Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 117320 пъти)

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 10410
Re: Синастрии
« Отговор #1580 -: август 25, 2019, 01:56:33 pm »
С второто ми дете...  ;D рано е... но ме гризе любопитство, а и като видях Уран в 4-ти дом, се сдухах...Ще ме вижда като нестабилна майка ли...  ???
А защо се поставяш по 4д, като там е бащата, родата, семейната среда- може да е необичайна, нетрадиционна, Уран да разчупва традициите... Луната ти в негов 1д- детето ще има нужда от твоите грижи и присъствие, ще се чувства добре с теб, така че се успокой. Мъжете с асц. Козирог са привързани към майката и я уважават.   Ще е издръжлив и със силна воля, от друга страна чувствителен и емоционален.
« Последна редакция: август 25, 2019, 02:06:27 pm от akruks »
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

Om

• Sr. Member
  • Публикации: 493
« Отговор #1581 -: август 25, 2019, 08:25:39 pm »
Да, така е maimunka. Но съм чела, че Уран в 4 дом може да даде точно това чувство все едно не си част от семейството. Иначе предполагам, че gerivas е задала въпроса заради това, че 4 дом се свързва с майката или бащата.

Аз пък имам Водолей в 4-ти дом и съм имала чувството, че не съм от тази планета.

Om

• Sr. Member
  • Публикации: 493
« Отговор #1582 -: август 25, 2019, 08:37:49 pm »
и като видях Уран в 4-ти дом, се сдухах...Ще ме вижда като нестабилна майка ли...  ???

Може да сменяте жилищата, докато детето се отдели.

Sun_Shine123

• Newbie
  • *
  • Публикации: 15
« Отговор #1583 -: септември 13, 2019, 10:16:56 am »
Здравейте, дали някой може да погледна тазисинастриална карта и да ми каже нещо за връзката? Ще съм благодарна  :58:

gerivas

• Sr. Member
  • Публикации: 264
« Отговор #1584 -: септември 14, 2019, 12:54:37 pm »
А защо се поставяш по 4д, като там е бащата, родата, семейната среда- може да е необичайна, нетрадиционна, Уран да разчупва традициите... Луната ти в негов 1д- детето ще има нужда от твоите грижи и присъствие, ще се чувства добре с теб, така че се успокой. Мъжете с асц. Козирог са привързани към майката и я уважават.   Ще е издръжлив и със силна воля, от друга страна чувствителен и емоционален.
Благодаря ти много, акрукс..  :-*

Може да сменяте жилищата, докато детето се отдели.

Мерси  :-*

Yeah!

• Newbie
  • *
  • Публикации: 24
« Отговор #1585 -: септември 15, 2019, 06:42:13 pm »
Драги момичета, как ви се струва тази синастрия?
За връзка е, доста странна ... Има вече една раздяла, сега сме заедно отново. Аз не съм от най-психически стабилните хора, въпреки че това все пак търпи развитие. Не е като да не се опитвам да пораствам :)
Аз съм синичкото!

Интересното е, че и на двамата ни Марс докосва асцендента на другия - какво значи това? Не усещам по някакъв начин този човек да ме "енергизира", даже някой път ме изнервя, но друг път се чувствам много добре.
Забелязвам, че моят Сатурн му докосва 7ми дом, възприема ме сериозно предполагам.

Синухе

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 67
« Отговор #1586 -: септември 17, 2019, 03:14:57 pm »
Това,че Сатурн е в съвпад с ДСЦ е причина да се разделяте-ти може да си източник за някакво разочарование у него,но също така и Сатурн действа закотвящо,за това може връзката да е продължителна независимо колко е удовлетворяваща.

В тази синастрия излиза,че имате кармична връзка- Сатурн съвпад ДСЦ, Венера съвпад ЮЛВ и Меркурий съвпад ЮЛВ,така че карматаа ви е събрала,но също така показва,че тази връзка може да се разтрогне когато кармата ви се разплати.Заради Венера опозиция Плутон имате привличане,но този аспект носи и някакво напрежение при изразяване на чувствата и близостта ви може да не е толкова голяма.

Yeah!

• Newbie
  • *
  • Публикации: 24
« Отговор #1587 -: септември 18, 2019, 10:29:11 pm »
Благодаря ти сърдечно, Синухе! :58:

Sending good vibes your way! ^ _ ^