Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 62384 пъти)

fortunades

• Full Member
  • Публикации: 227
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1120 -: юли 02, 2018, 09:00:07 am »
Здравейте,
Имам една огромна молба.
Става въпрод за котарака ми Оливър, който мисля че е болен. Разбира се днес ще го заведем на ветеринар, но аз не издържам. От два дни не е същото коте, имам чувството че е депресиран. Предната година страда от стомашно-чревен проблем. Знам че е странен въпросът ми, особено че е за домашен любимец,но ми е много напрегнато.
Благодаря ви!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 9744
« Отговор #1121 -: юли 02, 2018, 04:41:21 pm »
Здравейте,
Имам една огромна молба.
Става въпрод за котарака ми Оливър, който мисля че е болен. Разбира се днес ще го заведем на ветеринар, но аз не издържам. От два дни не е същото коте, имам чувството че е депресиран. Предната година страда от стомашно-чревен проблем. Знам че е странен въпросът ми, особено че е за домашен любимец,но ми е много напрегнато.
Благодаря ви!
негов У8 в 6д е извършил опозиция с ретро У1 в 12д, обострил се е стар проблем, свързан със стомаха, Луната е без курс, няма какво ново да се очаква
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

fortunades

• Full Member
« Отговор #1122 -: юли 02, 2018, 05:36:25 pm »
негов У8 в 6д е извършил опозиция с ретро У1 в 12д, обострил се е стар проблем, свързан със стомаха, Луната е без курс, няма какво ново да се очаква
Akruks,тъкмо чакам мъжът ми да дойер с колата и ще го водим на ветеринар.
Просто, не знам какво да го правя, готвя му храна без сол и подправки, хапва и котешка по-скъпа храна. Но ме съмнява че или яде навън някъде на двора или свекърва ми му дава нещо. Като съм я предупредила, след последния път в който дадохме 280лв, май пак си е позволила. С тези болести и при баща ми (два пъти в кома, а майка ми я оперираха преди години от рак уж доброкачествен на яйчниците... няма да ви товаря), вече не издържам, но днес просто и аз не съм яла и ми се реве. А аз рядко си позволявам. Просто това е коте, което не може да ми каже какво му има и ми е много жал.
Ще ви пиша след прегледа.
« Последна редакция: юли 02, 2018, 08:11:40 pm от fortunades »

fortunades

• Full Member
« Отговор #1123 -: юли 02, 2018, 08:10:40 pm »
akruks ,
За съжаление тази вечер ще остане във ветеринарната клиника, защото чернодробните му показатели са много лоши. Съмняват се за неизлечима болест, но ще се разбере утре. Бактериална инфекция, която е с неуточнен произход. Надявам се наистина да е старият проблем и Оливър да остане жив. В момента и не мога и да мисля трезво, но съм убедена в правотата ти и в способностите ти, така че това ми дава много голямо успокоение.
Благодаря ти още веднъж.   :-*

irko_birko

• Full Member
  • Публикации: 136
« Отговор #1124 -: август 15, 2018, 04:32:30 pm »
И аз не знам PADOCT. Снощи намерих в една градинка до нас ударено коте - абсолютно същия цвят, но беше напълно обезобразено и полуразложено  :'( гледката беше ужасяваща и не можахме да разберем дали е нашето момче. Затова и питах дали мъртвото коте което намерих тази вечер е Х.
Тук съм много объркана дали да гледам 11 дом за бездомно животно, защото не съм сигурна дали е нашето, и 6 дом за нашето. В смисъл дали аспект между управителите на двата дома би дал отговор или друго се гледа? Ако съм права У11 е в разходящ квадрат с У6 и може да не е той. Притеснява ме Нептун в 1 дом - дали не дава заблуда в тълкуването, или просто показва моята несигурност в отговора. Луната пък е във Виа Комбуста, но като сигнификатор на въпроса може и да не значи нерадикалност или не е така? Късния АС е това, че питам за нещо случило се вече. Последния аспект на Луната е квадрат с Плутон У4 негов дом. По всичко това си мисля, че не е той, но е твърде вероятно да се самонавивам. А и дали този квадрат не показва, че няма да се прибере, въпреки че въпросът е друг?
Извинявайте за многото ми въпроси по този повод, но ми е много притеснено. Предпочитам да знам истината, отколкото да съм в неведение, затова дори и да виждате най- лошото, го напишете. И пак се извинявам.
Да дам ОВ - било е нашето коте. След като изчезна една съседка го е снимала и беше с голям корем като на намереното. А и в квартала нямаше друго такова. Явно Нептун наистина ни е заблудил или по-скоро е показал моето нежелание да приема истината и илюзиите, които съм си създавала, за да не приема, че е той.... Благодаря ви на всички за помощта в тълкуването!

maimunka365

• Sr. Member
  • Публикации: 394
« Отговор #1125 -: август 15, 2018, 04:37:25 pm »
Да дам ОВ - било е нашето коте. След като изчезна една съседка го е снимала и беше с голям корем като на намереното. А и в квартала нямаше друго такова. Явно Нептун наистина ни е заблудил или по-скоро е показал моето нежелание да приема истината и илюзиите, които съм си създавала, за да не приема, че е той.... Благодаря ви на всички за помощта в тълкуването!

Много съжалявам, Irko_Birko!   :( Нека почива в мир!
« Последна редакция: август 15, 2018, 04:43:17 pm от maimunka365 »

Lilla

• Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
« Отговор #1126 -: август 15, 2018, 05:00:59 pm »
Много жалко!  :(
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

• Hero Member
  • Публикации: 5171
« Отговор #1127 -: август 15, 2018, 05:08:44 pm »
Съжалявам много!  ??? Да почива в мир, миличкото!

