Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 77591 пъти)

fortunades

• Sr. Member
  • Публикации: 250
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1060 -: юли 20, 2018, 10:47:59 pm »
Кое показва това и защо точно 16 дни?
И мен много ме интересува.. :08:
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 1529
« Отговор #1061 -: юли 21, 2018, 10:19:48 am »
Кое показва това и защо точно 16 дни?
Мисля така,защото Слънцето у1лун.дом ще направи аспект с Уран след толкова градуса.Лунарен ац. се движи също с 16 градуса.Ще се радвам питащата да даде ОВ след това,независимо от това дали греша.

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 9816
« Отговор #1062 -: юли 21, 2018, 11:19:25 am »
Мисля така,защото Слънцето у1лун.дом ще направи аспект с Уран след толкова градуса.
до секстил натален Уран градусите са 13, а с лунарен Уран аспектът е разходящ, няма как Слънцето да има аспект с него след 16гр
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

akruks

• Hero Member
« Отговор #1063 -: юли 21, 2018, 11:42:02 am »
Ще може ли и аз да помоля за мнение по настоящия ми лунар ?
Благодаря, предварително.
Меркурий У2, 3, 11 на АС - през месеца ще имаш засилена комуникация, като ще се стремиш да се изразяваш блестящо сред приятели и колектива. Но също така ще е присъщо за месеца да си нервна и неспокойна. Венера в 1д подтиква към промени на визията, подмяна на гардероба, носи подаръци. Уран на МС, който е в 8д не вещае добра перспектива за кариерата, прекъсване на работа , неочаквани промени, в този сектор е Луната и основният акцент ще са грижи, свързани с работата, където може да имаш подкрепа от влиятелна жена. Плутон в 6д също показва трансформация на работното място или в ежедневието. Почивка и развлечения не се очертават, ще се развличаш у дома.
Гьоте

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1064 -: юли 21, 2018, 12:23:35 pm »
до секстил натален Уран градусите са 13, а с лунарен Уран аспектът е разходящ, няма как Слънцето да има аспект с него след 16гр
Добре,имах предвид транзитен Уран.

akruks

• Hero Member
« Отговор #1065 -: юли 21, 2018, 07:20:49 pm »
Добре,имах предвид транзитен Уран.
Уран е по-бавната планета, Слънцето е извършило секстил с лунарен и с транзитен Уран, след 16 градуса ще извърши квадрат, когато е вече в Лъв и този аспект не носи добра комуникация/среща, имайки предвид, че лунарен Уран е У7, а по-скоро влошаване на отношенията с партньор, с колеги.
Гьоте

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1066 -: юли 21, 2018, 09:26:57 pm »
Уран е по-бавната планета, Слънцето е извършило секстил с лунарен и с транзитен Уран, след 16 градуса ще извърши квадрат, когато е вече в Лъв и този аспект не носи добра комуникация/среща, имайки предвид, че лунарен Уран е У7, а по-скоро влошаване на отношенията с партньор, с колеги.
Акрукс,написала съм ИНТЕРЕСНА среща. Днес си така напориста.!

akruks

• Hero Member
« Отговор #1067 -: юли 22, 2018, 12:57:39 am »
Акрукс,написала съм ИНТЕРЕСНА среща. Днес си така напориста.!
Прочела съм какво си написала и съм опровергала написаното, без да давам обидни определения от рода на "ти си еди каква си"! И пак ме цитираш избирателно, както ти отърва- уголемила си шрифта на "този аспект не носи добра комуникация", а веднага след запетаята съм писала "среща" , която удобно подминаваш с дребен шрифт. В крайна сметка ще се разбере до 16 дни ще има ли  ИНТЕРЕСНА среща или няма да има, стига питащата да даде правдива обратна връзка.
Гьоте

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1068 -: юли 22, 2018, 08:50:16 am »
Прочела съм какво си написала и съм опровергала написаното, без да давам обидни определения от рода на "ти си еди каква си"! И пак ме цитираш избирателно, както ти отърва- уголемила си шрифта на "този аспект не носи добра комуникация", а веднага след запетаята съм писала "среща" , която удобно подминаваш с дребен шрифт. В крайна сметка ще се разбере до 16 дни ще има ли  ИНТЕРЕСНА среща или няма да има, стига питащата да даде правдива обратна връзка.
Извинявай Акрукс!Напориста според мен не е обидно определение,дори напротив.Ти написа нещо за мен обаче и след това го изтри.Аз съм свикнала и не се обиждам.При мен у7 дом не вижда ац.(това не го знаех). ;)

Lilla

• Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
« Отговор #1069 -: юли 22, 2018, 11:31:30 am »
При мен у7 дом не вижда ац.(това не го знаех). ;)

И при мен, но за жалост това не ме прави невидима за другите.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1070 -: юли 22, 2018, 11:45:00 am »
И при мен, но за жалост това не ме прави невидима за другите.  :012:
Нямах това предвид Лили.При теб Венера е в знак на Марс.Другите те харесват. :)

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1071 -: юли 22, 2018, 11:51:52 am »
:)
Вчера дирекция лун.ац съвпад с Меркурий,у3 лун.дом.

