Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 90799 пъти)

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 8819
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1820 -: май 04, 2018, 11:42:15 am »
Сафо, за публикуване изчакай поне Юпитер да тръгне директен, Меркурий да е в лек аспект с него, със Сатурн, с Венера и към 2-ри и 10-ти дом да има мажорни аспекти. Ти по натал имаш ли връзка Луна-10-ти, Юпитер 10-ти, към АСЦ леки аспекти от Венера, Луна, Юпитер, у 10-ти да е силно поставен ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

art7ess

• Sr. Member
  • Публикации: 372
« Отговор #1821 -: май 04, 2018, 12:11:05 pm »
Хрумна ми снощи нещо немислено преди,имам една Стихосбирщина,дали ако я издам/публикувам ще ми донесе известност по света и у нас.. :012:може да е печална известност,нещо от типа"нй-тъпите Омани с най-много граматически и др.грешки.Все пак меркурий ми е У1,у2,у 5 домове и е в 9 дом в натала. :57:
от самиздат нищо няма да стане, то иначе не става, щото никой не се занимава с адекватно разпространение и маркетинг на "случайни" хора.

• пробвай с конкурси като искаш известност;
• или, ако ти се занимава и имаш финансовата възможност, отгледай онлайн аудитория и после издай в голямо издателство (Жанет), това е практика от последните години.
(• 3-тият вариант е да се завъртиш в слугинаж и/ли интимна връзка с някое от имената, които реално имат трибуната да лансират. примери – бол. но никога извън скоби)

//приложи линк, бих прочела какво пишеш))

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 1169
« Отговор #1822 -: май 04, 2018, 12:13:04 pm »
Сафо, за публикуване изчакай поне Юпитер да тръгне директен, Меркурий да е в лек аспект с него, със Сатурн, с Венера и към 2-ри и 10-ти дом да има мажорни аспекти. Ти по натал имаш ли връзка Луна-10-ти, Юпитер 10-ти, към АСЦ леки аспекти от Венера, Луна, Юпитер, у 10-ти да е силно поставен ?
Меркурий в 9 д.тригон асц.Слънце в 10 паралел юпитер.Луната ми е гола вода,а Венера от 10 квадрат асц.Дано разбра нещо Рени,че аз нищо :)

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1823 -: май 04, 2018, 12:16:11 pm »
от самиздат нищо няма да стане, то иначе не става, щото никой не се занимава с адекватно разпространение и маркетинг на "случайни" хора.

• пробвай с конкурси като искаш известност;
• или, ако ти се занимава и имаш финансовата възможност, отгледай онлайн аудитория и после издай в голямо издателство (Жанет), това е практика от последните години.
(• 3-тият вариант е да се завъртиш в слугинаж и/ли интимна връзка с някое от имената, които реално имат трибуната да лансират. примери – бол. но никога извън скоби)

//приложи линк, бих прочела какво пишеш))ми,срам ме е

Рени

• Hero Member
« Отговор #1824 -: май 04, 2018, 12:39:25 pm »
Меркурий в 9 д.тригон асц.Слънце в 10 паралел юпитер.Луната ми е гола вода,а Венера от 10 квадрат асц.Дано разбра нещо Рени,че аз нищо :)

Луната е най-важна, а ти я определи като "гола вода".:)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1825 -: май 04, 2018, 02:20:52 pm »
Луната е най-важна, а ти я определи като "гола вода".:)
В 1д.близнаци тригон Слънце, квадрат Плутон в 5 д.

Рени

• Hero Member
« Отговор #1826 -: май 04, 2018, 04:09:44 pm »
В 1д.близнаци тригон Слънце, квадрат Плутон в 5 д.

