Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 77572 пъти)

Скорпионче

• Hero Member
  • Публикации: 2148
Месечен хороскоп-лунар
« -: февруари 13, 2014, 10:27:29 am »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

• Hero Member
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1 -: февруари 13, 2014, 12:56:05 pm »
Честито да и е,akruks. :08:

Скорпионче

• Hero Member
« Отговор #2 -: февруари 13, 2014, 03:16:14 pm »
Ще може ли мнения  за  предстоящия ми  лунар? :58:

« Последна редакция: март 17, 2014, 05:39:33 pm от MoonLight »

Papy

• Hero Member
  • Публикации: 7364
« Отговор #3 -: февруари 13, 2014, 04:28:30 pm »
Akruks, честито на щерката, да не се окаже накрая, че при нея ходя на фитнес, днес уговорих картите за другата седмица :)

Скорпионче

• Hero Member
« Отговор #4 -: февруари 14, 2014, 07:51:46 am »
 :58: Благодаря ви,Тъндър и Веско!

Скорпионче

• Hero Member
« Отговор #5 -: февруари 14, 2014, 02:30:32 pm »
akruks,благодаря и на теб!Това с приятелството много ме замисли,има вероятност да стане.Ще ви дам обратна връзка! :-*

Smarta

• Hero Member
  • Публикации: 537
« Отговор #6 -: февруари 24, 2014, 08:44:52 pm »
Луната в 4 може да означава повече семейни ангажименти, работи свързани с родители и жилище. Много е близо и до Юпитер, мисля че вълненията ще са приятни.

Smarta

• Hero Member
  • Публикации: 537
« Отговор #7 -: февруари 24, 2014, 08:59:09 pm »
Марс на К7 може да докара някой конфликт с хора, но всъщност ти се води от бавните транзити, дирекциите и прогресиите. Ако там нямаш някакви неща, не се коси. Плутон в 10 може да ти размъти водата.

Santi

• Hero Member
  • Публикации: 653
« Отговор #8 -: март 02, 2014, 10:26:37 pm »
Веско, за съжаление според мен е възможно да имаш проблеми в работата, главно заради недоброжелатели и интриганти. Дано не съм прав!

Santi

• Hero Member
« Отговор #9 -: март 02, 2014, 10:47:22 pm »
Това обаче не означава приключване, нали?

Поне на този етап не ми изглежда така, но все пак бъди нащрек с "доброжелателите".

Скорпионче

• Hero Member
« Отговор #10 -: март 04, 2014, 08:23:39 pm »
Ще може ли мнения  за  предстоящия ми  лунар? :58:

Получих предложение за работа,но все още се колебая да я приемам ли.Утре окончетелно ще трябва да взема решение.
------------------------------------------------------------------------------------------

аз в крайна сметка отказах,но упорито продължавам в търсенето!
« Последна редакция: март 05, 2014, 08:24:54 pm от MoonLight »

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 9017
« Отговор #11 -: март 05, 2014, 07:34:32 am »
Ще може ли и аз да помоля за мнение по настоящия ми лунар,никога не съм разглеждала този вид карти ?!? Благодаря ,предварително.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 9017
« Отговор #12 -: март 05, 2014, 03:59:28 pm »
Akruks,благодаря за вниманието. ;)

Веднага ти давам обратна връзка за облеклото-от вчера ,наистина стилът ми на обличане е в "строга" форма -черно и бяло,перли ,даже и косата ми е прибрана,само маникюра ми както винаги е "строго " червен.Благодаря ,че ме насочи да внимавам с финансите ,защото периода ,не позволява своеволия.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

• Hero Member
« Отговор #13 -: март 05, 2014, 10:28:54 pm »
Ще помоля и аз да изкажете мнение за новия лунар  :)

Tnx!

Happy58

• Гост
« Отговор #14 -: март 09, 2014, 09:44:53 am »
може ли да попитам .... когато лунарния МС е в съвпад с куспидата на 9 дом, как би трябвало да се тълкува?