Lilla

• Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
« Отговор #1072 -: юли 22, 2018, 01:19:37 pm »
Нямах това предвид Лили.При теб Венера е в знак на Марс.Другите те харесват. :)

Принципно да, никога не съм имала проблеми с клиентите и възложителите - харесват ме. Както и хора с по-високо социално положение от моето - по Юпитер в 7 дом. Нехаресване или завоалирана неприязън към мен има от онези, които са представени от 6 дом - по произход, семейно потекло или ранг/постижения в живота.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

starinthenightsky

• Sr. Member
  • Публикации: 328
« Отговор #1073 -: юли 22, 2018, 02:39:24 pm »
Видимостта е относително нещо. Хубаво е да си видим, когато срещаш подкрепяща в синхрон с теб среда и хора, които ти съдействат.
Не е опция да си видим, в случай че единствената цел е да те ръгат по кокалчетата или да те подминават като пътен знак. ;D
« Последна редакция: юли 22, 2018, 02:41:57 pm от starinthenightsky »

Svetoslava

• Newbie
  • *
  • Публикации: 25
« Отговор #1074 -: юли 22, 2018, 03:25:39 pm »
Много ме притеснява този лунар на детето ми, предстои ни пътуване на 28 юли до 11 август. Качвам лунара и се надявам някой от Вас да ми каже имам ли основание за притеснение и ако да от какво да се пазим. Освен слънцето в 12лун. дом, пълния 6 дом върху 12 нат., марс на АС, лунарен3дом върху 8натален и отгоре на всичко и предстоящото ЛЗ на 27юли е в 12 дом почто върху АС. Предварително благодаря.

akruks

• Hero Member
« Отговор #1075 -: юли 22, 2018, 04:02:05 pm »
Много ме притеснява този лунар на детето ми, предстои ни пътуване на 28 юли до 11 август. Качвам лунара и се надявам някой от Вас да ми каже имам ли основание за притеснение и ако да от какво да се пазим. Освен слънцето в 12лун. дом, пълния 6 дом върху 12 нат., марс на АС, лунарен3дом върху 8натален и отгоре на всичко и предстоящото ЛЗ на 27юли е в 12 дом почто върху АС. Предварително благодаря.
лун Слънце У1 в 12д, лун К9 в Риби показва, че момчето ще е на море в чужбина.
Марс на АС, Нептун У8 в 8д, Луната в 6д - опасност от инцидент, удавяне, хранителни/стомашни проблеми, но и без лунар, всеки трябва да е внимателен за изброените неща. Да не вземе сега да ограничите съвсем момчето да не играе, Сатурн в 5д показва, че няма много да се забавлява, ще има контрол или ще страда за гаджето, че няма да са заедно  :)
лун АС в 7д , лун Меркурий У3, у11 в 1д-  ще си търси приятели, общуване, комуникация с тях, а Нептун в 8д може да показва и еротични фантазии, копнежи, нормално за възрастта. 
Гьоте

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1076 -: юли 22, 2018, 04:48:33 pm »
Светослава,да допълня само,на тази възраст има имунизация(БЦЖ) и вероятно ще се наложи по този повод да посетите поликлиника.

Svetoslava

• Newbie
  • *
  • Публикации: 25
« Отговор #1077 -: юли 22, 2018, 05:29:16 pm »
Много блаходаря, сега погледнах и моя лунар за същия период и този 8 лун. дом върху 5 натален направо ме ужаси.

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 9017
« Отговор #1078 -: юли 22, 2018, 06:09:51 pm »
Видимостта е относително нещо.

Или те виждат или не те забелязват, колкото и да се пънеш, няма тук относителност.
Видим, издигнат у 1-ви, в аспект със Светило винаги прави човек видим и със своите слаби и със своите силни черти. Може да не е харесван от всички, но се вижда. Забутан, неаспектиран, невидим у 1-ви  трудно човека ще е забележим в социума. Там, горе в 10-ти, понякога и в 9-ти, 11-ти домове ако попадат тронови, екзалтирани планети и у 1-ви са предпоставка за нашата видимост, единствено Слънце съвпад Юпитер под хоризонта може да компенсира това влияние, поради силата на тази комбинация.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

• Sr. Member
  • Публикации: 328
« Отговор #1079 -: юли 22, 2018, 06:40:38 pm »
Относително е дали тази видимост носи дивиденти.