Автор Тема: Външен вид...астро'фактори ; )  (Прочетена 18917 пъти)

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 1899
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #360 -: април 15, 2019, 04:46:56 pm »
Не си добре запозната с мъжете с асц. Дева, нито са мазни, нито фини.
Не съм запозната,написах,че ми е противен,а не че асц.дева са мазни и противни.За фините черти по везни тогава,щом не е дева.Но този не забелязвам трапчинка,или дупка на брадата.

maimunka365

• Hero Member
  • Публикации: 574
« Отговор #361 -: април 15, 2019, 05:01:36 pm »
Невъзможно е само по снимка да се определи Асцендент. Този, и на мен ми е противен и мазен, в младостта се е подвизава под българско име и е имал гъста черна коса, чуплива. Познавам трима души с Асц Дева и са доста различни. Слънце в Стрелец, Телец и Дева. Една височина са, мисля този със Слънце в Стрелец е малко по-висок, а този със Слънце в Телец е с доста по-едра физика, структура. Другите двама са сухи. Имат общо в маниера, който на моменти е странен, особен. Само този със Слънце в Телец е по-спокоен темперамент, другите са нервни в реакциите и дребнави, често избухват. И са двулични, пресметливи,  поне според моите критерии. Тези със Слънце в Телец и Стрелец са със светли очи, косата е светло кестенява, но и двамата оплешивяват леко още преди 30г възраст. Този, който е двойна Дева е тъмен с изпъкнали, пъстро зелени очи, от рано му е прошарена косата,преди 30 г. възраст.
« Последна редакция: април 15, 2019, 05:34:55 pm от maimunka365 »

tagetes

• Sr. Member
  • Публикации: 276
« Отговор #362 -: април 15, 2019, 05:35:01 pm »
Ето това имаш предвид, явно, тук е той като млад:
Happy is he who can trace effects to their causes - Virgil

tagetes

• Sr. Member
« Отговор #363 -: април 15, 2019, 05:38:29 pm »
В долната част на лицето е като Риби. Нагоре може и за Овен да мине. Косата му според мен е изкуствено накъдрена в опашката.
« Последна редакция: април 15, 2019, 05:41:21 pm от tagetes »

maimunka365

• Hero Member
« Отговор #364 -: април 15, 2019, 05:45:11 pm »
При този, който е двойна Дева и има изпъкнали очи, леко бузи като при този на снимката е и с лични планети във Везни, 1-ви дом и Луна Скорпион. Нощно раждане.

wiserneuron

• Full Member
  • Публикации: 105
« Отговор #365 -: април 15, 2019, 05:46:38 pm »
Дълго време си мислех, че Асцендента на Лютви Местан е Лъв. Хрумна ми, че може и да е Стрелец. Вашите наблюдения и мнение?
 :29:
Случайност ли е, че този човек е претърпял инцидент малко след като сме го коментирали тук "на разклона за Загорско и Джебел около 13:30 часа", чувал съм, че мислите имат енергия и се предават, тоест ако ние във форума 10 човека сме помислили за личността му в този момент, ако сме изпратили негатвини мисли, той е станал разсеян и хоп - катастрофа.
Знанието е сила, отговорност и задължение.

maimunka365

• Hero Member
« Отговор #366 -: април 15, 2019, 05:51:51 pm »
Е, не, не вярвам чак толкова лоши мисли да е имал някой. Сега писах, което е по-късно от инцидентът. Давали са го хиляди пъти по TV и изял много повече от няколко коментара сега.

tagetes

• Sr. Member
« Отговор #367 -: април 15, 2019, 05:53:45 pm »
wiserneuron, вчера се сетих за него, но отдавна мисля за него често, един от котираните и разпознаваеми политици е за мен. Откакто се интересувам от астрология, винаги като се сещах за него, си мислех, бях сигурен, че е типичен Лъв - Асц. Навярно може да греша. Кой кого отнесъл, какво станало - вярвам нито един от съфорумниците не е бил там, да е бил пряк свидетел, така, че тази тема не ни касае. Интересуваме се професионално от външен вид - Асцендент.

maimunka365

• Hero Member
« Отговор #368 -: април 15, 2019, 06:17:00 pm »
Външния вид не е само по Асц и планети там, а по Венера, Луна, Слънце и най-силни значими са ъглови планети близо до осите. Когато имаме съвпад на управител на Асц с друга планета се гледа повече знакът, не толкова домът. Термите също са важни. Най- добре се работи с Equal. Информацията е по-добре достоверна.
« Последна редакция: април 15, 2019, 06:28:03 pm от maimunka365 »

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 10110
« Отговор #369 -: април 15, 2019, 06:35:50 pm »
Не съм запозната,написах,че ми е противен,а не че асц.дева са мазни и противни.За фините черти по везни тогава,щом не е дева.Но този не забелязвам трапчинка,или дупка на брадата.
Много добре разбрах какво си написала, но ти не разбра написаното от мен, защото никъде не споменах думата "противни",  а такива могат да бъдат хора с всякакъв изгряващ знак.
Понеже имам близки отношения с мъже с АС Дева, общото е издължени крайници, понякога издребняват в старанието да е всичко точно, в работата са перфекционисти, не пращят от здраве, но полагат грижи за здравето си. 
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

tagetes

• Sr. Member
« Отговор #370 -: април 15, 2019, 06:46:20 pm »
Моят управител на Асц е съвпад с Венера в 6-ти дом. Широк орбис. Слънцето е във Водолей, Венера е в Козирог. Нещо между двете да изглеждам...пък може. Юпитер ми е на Иц, квадрат Слънцето и Асц., значи Лъв със Стрелец, Козирог и Водолей купаж.   :96:

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 10110
« Отговор #371 -: април 15, 2019, 06:51:33 pm »
Ето това имаш предвид, явно, тук е той като млад:
Местан ли е този на снимката?  :-\
АС Овен е според мен, така Сънцето му попада високо горе в 10д, заедно с Юпитер и Сатурн, роден е на 24 дек. 1960г, по ирония на съдбата на Рождество Христово  :) ако е е роден в последния час на деня е с овча Луна, а не с рибешка
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

maimunka365

• Hero Member
« Отговор #372 -: април 15, 2019, 07:03:23 pm »
Случайност ли е, че този човек е претърпял инцидент малко след като сме го коментирали тук "на разклона за Загорско и Джебел около 13:30 часа", чувал съм, че мислите имат енергия и се предават, тоест ако ние във форума 10 човека сме помислили за личността му в този момент, ако сме изпратили негатвини мисли, той е станал разсеян и хоп - катастрофа.

