Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 67123 пъти)

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 1106
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1060 -: юни 28, 2018, 03:13:23 pm »
Понеже са ми интересни този вид карти и затова си позволявам да отговарям .Само да уточня,че за по-генерални събития, като раждане,брак,смърт и др. се гледат дирекции,прогресии,транзити,затъмнения,солари ......и най-накрая лунари,за уточняване на месеца .

При теб лун.ац.в 3 дом рак,ще си ангажирана със семейни проблеми,разговори,пътуване до родно място,може би до някоя рекичка на пикник,контакти с брат/сестра,съседи,договори,.Ще има спорове с партньор,колеги,опоненти,ще получиш известие,покана,или писмо,може и през соц.мрежи,което ще те натъжи и обиди.У на 1 дом луна в 8 дом водолей,ще си много нервна,гневни изблици на моменти,внимавай при шофиране,възможни болки в краката,крампи,или разширени вени.Пари ще получиш от майка/баща,или продажба на нещо.Ще харчиш за храна,за доктори може заради болното коте,за обувки.Може би ще направиш резервация за почивка и ще имаш спорове на тази тема.Домашните любимци са по 6 дом,който е натоварен,там също са лели/чичовци.Възможно е при тях да има здр.проблеми.
Водолейското затъмнение е съвпад с Венера в 10 дом,У5,у 12.Ако някоя скрита любов завъртиш,ще излезе наяве,така че ,умната.Да не се жени някой 1 ви братовчед и при теб?

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1061 -: юни 28, 2018, 03:15:08 pm »
Здравейте,

От понеделник започва новият ми лунар. Ще ви бъда много благодарна, ако му хвърлите по едно око, даже и по две може  :93:
Това което ме притеснява е Луната в 8ми Лунен дом и че е У1 в 10-ти натален. Както бях споменала на предния лунар, съм на нова работа и то на отговорна позиция.
Сега не знам как да го разбирам този 8лун дом в 10ти натален-като нещо добро ли за работа или не?
Имам домашен любимец коте мъжко, което е болно още от октомври 2017г, водихме го по болници и т.н., но не е както преди.
И пак си има стомашно-чревни проблеми, започнах от 1 седмица да му правя домашна храна само за него, защото му е трудно като цяло да обработва храната, преяжда и често повръща и не може да качи поне 200грама тегло. Много ми е стресирано заради него, иначе си е дръпнат като цяло. Беше изпаднал в депресия, може и още да е, когато пътувахме покрай празниците и беше отказал да се храни и стана вейка. Сега е по-добре, но въпреки това много ме притеснява. Водим го винаги на профилактични прегледи, със скъпа и качествена храна го храня, но е много претенциозен.
Другото нещо което също виждам е че 5-ти Лунен дом е в 6-ти натален.
А 6-ти лунен е в 7ми натален, заедно  със Сатурн У7 и Плутон У5, които са ретроградни. Малко ми е напрегнато в къщи, но това е заради работата на съпруга ми.
Когато е в лошо настроение ми го придава и на мен, но аз си знам че трябва да мине този период и чак Октомври/ Ноември нещата ще са по-спокойни.
7-ми Лунен дом на К8 с ретрограден Марс, У10, сега това договори ли са, отношения с работодателя ли са?
И Уран в 10-ти лун дом, У8.
Ще се радвам, ако споделите още нещо, по-конкретно, защото моите са предположения.
Горе съм хвърлила неколко очи.

fortunades

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
« Отговор #1062 -: юни 28, 2018, 03:39:43 pm »
Понеже са ми интересни този вид карти и затова си позволявам да отговарям .Само да уточня,че за по-генерални събития, като раждане,брак,смърт и др. се гледат дирекции,прогресии,транзити,затъмнения,солари ......и най-накрая лунари,за уточняване на месеца .