евентуална чужбина можем да я изключим, защото имам толкова много неща в 4 дом по различните системи, че направо ми се плаче.

kabala

• Hero Member
  • Публикации: 514
    • http://kaballa.wordpress.com
« Отговор #15 -: март 09, 2014, 10:09:07 am »
Хепи, 9 дом е разширението, както и промяна във възгледите, така че, в случая, можем да говорим за едно разширение в социален план и кариера или ще промениш виждането си за това какво искаш да постигнеш.Ся, трябва да видим и управителите на тези домове в натал и в лунар
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Happy58

• Гост
« Отговор #16 -: март 09, 2014, 10:17:03 am »
Хепи, 9 дом е разширението, както и промяна във възгледите, така че, в случая, можем да говорим за едно разширение в социален план и кариера или ще промениш виждането си за това какво искаш да постигнеш.Ся, трябва да видим и управителите на тези домове в натал и в лунар

ето я самата карта - по принцип питам, за да видя как точно се подхожда към анализа

междувременно си анализирах това, което се е случило до този момент и то е:
- моя шеф е чужденец и на 2 март дойде тук за 2-3 дни и имахме доста работа - неговия СЛВ е на 8гр в Риби
- а другото, което се случи - от момента на завръщането възстанових отношения с двама мъже - с единия сексуални отношения, а с другия си приказвам много приятно :) - но и двамата ги бях "отбила" миналата година - това според мен си е по лунарен 8 в натален 7 и в лунарния луната е в съвпад с Венерка. Не знам дали положението на лунарните Марс и СЛВ трябва да се взима под внимание

То и лунарния 12 дом е в съвпад с наталния СЛВ - ако въобще има значение

за управителя - ако вземем Юпитер - все е в 1 - и натален и лунарен, но ако вземем Нептун - натален 5 и лунарен 10 - все хубави, ако ретрото налунарния Юпитер не му пречи.

« Последна редакция: март 09, 2014, 10:23:34 am от Happy58 »

Happy58

• Гост
« Отговор #17 -: март 09, 2014, 10:18:58 am »

ей това в червеното, ако мога да си го изясня, ще е голямо постижение за мен ....

Santi

• Hero Member
« Отговор #18 -: март 09, 2014, 01:22:34 pm »

На преден план ще те вълнуват проблемите свързани с дома, семейството, както и партньорствата. При тези дъждове бъди внимателен с разни течове у дома - лун. К4 на нат. Нептун. С този ретро Сатурн се чудя дали няма да имаш някакви финансови проблеми, но пък в работата мисля, че ще има положителни събития, които да те радват.

Благодаря, Веско!

За парични проблеми не знам, но бях споделил за недобре обмислените си покупки последно време, ще съм внимателен сега  :) .

MayFlower

• Sr. Member
  • Публикации: 457
« Отговор #19 -: март 09, 2014, 02:34:25 pm »
може ли да попитам .... когато лунарния МС е в съвпад с куспидата на 9 дом, как би трябвало да се тълкува?

евентуална чужбина можем да я изключим, защото имам толкова много неща в 4 дом по различните системи, че направо ми се плаче.

Happy, при мен понеже все 9-ти дом ми е в ума, ще ти напиша всички сигнификации, които евентуално би могъл да има лунарен (или соларен) МЦ в 9-ти дом:
1. засилени контакти/работа/комуникация/бизнес, с чужденци
2. започване на работа в чужбина
3. пътуване в чужбина
3. евентуално перманентно преместване в чужбина
4. започване на някакъв цикъл на обучение (може да е чужд език)
5. засилена литературна/преподавателска/интелектуална дейност (ако работиш в тази сфера)
6. вече на по-висшите вибрации на 9-ти дом е възможно да станеш по-духовна, да размишляваш върху философски въпроси, да промениш мироглед и идеология