Има загинало бебе, и катастрофата не е от днес, а от преди ден два. Вече го съдят.

tagetes

• Sr. Member
« Отговор #373 -: април 15, 2019, 07:39:37 pm »
akruks, радвам се, че ти също виждаш Овен.   :08:

Сафо

• Hero Member
« Отговор #374 -: април 15, 2019, 08:54:08 pm »
Много добре разбрах какво си написала, но ти не разбра написаното от мен, защото никъде не споменах думата "противни",  а такива могат да бъдат хора с всякакъв изгряващ знак.
Понеже имам близки отношения с мъже с АС Дева, общото е издължени крайници, понякога издребняват в старанието да е всичко точно, в работата са перфекционисти, не пращят от здраве, но полагат грижи за здравето си.
Не съм запозната дали Местан издребнява и полага грижи за здравето си...........фини черти написах.Асц.дева с груби черти ли са?

wiserneuron

• Full Member
  • Публикации: 105
« Отговор #375 -: април 15, 2019, 09:51:02 pm »
wiserneuron, вчера се сетих за него, но отдавна мисля за него често, един от котираните и разпознаваеми политици е за мен. Откакто се интересувам от астрология, винаги като се сещах за него, си мислех, бях сигурен, че е типичен Лъв - Асц. Навярно може да греша. Кой кого отнесъл, какво станало - вярвам нито един от съфорумниците не е бил там, да е бил пряк свидетел, така, че тази тема не ни касае. Интересуваме се професионално от външен вид - Асцендент.

sorry, Асцендента ми е Дева, лице с обли форми, слабо телосложение, мекушав и отстъпчив характер. Отразява се най-много на начина по който се представяме пред света, както и контакта със света - чувствителна кожа(имал съм два пъти розов лишей и три-четири пъти кокоши трън... при стрес разразнена кожа на косата), дрехите, визията - всичко е подложено на особено внимание. Ако асцендента пита "как ще ме видят тези хора?", девата отговаря "всичко трябва да е подложено на особено внимание, да е перфектно в представянето" и това важи не само за визия, но и за начин на писане, на говорене, на подреждане на работното място, на начин на работа, желание за чистота и структорираност, много лесно дисбалансиране свързано с кожни проблеми.

При този, който е двойна Дева и има изпъкнали очи, леко бузи като при този на снимката е и с лични планети във Везни, 1-ви дом и Луна Скорпион. Нощно раждане.

Приятелката ми е двойна дева, има 15 вида препарата за чистене, веднъж видя едни подредени кутии нависоко в секцията, едната от тях беше  обърната наопъки... гледа я, гледа я и каза "НЕ ИЗДЪРЖАМ ДА ГЛЕДАМ ТАЯ КУТИЯ ТАКА ОБЪРНАТА"  :012: дева2 Всичко е подредено перфектно, дрехи, чинии - всичко, всичко е чисто и никога не е това, което иска да бъде. Винаги може още по-перфектно.
« Последна редакция: април 15, 2019, 09:56:50 pm от wiserneuron »
Знанието е сила, отговорност и задължение.

tagetes

• Sr. Member
« Отговор #376 -: април 15, 2019, 10:10:47 pm »
Залагам повече и повече да е Овен. погледнах в ZET и заложих час на раждане 12,35, село Чорбаджийско, координатите и датата му на раждане. Тогава на Мц е Козирог - а той нали е политик! Там е и Сатурн ретрограден, който е май и краен диспозитор на натала му. Управител 6-ти дом Лъв ще е в 9-ти, почти 10-ти.
Има 3 бисекстила и невероятно количество взаимни рецепции. Не съм виждал в скромния си път на аматьор в астрологията толкова изразени взаимни рецепции!   :72:

maimunka365

• Hero Member
« Отговор #377 -: април 15, 2019, 10:53:14 pm »
Още един приятел имам, който е Асц Дева и много различен от другите също. При него има педантично отношение към тялото: как се храни, тренира. Това и работи, с хранителни добавки. Има оформено и мускулесто тяло, което е постигнал с много труд и постоянство. Слънце в Скорпион.

Сафо

• Hero Member
« Отговор #378 -: април 15, 2019, 10:54:56 pm »
Мъжът ми има стелиум в дева,голям чистник.Ако сложа нещо в хладилника с етикета настрани,веднага го обръща. :) и са големи мрънкала............Марс в дева особено
« Последна редакция: април 15, 2019, 10:56:55 pm от Сафо »

tagetes

• Sr. Member
« Отговор #379 -: април 15, 2019, 10:58:59 pm »
Имах един съсед, полу-съсед защото идваше на гости, а живееше другаде, съученик, колежка,шефка, имало е и други незнайни Герои, все Дева слънчеви. Всичките могат да ми бъдат какви ли не - но не и симпатични и приятели! Предпочитам дори Скорпион, поне знаеш какви са му правилата, тук правила няма - Девата е Света вода ненапита и по презумпция права.