При теб лун.ац.в 3 дом рак,ще си ангажирана със семейни проблеми,разговори,пътуване до родно място,може би до някоя рекичка на пикник,контакти с брат/сестра,съседи,договори,.Ще има спорове с партньор,колеги,опоненти,ще получиш известие,покана,или писмо,може и през соц.мрежи,което ще те натъжи и обиди.У на 1 дом луна в 8 дом водолей,ще си много нервна,гневни изблици на моменти,внимавай при шофиране,възможни болки в краката,крампи,или разширени вени.Пари ще получиш от майка/баща,или продажба на нещо.Ще харчиш за храна,за доктори може заради болното коте,за обувки.Може би ще направиш резервация за почивка и ще имаш спорове на тази тема.Домашните любимци са по 6 дом,който е натоварен,там също са лели/чичовци.Възможно е при тях да има здр.проблеми.
Водолейското затъмнение е съвпад с Венера в 10 дом,У5,у 12.Ако някоя скрита любов завъртиш,ще излезе наяве,така че ,умната.Да не се жени някой 1 ви братовчед и при теб?
Сафо,
Много ти благодаря. Да, знам че много харесваш лунарите и за това и очаквах и ти да отговориш първа на питанията ми.
Ще пътувам началото на Август, до родното място на баща ми в планината, там ще са майка ми и най-вероятно и сестра ми с малката.
Като цяло контактувам и в работата си чрез интернет и писма, така че ще чакам да видя какво и кой ще ме натъжи.
За моя радост не шофирам и да започвам да усещам, че съм малко по-раздразнителна на моменти и изморена по-скоро.
Имам крампи от около 2 седмици и ми изтръпват краката, но като цяло аз си имам и малко разширени вени от стоенето права 12 години от предишните работни места.
Давам парички за храната на котето и за неговите лекарства, но си купувам и обувки-определено повече отколкото трябва;
Работя допълнително,чрез тази си работа, но майка ми ми помага и делим парите на две, а и имам и още едно място от което, понякога получавам пари-пак е нещо мое.
Резервация за почивка имаме вече, но може би ще променим датите, но спорове не мисля че ще имам, дано да нямам.
Скрита любов за сега нямам и не мисля да имам :D (по-скоро ще разбера за тайна връзка в която се съмнявам за едни близки приятели, ако и това се показва)
Женитбата е на нашият кум с неговата бъдеща съпруга, а девер ми пък ще е техен кум с неговата приятелка, така че мисля че е това.
Горе съм хвърлила неколко очи.
За което ти благодаря.  :38:
Добре, че няма да имам проблеми в самата работа и шефа ще е доволен, защото от това се притеснявах главно. Щом не си го споменала, значи ще е наред.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1063 -: юни 28, 2018, 09:50:49 pm »
Сафо,
Много ти благодаря. Да, знам че много харесваш лунарите и за това и очаквах и ти да отговориш първа на питанията ми.
Ще пътувам началото на Август, до родното място на баща ми в планината, там ще са майка ми и най-вероятно и сестра ми с малката.
Като цяло контактувам и в работата си чрез интернет и писма, така че ще чакам да видя какво и кой ще ме натъжи.
За моя радост не шофирам и да започвам да усещам, че съм малко по-раздразнителна на моменти и изморена по-скоро.
Имам крампи от около 2 седмици и ми изтръпват краката, но като цяло аз си имам и малко разширени вени от стоенето права 12 години от предишните работни места.
Давам парички за храната на котето и за неговите лекарства, но си купувам и обувки-определено повече отколкото трябва;
Работя допълнително,чрез тази си работа, но майка ми ми помага и делим парите на две, а и имам и още едно място от което, понякога получавам пари-пак е нещо мое.
Резервация за почивка имаме вече, но може би ще променим датите, но спорове не мисля че ще имам, дано да нямам.
Скрита любов за сега нямам и не мисля да имам :D (по-скоро ще разбера за тайна връзка в която се съмнявам за едни близки приятели, ако и това се показва)
Женитбата е на нашият кум с неговата бъдеща съпруга, а девер ми пък ще е техен кум с неговата приятелка, така че мисля че е това. За което ти благодаря.  :38:
Добре, че няма да имам проблеми в самата работа и шефа ще е доволен, защото от това се притеснявах главно. Щом не си го споменала, значи ще е наред.
[/size]А,шефът кога е доволен?Твоят е напрегнат,заради някакви пари(кредити).Може да обмисля разширение на бизнеса.Около 11.07. бъди внимателна с колеги(ако имаш)да не се скарате.

gerivas

• Sr. Member
  • Публикации: 265
« Отговор #1064 -: юли 04, 2018, 05:18:18 pm »
Написала съм ти да не се притесняваш.Лун.АЦ в 5 нат.дом,дева,ще се занимаваш с детето,Лун дц в 11 сол.дом.
Луната у10 в 4 дом,вероятно ще падне имиджа на някой,скандали в къщи са възможни.

Благодаря ти много, Сафо!  :58: Скандала ни почна на точно на 28-ми първият ден от лунара  :91: :D Но се оправихме де! Почнах да си пия витамини и чаят за успокояване и наистина всичко е спокойно и перфектно ... засега... Да, гледам диването, че я пуснах във ваканция... На 2-ри имаше рд и мина всичко нормално и забавно! Ще видим за напред ...

Знам, че е рано, но имам огромно желание да имам второ дете, заради малката, за да не е сама... На следващият лунар дали прогнозира забременяване? Виждам, че асцедента ми е в 7-ми дом...  ::) И какво друго ще има?
« Последна редакция: юли 04, 2018, 07:43:39 pm от gerivas »

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1065 -: юли 04, 2018, 05:26:24 pm »
Благодаря ти много, Саво!  :58: Скандала ни почна на точно на 28-ми първият ден от лунара  :91: :D Но се оправихме де! Почнах да си пия витамини и чаят за успокояване и наистина всичко е спокойно и перфектно ... засега... Да, гледам диването, че я пуснах във ваканция... На 2-ри имаше рд и мина всичко нормално и забавно! Ще видим за напред ...

