Автор Тема: Ленорман  (Прочетена 26504 пъти)

Начинаещ

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Ленорман
« Отговор #220 -: септември 15, 2017, 11:55:10 pm »
Благодаря ти мила за надеждата , която ми вдъхна. Ние се женим по-скоро за да узаконим отношенията си. Така и така си решихме,  че искаме да остареем заедно  :). За секса е ясно, ако не за бременност , то поне за удоволствие  :38:

Emma

• Hero Member
  • Публикации: 2844
    • Emma и картите
« Отговор #221 -: септември 20, 2017, 04:07:52 pm »
Начинаеща, има ли в рода ви някакви заболявания, които се предават по женска линия и са свързани с трудно забременяване? Жените в рода ти да са имали трудна бременност, спонтанни аборти?

Картите ти показват, че трябва да вземеш важно решение. Пътищата/Кръстопът са свързани с решения, които ще определят посоката на живота. Много често тези решения не са особено лесни. Това е карта на личната отговорност.
Така и ти трябва да вземеш решение, което да е отговорно за теб.
Дървото е свързано със здравето - физическо и психическо. Решенията ти явно ще са свързани със здравословните теми. Това е карта и на наследството, отношения в род, семейство. За да разбереш какво е здравословното състояние, гледат се околните карти.
Облаците в Ленорман не са позитивна карта. Те говорят за неяснота, може и болест. Има нещо, което не ти е известно и е обвито в облак.

Навярно трябва да потърсиш лекар и да се ориентираш дали в семейството ти е имало жени с репродуктивни проблеми, какви са били, дали няма нещо наследствено, което да дава това забавяне при теб.

Положителното е, че сбор от картите - 22+5+6=33
Под номер 33 в Ленорман се намира Ключ. Тази карта говори за намиране на решение в скоро време. Ще стигнеш до прозрение, ще се отблокира ситуацията, ще разбереш какво дава това "заключване". И ще успееш да разрешиш този проблем.

Желая ти успех.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Rebeka

• Full Member
  • Публикации: 112
« Отговор #222 -: септември 20, 2017, 10:22:22 pm »
Кръстопътя ,като тълкуване за вземане на решение, отразява обективната реалност-да, те са решили да се оженят и да създадат собствено родословие, но облаците изразяват питането и неясното бъдеще на дървото и плода в тях. Та не мисля да е болно момичето и на трите карти има изображения на дървета със зелени листа, без други външни елементи с натоварваща символика .Решението е взето и отговорът е извън традиционите пътища и гледища, по-близък до природата и натуралната същност и предпазване от външни влияния и мнения. Три карти с три дървета прави гора, гората пречиства въздуха и дава сянка и кислород на хората .Не се страхувай и не се сугестирай от чужди проекции и тълкувания, махни се от тази тема. Въпросът е сериозен и отговорен ,за да получи онлайн отговор. Никога, никога не бих заложила вярата си в нещо на случайно онлайн гадание. Изчезни и не си търси мозъчно замръсяване .Успех !

Mojito

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #223 -: ноември 12, 2017, 05:57:21 pm »
Привет, момичета. Отскоро имам картите на Мадам Ленорман и все още се уча. Днес изтеглих една комбинация за чувства на мъж към жена и се затруднявам с тълкуването.
 Подредбата е такава:
На цепене: 32
—-25——
12——19
—-17—-
1——-22
Резултат сбор 24 сърце.
Ще съм ви благодарна, ако се включите с тълкуване :)

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 8907
« Отговор #224 -: декември 11, 2017, 02:27:36 pm »
"Да си направя ли личен блог ?"  Първо отворих на картите Ленорман и затова тук питам, ще ми полезна и приятна вашата помощ, момичета, благодаря.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

• Hero Member
  • Публикации: 2148
« Отговор #225 -: декември 11, 2017, 07:24:08 pm »
"Да си направя ли личен блог ?"  Първо отворих на картите Ленорман и затова тук питам, ще ми полезна и приятна вашата помощ, момичета, благодаря.  ;)

Без карти - да, да, да!!!!  :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

• Hero Member
« Отговор #226 -: декември 13, 2017, 03:31:39 pm »
Без карти - да, да, да!!!!  :-*

Скорпионче, аз не съм казала, какво ще се тематира в блога (ми ) . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

• Hero Member
  • Публикации: 642
« Отговор #227 -: януари 27, 2018, 08:01:48 pm »

холистичен блог ли?

на този етап по-скоро не, ако го разглеждаме като някакъв вид професионална заетост
но внезапно и неочаквано след време може да се появи нова, подобрена идея/предложение, които да обмисляш, решението пак няма да е лесно, де или пък да си принудена да го вземеш

Рени

• Hero Member
« Отговор #228 -: януари 28, 2018, 10:11:53 pm »
Благодаря, Аброуд, за вниманието и коментара. :)