Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 19152 пъти)

Ребека

• Hero Member
  • Публикации: 2628
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #440 -: юли 09, 2018, 11:58:38 pm »
То е ясно че сама лично аз не-нямам тех компетенция мисля дали ще успея да одушевя паметника мерси

Корея

• Hero Member
  • Публикации: 979
« Отговор #441 -: юли 10, 2018, 12:05:31 am »
Бека, не каза ли , че са английски машинки, там токът май  е с друг волтаж, да не са пререформяни, така че да стават за нашето електричество?
Не съм много сигурна , де...
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

• Hero Member
« Отговор #442 -: юли 10, 2018, 12:30:06 am »
Китайски-английски явно..-и аз го мислех, ама баща ми каза че е са еднакви  :017: Иначе цяла зима денонощно в същият разклонител има включен голям влагоасоббатор за влагата Акрукс

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 1106
« Отговор #443 -: юли 10, 2018, 08:40:16 am »
Не знам, Ребека.Уран е на к6 и Сатурн ще направи тригон с него.Последният аспект на луната е квадрат с Венера у6,у 7 дом.Трябва да помисля.
Там където живее твой брат/сестра питай за техник,може да помогне.

Ребека

• Hero Member
« Отговор #444 -: юли 11, 2018, 04:57:35 pm »
Давам ов -моята епопея продължава -вчера получих нов принтер- поне работи ,ама още не е съвсем на 6 ..разходи напред назад.+ някаква незнайна такса по 50 лв засега.. Два дни все едно играх покер -криех че е гръмнало и другото, докато получа и въведа в употреба първото.. Въпреки, че тоя принтер въобще не ми е нужен сам по себе си, аз си имам 2 вече. Така вчера правих големи совалки търсейки алтернатива за спасение на техниката при условие, че онзи се покрие отново и завинаг. По едно време имахме умерен писмен диалог в добър тон, нарочно укротих конете и като мина 8 и юпитер се врътна атакувах със сто съобщения в секунда с бесен тон.. на мен истинският бяс ми мина още преди 2 дни., но трябваше да разиграя сцената автенично, че се случва в момента. Естествено се покри ,тази сутрин успях да направя пробив -полу лошо, с добро.. на границата, ще кажеш че разиграваме военни действия .Та днес потегли още една част на път към него.. Твърди, че е абсурд да ми се случат и двете неща на мен Не знам кога ще е края но стана цяла епопея с трудни преговори и тая игра на котка и мишка ми стопи нервите. После ще докладвам.Между другото не знам дали се вижда в хорара но комуникацията е главно писмено -този телефон не вдига  :017:

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 1106
« Отговор #445 -: юли 11, 2018, 09:36:04 pm »
Давам ов -моята епопея продължава -вчера получих нов принтер- поне работи ,ама още не е съвсем на 6 ..разходи напред назад.+ някаква незнайна такса по 50 лв засега.. Два дни все едно играх покер -криех че е гръмнало и другото, докато получа и въведа в употреба първото.. Въпреки, че тоя принтер въобще не ми е нужен сам по себе си, аз си имам 2 вече. Така вчера правих големи совалки търсейки алтернатива за спасение на техниката при условие, че онзи се покрие отново и завинаг. По едно време имахме умерен писмен диалог в добър тон, нарочно укротих конете и като мина 8 и юпитер се врътна атакувах със сто съобщения в секунда с бесен тон.. на мен истинският бяс ми мина още преди 2 дни., но трябваше да разиграя сцената автенично, че се случва в момента. Естествено се покри ,тази сутрин успях да направя пробив -полу лошо, с добро.. на границата, ще кажеш че разиграваме военни действия .Та днес потегли още една част на път към него.. Твърди, че е абсурд да ми се случат и двете неща на мен Не знам кога ще е края но стана цяла епопея с трудни преговори и тая игра на котка и мишка ми стопи нервите. После ще докладвам.Между другото не знам дали се вижда в хорара но комуникацията е главно писмено -този телефон не вдига  :017:
Може да е глухоням. :017:Имах такъв клиент,на мъжа ми клиент,но аз контактувах с него писменно.

Ребека

• Hero Member
« Отговор #446 -: юли 11, 2018, 10:26:26 pm »
Аа не е 2-3 пъти имахме жив разговор, може и само 2 срещу 300.. Ако беше щеше да каже.. като звъня- или не вдига или започва да пише.. колко пъти го карам да дигне, за да говорим- не да пишем ..Направо жив психотормоз изживявам с него.

Ребека

• Hero Member
« Отговор #447 -: юли 16, 2018, 08:56:56 pm »
Към настоящият момент след почти двуседмична епопея, по-точно елегия на психотормоза, може би, засега историята приключи с  положителен край.Вече нищо не смея дя кажа, за в бъдеще, че се наплаших, ама след подмяна и на други компоненти, плащане на пратки, сервизи и частти от моя джоб, въпреки че въобще не бях повредила нищо, вече нещата работят. До кога-не знам... но изхабих огромно количество енергия, което бе предназначено за новото начинание.. Направо ми мина желанието и смисъла, ама трябва да продължа..Контактите до последно бяха никакви или инфаркттни, сега се оправям отново сама, като разучавам всичко без каквото и да е упътване и насока,а този пак не отговаря. Живот и здраве, ако аз съм здрава и машините работят имам много идеи. Сложен, труден мач,хорара беше показателен -нищо категорично, очевадно тежко и трудно  .