Знам, че е рано, но имам огромно желание да имам второ дете, заради малката, за да не е сама... На следващият лунар дали прогнозира забременяване? Виждам, че асцедента ми е в 7-ми дом...  ::) И какво друго ще има?
Ац. в 7 дом,стрелец,ще пътуваш някъде с партньора,в чужбина например.До следващият лунар има още много време.

gerivas

• Sr. Member
  • Публикации: 265
« Отговор #1066 -: юли 04, 2018, 05:46:23 pm »
Ац. в 7 дом,стрелец,ще пътуваш някъде с партньора,в чужбина например.До следващият лунар има още много време.

Добре, ще чакам...  ;D ;D нетърпеливо...

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 8765
« Отговор #1067 -: юли 06, 2018, 12:19:12 pm »
По това време на годината, +/- няколко дни, на  всички с Луна в Овен, лунара ще започва с фаза на Луната последна четвърт, като Луната е в знак, където Слънце има достойнства и обратно, Слънце в знак на достойнства на Луната- с какво по-различен може да е емоционалния план и реакции и има ли някакво по-специфично тълкуване ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 9359
« Отговор #1068 -: юли 06, 2018, 01:09:34 pm »
Знам, че е рано, но имам огромно желание да имам второ дете, заради малката, за да не е сама... Следващият лунар дали прогнозира забременяване? Виждам, че асцедента ми е в 7-ми дом...  ::) И какво друго ще има?
Ще работиш усилено по въпроса за второ, дано ти се получи!
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1069 -: юли 06, 2018, 02:24:08 pm »
Сега виждам че си качила карта и лун.ац не е в стрелец,така че няма да пътуваш, а пък аз без да видя карта няма да пиша.

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1070 -: юли 06, 2018, 02:34:34 pm »
По това време на годината, +/- няколко дни, на  всички с Луна в Овен, лунара ще започва с фаза на Луната последна четвърт, като Луната е в знак, където Слънце има достойнства и обратно, Слънце в знак на достойнства на Луната- с какво по-различен може да е емоционалния план и реакции и има ли някакво по-специфично тълкуване ?
Рени,надявам се да споделиш когато приключи месеца.Ако луната се възхищава на слънцето,и обратното,вероятно там където е луната ще има настъпателно,леко агресивно поведение,от което слънцето ще се обиди и натъжи.

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1071 -: юли 19, 2018, 06:01:16 pm »
 :)

akruks

• Hero Member
« Отговор #1072 -: юли 19, 2018, 08:52:03 pm »
Рени, на хората с Луна в Овен, лунарът винаги е с Луна в Овен, в който знак Слънцето е екзалтирано.  Оттам насетне е индивидуално, на мен текущия лунар Луната е в лун 2д - натален 7-ми, лунарна К9 е точно на К3 - дете № 2 ме кани при нея на нейни разноски, ще ми плати билета, лун Юпитер в 9д точен тригон с лун Слънце в 5д.  :012:
Гьоте

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 8765
« Отговор #1073 -: юли 19, 2018, 11:55:08 pm »
Рени, на хората с Луна в Овен, лунарът винаги е с Луна в Овен, в който знак Слънцето е екзалтирано

Акрукс, върни се и прочети хубаво какво съдържа коментара ми. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

• Hero Member
« Отговор #1074 -: Днес в 01:23:21 am »
Акрукс, върни се и прочети хубаво какво съдържа коментара ми. :)
прочела съм го, че Луната е в последна четвърт и в рецепция със Слънцето, но отговорих, че това не носи еднакво влияние на всички овчи лунари, защото при всеки е индивидуално
Гьоте

maimunka365

• Sr. Member
  • Публикации: 316
« Отговор #1075 -: Днес в 07:32:50 am »
Вижда ли се подписване на договор в този лунар?

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1076 -: Днес в 08:40:58 am »
Вижда ли се подписване на договор в този лунар?
Маймунка,лунар+натал е по-добре да качиш.Тук няма такива индикации.Ретро планети в 3дом,марс опозиция меркурий.Периодът сега не е подходящ.

Сафо

• Hero Member
« Отговор #1077 -: Днес в 08:45:18 am »
:)
Все едно информация тече към мен по всички канали.Слънце на к3 нат.в 12 лунарен,голям воден тригон.Чувствам,чувам,виждам, и това ме натъжава.

maimunka365

• Sr. Member
« Отговор #1078 -: Днес в 08:59:21 am »
Благодаря, Сафо!
Търся връзка с хорарът, за който писах преди 2 седмици за БП. Сега с чумата от Турция всички пари отиват за обезщетение на загубилите стопани животни. Притеснено ми е, защото човекът със земята която трябваше да купя почина след инцидент. Семейството му търси купувч сега.
« Последна редакция: Днес в 09:03:45 am от maimunka365 »

maimunka365

• Sr. Member
« Отговор #1079 -: Днес в 09:06:22 am »
Яко съм прецакана, това е!