Луната ти е растяща, което е добре за дневна карта, под хоризонта, също добре, в тригон със Слънце , диспозитора й е във Водолей или Риби, в първия вариант е добре, спокойно можеш да изразяваш стихията Въздух по този начин, но няма как да  си известна. Това не е повод да не твориш, да не експериментираш, да не си видима с нещо екстравагантно като изказ на същността ти. :)

Ребека

• Hero Member
  • Публикации: 2694
« Отговор #1827 -: май 04, 2018, 04:45:42 pm »
Че за какво ти е да си известна ,като умреш може да станеш известна  :012: те повечето художници, поети са тъй- пост фактуммортос  блийзи ин глори сантос   ;D Кой пише да бъде известен -ти храниш душата си ,пък за отклика навън да става каквото ще. Издай си я за лично удоволствие, да я подаряваш като най-съкровен подарък на близки хора. Това е душата ти, не е кулинарни рецепти .

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1828 -: май 04, 2018, 05:47:46 pm »
Луната ти е растяща, което е добре за дневна карта, под хоризонта, също добре, в тригон със Слънце , диспозитора й е във Водолей или Риби, в първия вариант е добре, спокойно можеш да изразяваш стихията Въздух по този начин, но няма как да  си известна. Това не е повод да не твориш, да не експериментираш, да не си видима с нещо екстравагантно като изказ на същността ти. :)
Благодаря Рени!

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1829 -: май 04, 2018, 05:49:00 pm »
Че за какво ти е да си известна ,като умреш може да станеш известна  :012: те повечето художници, поети са тъй- пост фактуммортос  блийзи ин глори сантос   ;D Кой пише да бъде известен -ти храниш душата си ,пък за отклика навън да става каквото ще. Издай си я за лично удоволствие, да я подаряваш като най-съкровен подарък на близки хора. Това е душата ти, не е кулинарни рецепти .
Да,това е то. :)

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 9492
« Отговор #1830 -: Днес в 11:42:42 am »
Меркурий кога излиза от сянката на ретроградие?
В таблицата за ретроградни планети, която публикувах наскоро в полезни статии и линнкове, е отбелязана втора стационарна фаза, че приключва на 2 септ. , а на мене ми се налага да сменя паспорта понеже видях, че срока му изтича на 19-ти септ., а малко преди това ще пътувам, така че сега е момента да започна да го правя. Бързата поръчка е скъпичка, заслужава ли си да давам повече пари, за да избегна сянката на ретро Мерка?  :012:
« Последна редакция: Днес в 11:45:25 am от akruks »
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

Veselin

• Hero Member
  • Публикации: 4641
« Отговор #1831 -: Днес в 12:04:16 pm »
Бързата поръчка е скъпичка, заслужава ли си да давам повече пари, за да избегна сянката на ретро Мерка?  :012:
Мисля, че не е нужно да чакаш чак толкова, но гледай на Луната да ѝ предстоят само хармонични сходящи аспекти, също така по възможност да има сходящ хармоничен аспект с Меркурий и да е намаляваща (за да приключи по-бързо смяната на паспорта).

akruks

• Hero Member
« Отговор #1832 -: Днес в 12:55:14 pm »
Мисля, че не е нужно да чакаш чак толкова, но гледай на Луната да ѝ предстоят само хармонични сходящи аспекти, също така по възможност да има сходящ хармоничен аспект с Меркурий и да е намаляваща (за да приключи по-бързо смяната на паспорта).
Благодаря, Весо! То над табличката е отбелязано кои дейности възпрепятства ретро Меркурий, не е добре за нова дейност, подписване на договори, но в случая е подмяна- няма да правя нов паспорт за пръв път :) Тр. Юпитер в момента е върху моя У3 в 3д, точно навреме за межд. паспорт  :)
Гьоте

Terry

• Hero Member
  • Публикации: 2395
« Отговор #1833 -: Днес в 01:10:51 pm »
То ако вземеш и сенките да избягваш, отидЕ цялата година...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

• Hero Member
« Отговор #1834 -: Днес в 07:26:37 pm »
То ако вземеш и сенките да избягваш, отидЕ цялата година...
подадох заявление за подмяна, този път по-добре излязох на снимката, отпреди 5г.
Гьоте

Veselin

• Hero Member
  • Публикации: 4641
« Отговор #1835 -: Днес в 07:52:04 pm »
подадох заявление за подмяна, този път по-добре излязох на снимката, отпреди 5г.
Браво! Дано се справят бързо с подмяната!