Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 303882 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1410 -: Декември 06, 2017, 02:08:17 pm »
тр. Юпитер в 3д, в разходящ съвпад с К3 и в сходящ съвпад с Марс У3, У8 и с Нептун съУ7  - днес спечелих седмичната награда на Нивеа от конкурса "Приказна синя грижа" с моята приказка, която написах и публикувах преди седмица. За наградата пише, че е козметика на Нивеа или брандирани продукти с логото Нивеа, ще видя с какво ще ме изненадат  :)
Днес си получих наградата- три кутийки с крем Нивеа 75мл, от тези с приказните герои на капачките, 4 малки кръгли книжки с приказките на Нивеа и една голяма, с твърди лъскави корици книга с приказките на Нивеа, с чудесни цветни илюстрации, но това не е всичко- късно снощи, вече на точен съвпад тр. Юпитер с Марс у3, У8 и Нептун У7, съвсем неочаквано спечелих награда от игра , ползвали са детенце на 8г да посочи кой от отговоприте му харесва и то посочило моя милост- има видео с избора на независимото жури  :012: Наградата е козметика от BiOCLINICA ,  Регенериращ крем-балсам за тяло с пчелно млечице и уникалният крем за лице с перлен екстракт, минерали и коприна. Докладвах!  :012:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1411 -: Декември 10, 2017, 06:16:28 pm »
Някой да сподели транзитен Юпитер квадрат Слънце?  ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1412 -: Декември 10, 2017, 06:34:28 pm »
Някой да сподели транзитен Юпитер квадрат Слънце?  ;)

Първо ти сподели за Юпитер опозиция Слънце .  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1413 -: Декември 10, 2017, 08:42:27 pm »
Някой да сподели транзитен Юпитер квадрат Слънце?  ;)
При мен вече е разходящ квадратът. Периодът беше не добър за мен. Имах проблеми на работното място, които още не са отминали. Слънцето е У2 в първи.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1414 -: Декември 10, 2017, 10:41:25 pm »
Юпитер е прясно отминал опозе с нат. Венера и Юпитер и славно навлиза в опозе с нат. Слънце - безпаричие и покачване на килограми + много, много работа и ежедневни други задачи, които никой друг не ще да свърши  :-\

Юпитер упрявлява 6ти дом и тъкмо нагази 5ти.
Имам ядове и с любовта, но те според мен не са по тези "по-бързи" транзити.
« Последна редакция: Декември 10, 2017, 10:43:48 pm от lina »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1415 -: Декември 10, 2017, 11:27:02 pm »
Първо ти сподели за Юпитер опозиция Слънце .  ;)

Да ще споделя. Всъщност вие го знаете периода. Тогава бях без работа и вкъщи основно помагах на сестра ми в ученето. Не можеше да вземе много изпити и щеше да загуби студентски права. Слънце е управител 3ти дом. Ходих на много интервюта и ме режеха. Като се разпадна опозицията си намерих работа и сестра ми завърши. Беше тежък период но успяхме. Бях останал кожа и кости ...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1416 -: Декември 10, 2017, 11:30:39 pm »
При предния квадрат на Юпитер Слънце работех в една банка пак в БГ ужасно мизерно място. Реших че тази няма да я бъде и кандидатсвах в чужбина да уча. Приемния изпит беше на последния квадрат и заминах. Квадратите на Юпитер ми е ужасно и ме кара на смяна на средата. Сега се чувствам пак така.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1417 -: Декември 11, 2017, 07:16:09 am »
Приемния изпит беше на последния квадрат и заминах.
А изпитът успешно ли мина тогава?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1418 -: Декември 11, 2017, 10:14:34 am »
Да всичко беше успешно

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1419 -: Декември 11, 2017, 10:15:10 am »
Да ще споделя. Всъщност вие го знаете периода. Тогава бях без работа и вкъщи основно помагах на сестра ми в ученето. Не можеше да вземе много изпити и щеше да загуби студентски права. Слънце е управител 3ти дом. Ходих на много интервюта и ме режеха. Като се разпадна опозицията си намерих работа и сестра ми завърши. Беше тежък период но успяхме. Бях останал кожа и кости ...

И в този период, наред с другите транзити, прогресия, Юпитер с нищо не те увери, че ще се справиш с "неволите" си, напротив  ти смяташ, че той е "виновникът" за това, че си :
1. Бил в помощ на сестра си, нейна подкрепа
2. Имал си много възможности( ходил си на интервюта)
3.Беше тежко, но успяхме ?  ::)  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1420 -: Декември 11, 2017, 12:24:27 pm »
Рени направо се чудя, как с тоя Сатурн вадиш такъв краен оптимизъм /за моята карта си граничи с пълна липса на обективизъм и реализъм/, ама дали е така, когато ти самата си засегната емоционално или е просто средство за оцеляване? :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1421 -: Декември 11, 2017, 01:34:19 pm »
И в този период, наред с другите транзити, прогресия, Юпитер с нищо не те увери, че ще се справиш с "неволите" си, напротив  ти смяташ, че той е "виновникът" за това, че си :
1. Бил в помощ на сестра си, нейна подкрепа
2. Имал си много възможности( ходил си на интервюта)
3.Беше тежко, но успяхме ?  ::)  :)

Да нещата тогава се случиха за хубаво

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1422 -: Декември 11, 2017, 01:43:35 pm »
Сатин, такива са фактите, които често ние не желаем да видим поради ред причини. Аз съм натално настроена оптимистично и въпреки , че Сатурн през 1-ви буквално, ми смачка фасона, заедно с пр. Луна Козирог с квадратури към стелиума, с Плутон квадрат Луна, Юпитер опозиция стелиума, разбрах, че монетата има 2 страни и трябва да се науча да ги ползвам и двете. Не може все да ми  е 'шрака -лака", иска се и "влака да трака". В натала е ключето, аз съм действена натура и колкото да съм влязла дълбоко в кладенеца без дъно, спирам да копая и тръгвам да се катер пак нагоре. Не съм краен оптимист, това го минах до към 35-39 г, сега съм краен реалист и разбрах, че 80% случките ни са резултат от собствените действия или бездействия. Юпитер винаги разведря, Сатурн винаги отрезвява. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1423 -: Декември 11, 2017, 02:28:41 pm »
Сатин, такива са фактите, които често ние не желаем да видим поради ред причини. Аз съм натално настроена оптимистично и въпреки , че Сатурн през 1-ви буквално, ми смачка фасона, заедно с пр. Луна Козирог с квадратури към стелиума, с Плутон квадрат Луна, Юпитер опозиция стелиума, разбрах, че монетата има 2 страни и трябва да се науча да ги ползвам и двете. Не може все да ми  е 'шрака -лака", иска се и "влака да трака". В натала е ключето, аз съм действена натура и колкото да съм влязла дълбоко в кладенеца без дъно, спирам да копая и тръгвам да се катер пак нагоре. Не съм краен оптимист, това го минах до към 35-39 г, сега съм краен реалист и разбрах, че 80% случките ни са резултат от собствените действия или бездействия. Юпитер винаги разведря, Сатурн винаги отрезвява. :)

Фактите винаги са 'такива', въпросът е как ги виждаш, а твоето ако не е краен оптимизъм не знам кое да е  :)
Много го обичаш Юпитер и си готова винаги всячески да го оправдаеш, ама както каза монетата има две страни, та и той така...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1424 -: Декември 11, 2017, 02:49:40 pm »
Фактите винаги са 'такива', въпросът е как ги виждаш, а твоето ако не е краен оптимизъм не знам кое да е  :)
Много го обичаш Юпитер и си готова винаги всячески да го оправдаеш, ама както каза монетата има две страни, та и той така...

Вярно е имам присантиман към неговата природата, защото най-силно ми импонира на мен самата, но погледни от по-широк ъгъл, споделеното от Грег и ти самата ще видиш къде е Юпитер в изказаното. Разбира се, гледа се натално как е поставен, доколко натива е Юпитерианец и знакът, през който транзитира. Сега Юпитер е в Скорпион, в собствен труплицет и при натален синхрон със същия нещата ще са едни при някои, други при другите, нали ? И все пак с него е леко  ;)
В момента последната квадратура на Сатурн с всички Слънца в 28-29 * от Подвижния кръст  ме прати в леглото( и хем го сънувах това), но понеже съм корава глава, ходих на веселба в събота вечер- значи, в кой е кривия тук- аз или Сатурн ? Обаче , 2 дни като съм в леглото свърших доста полезна работа и то в "рамка/таблица" или всяко зло за добро- Юпитер ми е тригон с Меркурий, приех 2 консултации  извън заплануваното-ха, ха, ето го работят заедно Сатурн и Юпитер. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“