Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 54722 пъти)

Veselin

• Hero Member
  • Публикации: 4393
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1120 -: юни 25, 2018, 09:33:16 pm »
Няма проблем. Аз чак тази вечер се усетих какво е станало, но и вината си е моя също, че се надценявам и си мисля, че мога с четене "по диагонал" да разбера всичко, което е писано.

fortunades

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
« Отговор #1121 -: юли 02, 2018, 09:00:07 am »
Здравейте,
Имам една огромна молба.
Става въпрод за котарака ми Оливър, който мисля че е болен. Разбира се днес ще го заведем на ветеринар, но аз не издържам. От два дни не е същото коте, имам чувството че е депресиран. Предната година страда от стомашно-чревен проблем. Знам че е странен въпросът ми, особено че е за домашен любимец,но ми е много напрегнато.
Благодаря ви!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 9359
« Отговор #1122 -: юли 02, 2018, 04:41:21 pm »
Здравейте,
Имам една огромна молба.
Става въпрод за котарака ми Оливър, който мисля че е болен. Разбира се днес ще го заведем на ветеринар, но аз не издържам. От два дни не е същото коте, имам чувството че е депресиран. Предната година страда от стомашно-чревен проблем. Знам че е странен въпросът ми, особено че е за домашен любимец,но ми е много напрегнато.
Благодаря ви!
негов У8 в 6д е извършил опозиция с ретро У1 в 12д, обострил се е стар проблем, свързан със стомаха, Луната е без курс, няма какво ново да се очаква
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

fortunades

• Jr. Member
  • **
« Отговор #1123 -: юли 02, 2018, 05:36:25 pm »
негов У8 в 6д е извършил опозиция с ретро У1 в 12д, обострил се е стар проблем, свързан със стомаха, Луната е без курс, няма какво ново да се очаква
Akruks,тъкмо чакам мъжът ми да дойер с колата и ще го водим на ветеринар.
Просто, не знам какво да го правя, готвя му храна без сол и подправки, хапва и котешка по-скъпа храна. Но ме съмнява че или яде навън някъде на двора или свекърва ми му дава нещо. Като съм я предупредила, след последния път в който дадохме 280лв, май пак си е позволила. С тези болести и при баща ми (два пъти в кома, а майка ми я оперираха преди години от рак уж доброкачествен на яйчниците... няма да ви товаря), вече не издържам, но днес просто и аз не съм яла и ми се реве. А аз рядко си позволявам. Просто това е коте, което не може да ми каже какво му има и ми е много жал.
Ще ви пиша след прегледа.
« Последна редакция: юли 02, 2018, 08:11:40 pm от fortunades »

fortunades

• Jr. Member
  • **
« Отговор #1124 -: юли 02, 2018, 08:10:40 pm »
akruks ,
За съжаление тази вечер ще остане във ветеринарната клиника, защото чернодробните му показатели са много лоши. Съмняват се за неизлечима болест, но ще се разбере утре. Бактериална инфекция, която е с неуточнен произход. Надявам се наистина да е старият проблем и Оливър да остане жив. В момента и не мога и да мисля трезво, но съм убедена в правотата ти и в способностите ти, така че това ми дава много голямо успокоение.
Благодаря ти още веднъж.   :-*