Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 238160 пъти)

Terry

• Hero Member
  • Публикации: 2602
Re: Натални карти
« Отговор #4140 -: септември 23, 2019, 09:23:08 am »
Честно казано везните според мен не са големи чистници по една проста причина - силното влияние на венера води до мързел. Това да не ви е сатурн да те ръчка със сърпа, че не струваш и да се мъчиш всякак да си социално приет. Венера не си дава зор, гледам го при колежката с луна в телец и венера във везни - бавно, мързеливо, все удобство се търси...и не блести от чистота меко казано.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

• Hero Member
  • Публикации: 3192
« Отговор #4141 -: септември 23, 2019, 12:29:17 pm »
Да, Венера води до мързел, знам го от опит това :)

Не за първи път виждам карти, които уж са супер, куп силни планети, леки аспекти и резултата реално е покъртителен и не е за вярване  :)
Вторият се е пуснал по най-лесното съпротивление, първият му е криво огледалото, то направо гротесктна картинка, гледам го и премигвам на парцали, като видях картата бях в шок ;D

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 10409
« Отговор #4142 -: септември 23, 2019, 10:43:15 pm »
Честно казано везните според мен не са големи чистници по една проста причина - силното влияние на венера води до мързел. Това да не ви е сатурн да те ръчка със сърпа, че не струваш и да се мъчиш всякак да си социално приет. Венера не си дава зор, гледам го при колежката с луна в телец и венера във везни - бавно, мързеливо, все удобство
абе цял живот чистя - на майка ди, на мъжа си, на децата, сега и на внука, ама щом казваш, че не сме чистници везните, тъй да бъде :)
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

Зуоки

• Newbie
  • *
  • Публикации: 12
« Отговор #4143 -: септември 24, 2019, 08:57:57 am »
И аз познавам Везни които са много педантичен на тема чистота и такива деви които са мега мизерни както и в другата крайност!

Sun_Shine123

• Newbie
  • *
  • Публикации: 15
« Отговор #4144 -: септември 24, 2019, 09:45:13 am »
Като една Везна мога да кажа, че наистина ни примързява, но ако имаме да свършим нещо го правим както трябва и чистенето в частност, обичаме да ни е чисто и подредено да се чувстваме добре, да ни е приятно и комфортно  :72: Не ме мързи и да готвя, ако искам нещо да е както трябва си го правя аз, не чакам на някои друг  :57: