Автор Тема: Магията  (Прочетена 13659 пъти)

Papy

• Hero Member
  • Публикации: 7246
Re: Магията
« Отговор #20 -: февруари 24, 2014, 10:22:48 am »
Много време отнема да и научиш тънкостите и да си избиеш от главата въпроси от типа "Ами ако...?", които направо ти изсмукват силата.

Зависи от човека. Ако някой тренира два пъти в месеца, ефектът от спорта ще идва бавно, няма да се забелязва. Ако тренираш три пъти седмично-да, ще имаш мускулна треска, но ще видиш бързо резултатите
С една дума-всяко начало е трудно, но всички усилия се отплащат-в случая-безмерно
Силата не е някаква абстракция, първата стъпка е да се откажеш от мисловните цикли, в които обичаме да се вкарваме

Вещичка

• Hero Member
  • Публикации: 1727
« Отговор #21 -: февруари 24, 2014, 10:30:42 am »
Мммм дааа... Виж, аз съм го постигнала, а принципно съм много отвеян и мързелив човек  :012:. Щом съм успяла, значи хич не е трудно, но си има препъни камъчета по пътя и просто съм длъжна да ги спомена. Говоря от личен опит. Друг може и да го постигне лесно, но на мен ми отне 2-3 години, защото е спътствано с много неща за учене и ОСЪЗНАВАНЕ. Няма друг път освен на осъзнаването. Докато достигнеш висшия пилотаж се изисква къртовски труд от ровичкане в най-дълбоките дебри на собственото ни несъзнавано за да изринем страховете и мръсотията оттам. Докато не прочистим собствените си системи и то по плутоновски - да се изрине всичката тор до блясък, то сила няма как да придобием, защото тя извира отвътре, а не идва отвън и ако има нещо да я мъти, то идва от нас самите, а не че някой друг ни го причинява.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

• Hero Member
« Отговор #22 -: февруари 24, 2014, 11:26:13 am »
Че 2-3 години е супер :)
В това отношение транзитите на плутон са много полезни, някои, чувствителни към уран, могат и само с него да минат, ама трудно, защото той провокира в малко по-различна посока

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 8765
« Отговор #23 -: февруари 24, 2014, 02:30:55 pm »
Че 2-3 години е супер :)
В това отношение транзитите на плутон са много полезни, някои, чувствителни към уран, могат и само с него да минат, ама трудно, защото той провокира в малко по-различна посока

Ха,ха ,сега разбрах защо Кабала ,все ме набеждава за "вещерка" ,а то било от транзитите на Уран и Плутон . :57:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

• Hero Member
« Отговор #24 -: февруари 24, 2014, 04:30:22 pm »
Да така е! Свястни магьосници нема в тая държава  :57:.

Тези, които навремето е ползвала свекървата явно са били свестни магьосници, щом ми бяха въздействали, но отдавна са умрели- ходжата в Никопол и баба Ана в Черквица

Не е задължително да са свестни. Ако ти имаш пробиви в аурата, ако ти самата си доста емоционална и реагираш прибързано на някои събития, то е напълно нормално да те застигне.

Истината е, че човек трябва да си натемерути персоната за да стане магийоустойчив... тцъ тцъ тцъ, ама че думи измислям  :D...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

kabala

• Hero Member
  • Публикации: 514
    • http://kaballa.wordpress.com
« Отговор #25 -: февруари 24, 2014, 05:36:11 pm »
Ам,Рени, така изглеждаш, въпреки че, совите не са това,което са-))) Виж ме мен,ся...Както казва Вещерът- изглеждаш толкова бяла и добра,ама ако видят черната енергия около теб-)))). Язе имам вещерски дом.Всеки,посегнал на мен,приятели и семейство е карък-)))). Вещерът моЕ го потвърди :D Само трябва се разлютя малко
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Рени

• Hero Member
« Отговор #26 -: февруари 24, 2014, 05:59:39 pm »
Ам,Рени, така изглеждаш, въпреки че, совите не са това,което са-))) Виж ме мен,ся...Както казва Вещерът- изглеждаш толкова бяла и добра,ама ако видят черната енергия около теб-)))). Язе имам вещерски дом.Всеки,посегнал на мен,приятели и семейство е карък-)))). Вещерът моЕ го потвърди :D Само трябва се разлютя малко

Нали...аз изглеждам червена и откачена ,а всъщност съм бяла и тиха ,като феята Добринка  :012: :012: :012:

Виж ,колко е готино да сме Рибки -златоперки ,никой не знае какви сме  и кои сме ,даже и ние ... :57: :57: :57:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

• Hero Member
« Отговор #27 -: февруари 24, 2014, 06:30:54 pm »

Уууу да, да, да  :012:, ядоса ли се и става проклетУ и с тия аспекти на сериен убиец просто да не си и насреща  :D :D :D...

Вещичка

• Hero Member
« Отговор #28 -: февруари 24, 2014, 06:41:04 pm »
akruks, аз ти обяснявам как стоят нещата и не те карам да се съгласяваш с мен. Млади, здрави и прави хора също могат а имат аурични пробиви, обаче понеже не се виждат с просто око и не ги отчитат.

За мен е важно само това - ако те е стигнала някаква магия, то значи имаш ауричен пробив. Това е. Няма как да те стигне ако нямаш. Изучила съм най-висшата магия и във всички учебници си го пише. Не я практикувам, защото не искам. Изучавах я, защото ми бяха интересни принципите и и как действа.

Рени

• Hero Member
« Отговор #29 -: февруари 24, 2014, 06:41:39 pm »

Уууу да, да, да  :012:, ядоса ли се и става проклетУ и с тия аспекти на сериен убиец просто да не си и насреща  :D :D :D...

Ще проверя ...на питие с шоколадово суфле ;)

Рени

• Hero Member
« Отговор #30 -: февруари 24, 2014, 06:43:10 pm »
А как стоят нещата с така нареченото "урочасване" ,същото може ли да се присъедини към темата ?!?

Вещичка

• Hero Member
« Отговор #31 -: февруари 24, 2014, 06:51:15 pm »
За урочасването не зная - не съм го изучавала подробно. Ама като се замисля е най-вероятно хвърляне на лоша енергия. В същността си магията е същото, но в по-големи мащаби и правилно насочена, докато при урочасването е стрелба нахалост - ако те удари значи силата на урокито е по-голяма от собствената ти сила.

Рени

• Hero Member
« Отговор #32 -: февруари 24, 2014, 06:58:30 pm »
А може ли да е проява на несъзнателен акт  ::) ::)

Вещичка

• Hero Member
« Отговор #33 -: февруари 24, 2014, 07:04:12 pm »
Може би.

Papy

• Hero Member
« Отговор #34 -: февруари 24, 2014, 08:08:16 pm »
Само една вметка-да изучаваш нещо и да не го прилагаш може да доведе и до това, че всъщност не го познаваш
Аурата на човек никога не е идеална, и никой не е неуязвим
Въпросът е като усети чуждо влияние - да се отърве бързо от него

kabala

• Hero Member
  • Публикации: 514
    • http://kaballa.wordpress.com
« Отговор #35 -: февруари 24, 2014, 08:26:12 pm »
Акрукс, магията не може да ти пробие аурата. Тя търси енергиен пробив, за да навлезе в твоето поле. Ся, вярно е,че има хора,които са си с перманентна защита. Това,че някой не вярва в магии, не значи,че няма да те хване,напротив.
Рени,ам,то и аз съм добрата ламя Спаска,бе...мога те ям,моА да не те ям....
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Вещичка

• Hero Member
« Отговор #36 -: февруари 24, 2014, 08:29:20 pm »
Това не е така. Може да си изучаваш каквото ти харесва и пак да не го прилагаш. Магията е нещо, с което много малко хора искат реално да се занимават. Преди много векове съм я прилагала - била мноо добър МАГ  :012: - владеел съм стихиите, елементите и прочие. Сега просто го нямам желанието, но пък си пазя голяма част от спомените. За всичко си има времето, а моето за игрички от този сорт е минало. Не че ако някой реши да ми направи нещо няма да го усетя и да му го върна  ;D, ма мноо голям карък трябва да онзи, който се реши на това и то не ми трябва да чета книгите за да зная как да му го върна. Мога да му взривя тиквата докато преброи до десет и няма и да разбере откъде му е дошло  :96:.

Последният ми случай беше преди няколко месеца. Вечерта си лягам да спя и по едно време сънувам, че седя на една пейка в парка и до мен застава една черна котка и ме гледа в очите. В този момент, в съня си си мисля "Да му се невиди, някой ми прави магии!". Веднага се будя и правилото в това отношение е следното: първият човек, за когото се сетиш е обикновено този, който ги прави. Дори и не се повдигнах от леглото. Няколко енергийни топки в главата му под формата на визуализация и му стигат. След 2 седмици разбрах от моя позната, която е близка с въпросния човек, че пича е бил 5 дни на легло с 39* температура. Повече не се опита да ми прави нищо, защото е наясно с материята и е практикуващ. Определено е разбрал какво е станало и защо е станало.

Та в тоя ред на мисли магията я използвам само и единствено за лична защита. Тва магии за любов, за пари и прочие са си чиста проба ЧЕРНО! Няма такова понятие като бяла магия, не и в тази матрица. По времето на Атлантида е имало, но не и сега. То по нейно време и черното не се е използвало за това, за което се използва сега де...

Относно аурата тук си в грешка. Има хора с идеални аури, но са изключителна рядкост. Духовно силни, знаещи и можещи. Нямаш си на представа колко усилия са необходими за да си задържаш аурата в приличен вид в нашето време. Иска работа на "пълен работен ден", трябва да си максимално честен със себе си, да можеш да преборваш отрицателните си емоции още в зародиш и да знаеш какво/кое ги причинява, да се самонасочваш, да си постоянно нащрек със самият себе си. Много трудоемка задача и ако не си превърнал горните правила в част от живота си, то няма как да се справиш. Обаче ако ги превърнеш, то няма да има и нужда да се справяш с негативни влияния, защото просто не могат да преминават. И пак опираме до силата на съзнанието и духа  :012:...

Вещичка

• Hero Member
« Отговор #37 -: февруари 24, 2014, 08:32:02 pm »

аз съм добрата ламя Спаска,бе...мога те ям,моА да не те ям....

Хахахааааааааааааа  :D :D :D

Papy

• Hero Member
« Отговор #38 -: февруари 24, 2014, 08:33:25 pm »
Много обичам да съм в грешка :)
На тия хора им викаме "гуру" и я видиш 1 за цял живот, я-не, и то при голям късмет
А за пича с температурата-ти ли севш нявсякъде тоя вирус с високата температура :))

Вещичка

• Hero Member
« Отговор #39 -: февруари 24, 2014, 08:53:08 pm »
Абе стига с тая дума "гуру" бе. Това е матрична дума и се отнася за ония киликанзери последователните. Аре мани...

Всеки е учител на всеки. Днес аз ще науча нещо от теб, утре ти от друг и т.н. Самият живот ти е учител. Това да си отдаваш енергията на един човек и той да е съгласен с това, си мирише на енергиен вампиризъм от негова страна и това е. Можеш да наречеш гуру единствено живота!

Ааааа не! Не ме обвинявай мен за това. Аз веднъж се пробвах дали мога да противодействам в реално време, щото за астрала знам, че мога и ти ся име ще ми изкараш  :57:...