Ребека

• Hero Member
  • Публикации: 2833
« Отговор #1128 -: август 15, 2018, 05:17:52 pm »
Е ужас , много мъчно, съседката защо го е снимала.. живо ли ..

irko_birko

• Full Member
« Отговор #1129 -: август 15, 2018, 06:31:40 pm »
Благодаря ви! Дано наистина е на по-хубаво място. Бека, съседката го е снимала жив, малко след като го видяхме за последно - явно е изял нещо и затова е бил такъв голям - абсолютно същата форма заради, която реших, че удареното коте не е нашето. Преди като не знаех какво точно е станало с него сякаш по- малко страдах, а сега всеки ден го мисля, но времето лекува. Благодаря ви  :engel016:

akruks

• Hero Member
« Отговор #1130 -: август 15, 2018, 06:54:33 pm »
Снощи намерих в една градинка до нас ударено коте - абсолютно същия цвят, но беше напълно обезобразено и полуразложено, гледката беше ужасяваща и не можахме да разберем дали е нашето момче. Затова и питах дали мъртвото коте което намерих тази вечер е Х.
По тази карта котето е представено от Луната У1, У12 за него, в разходящ квадрат с негов У8 и в сходящ квадрат с У4, което може да означава, че е умряло и няма да се прибере. Нептун в негов 8д- отровено?
Гьоте

irko_birko

• Full Member
« Отговор #1131 -: август 15, 2018, 07:17:33 pm »
Блъснато от кола, Акрукс. Не знам това дали е показано от нещо. Не съм гледала кои домове се гледат за такива случаи. Дали разходящия квадрат на У3 с У8, както и взаимната рецепция по дом на У1 и У3?
« Последна редакция: август 15, 2018, 07:22:16 pm от irko_birko »

akruks

• Hero Member
« Отговор #1132 -: август 16, 2018, 10:12:29 am »
Блъснато от кола, Акрукс. Не знам това дали е показано от нещо. Не съм гледала кои домове се гледат за такива случаи. Дали разходящия квадрат на У3 с У8, както и взаимната рецепция по дом на У1 и У3?
вероятно да, жалко за котето
Гьоте

Om

• Sr. Member
  • Публикации: 385
« Отговор #1133 -: август 20, 2018, 05:13:20 pm »
Каква ще е съдбата на зъба ми?

Преди време пуснах карта за един зъб, дето на венеца имаше възпаление и питах за двама зъболекари дали са подходящи. Имаше опозиция между техните сигнификатори и моят. И казахте, че имало нещо сложно. Щели да си свършат работата професионално, но нещо щяло да има проблем. Извадих го. Доста време беше добре положението. Но сега на съседния зъб, който е напълно здрав, няма пломба, на венеца отново се появи подутина. Още не съм ходила на зъболекар и ме притеснява това възпаление. Какво мислите?

Таис

• Full Member
  • Публикации: 164
« Отговор #1134 -: август 20, 2018, 07:19:29 pm »
Вероятно се нуждаете от лечение Сатурн в собствен дом, но ретро, 6 дом Меркурий
в 8 дом под силно Слънце. Марс евентуално хирург намеса, няма аспекти, така че вероятно лечение.

Om

• Sr. Member
« Отговор #1135 -: август 20, 2018, 07:25:48 pm »
Вероятно се нуждаете от лечение Сатурн в собствен дом, но ретро, 6 дом Меркурий
в 8 дом под силно Слънце. Марс евентуално хирург намеса, няма аспекти, така че вероятно лечение.

А какви са прогнозите за това колко успешно ще е?

Таис

• Full Member
  • Публикации: 164
« Отговор #1136 -: август 20, 2018, 07:39:04 pm »
По здравословни въпроси се ходи на лекар първо.
Смятам, че зъб няма за вадене. Сатурн е в собствен занак, но ретрограден,
което е слабост, няма указания за вадене.

Veselin

• Hero Member
  • Публикации: 5171
« Отговор #1137 -: август 20, 2018, 07:51:24 pm »
Не мисля, че ще има вадене на зъб и че е чак толкова сериозно.
Ако е подут венеца на мястото на корена, може стоматологът да назначи лечение с антибиотик (случвало ми се е, но това те си го решават и рядко прибягват до това), след това ако спадне, може да не се наложи друго лечение, а може да се отвори зъба, да се лекуват каналите евентуално. Ваденето на зъб е в много  краен случай и в никакъв случай не прибягвайте до самоволни лечения без стоматолог! Само ще си навредите.

akruks

• Hero Member
« Отговор #1138 -: август 20, 2018, 08:03:43 pm »
Каква ще е съдбата на зъба ми?

Преди време пуснах карта за един зъб, дето на венеца имаше възпаление и питах за двама зъболекари дали са подходящи. Имаше опозиция между техните сигнификатори и моят. И казахте, че имало нещо сложно. Щели да си свършат работата професионално, но нещо щяло да има проблем. Извадих го. Доста време беше добре положението. Но сега на съседния зъб, който е напълно здрав, няма пломба, на венеца отново се появи подутина. Още не съм ходила на зъболекар и ме притеснява това възпаление. Какво мислите?
Картата е с прекалено ранен АС, въпросът още не е узрял, не си наясно с цялата ситуация около него. Венци се подуват и при лоша устна хигиена, оправят се с жабуркане с лайка, може и със Сандрин, билкове екстракт е и много помага.
Гьоте

Om

• Sr. Member
« Отговор #1139 -: август 20, 2018, 10:55:27 pm »
Благодаря за отговорите! Ще пиша като разбера повече по въпроса.