за взаимната рецепция Венера- Сатурн, особено Венера, защото се повтарям е в три вз. Рецепции и антисията Уран, пък и аспекта с лунните възли?! Или просто трябва да погледна характеристиките на Везни и Телец? От тези 2 знака, кой е по- силен и на добро при мен.   :017:

Papy

• Hero Member
  • Публикации: 7368
« Отговор #121 -: декември 13, 2018, 06:09:10 pm »
Защо просто не си спомниш 2011, някъде към края, какво ти се е случило?

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 1544
« Отговор #122 -: декември 13, 2018, 06:23:44 pm »
::).  Като се задълбочава имаш право за 4- дом..досега не го бях поглеждал под такава гледна точка. Нали всяка зодия има щастливи ичисл, цветя, животни, скъпоценни камъни, места, цветове и др., то би ли казала някакви такива конкретни параметри за взаимната рецепция Венера- Сатурн, особено Венера, защото се повтарям е в три вз. Рецепции и антисията Уран, пък и аспекта с лунните възли?! Или просто трябва да погледна характеристиките на Везни и Телец? От тези 2 знака, кой е по- силен и на добро при мен.   :017:
[/size]Незная,вероятно този,който не е ранен.
Защо си се вторачил във Венера?Тя е в 6дом,в козирог и като заболявания може да причини :болести на коленете,запек,кожни болести,глисти,гадене.Венера е планета на любовта и когато е в аспект със Сатурн може би човекът няма да се чувства обичан,може да преживее любов на по-късна възраст,или на работното място.Какво харесва Венера в козирог?Цветът на козирог е черен,кафяв и всички тъмни оттенъци.Твоята Венера е ретроградна и е много важна годината в която ще се обърне в директна посока по прогресия.

Сафо

• Hero Member
« Отговор #123 -: Днес в 05:19:04 am »
Тагетес,Уран спря стационарен в 28* овен квадрат на твоята Венера,ти си разбрал/видял нещо.

Сафо

• Hero Member
« Отговор #124 -: Днес в 08:08:59 am »
Сафо, как стигна до заключението за интерес към извънземен разум, археология? Интересно ми е, защото познавам човек, който е като обсебен на тази тема, но не дразнещо. По скоро е любознателност. Понякога ме шокира с някои негови открития за човечеството. Чете много окултната литература, но без астрология. Вероятно, ако се захване с нея бързо ще я схване. Има взаимна рецепция на Марс/Венера/Юпитер. Съответно Юпитер в Овен, 8д , Марс-Везни, 2д,  Венера- Стрелец, 3д.
Луна/Хирон- 10д, Близнаци опозиция Сатурн/Уран. Слънце/Плутон в Скорпион, част от стелиум във втори дом.
Луна у12,мунд.господар на рак,знак,който се свързва с корените,произхода,археология,миналото,края/началото.Луната е във водолей ,знак ,който се свързва с астрология,астрономия,извънземни и т.н.Луната е съвпад Меркурий -умът е насочен към всичко по водолей и емоционално обвързан с произхода по Луна.

maimunka365

• Sr. Member
  • Публикации: 406
« Отговор #125 -: Днес в 08:49:06 am »
Благодаря, Сафо!
« Последна редакция: Днес в 09:06:48 am от maimunka365 »