Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 66817 пъти)

Flora

• Hero Member
  • Публикации: 1168
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #40 -: април 06, 2014, 03:38:49 pm »
При мен днес влиза в сила новия лунар. Акцент на 2ри дом, стелиум там, плутон на асц , управителя на асц сатурн на мц, луната в 6ти. Май се очертават личностни и работни промени .  ::)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

MayFlower

• Sr. Member
  • Публикации: 457
« Отговор #41 -: април 06, 2014, 04:04:34 pm »
При мен днес влиза в сила новия лунар. Акцент на 2ри дом, стелиум там, плутон на асц , управителя на асц сатурн на мц, луната в 6ти. Май се очертават личностни и работни промени .  ::)

Флора, в текущия лунар имам новолуние във втори дом, плюс Меркурий и Уран пак там, доста силен акцент, както при теб. Лунарния втори дом попада в 6-ти натален, дали мина и седмица откакто влезе в действие картата, получих предложение за нова работа, с доста добро заплащане. Понякога са много буквални лунарите. Четох, че започнатото при настоящия лунар, се реализира в следващия, каквото започнеш в следващия, виждаш резултат в по-следващия и т.н.

Flora

• Hero Member
  • Публикации: 1168
« Отговор #42 -: април 06, 2014, 04:15:35 pm »
Флора, в текущия лунар имам новолуние във втори дом, плюс Меркурий и Уран пак там, доста силен акцент, както при теб. Лунарния втори дом попада в 6-ти натален, дали мина и седмица откакто влезе в действие картата, получих предложение за нова работа, с доста добро заплащане. Понякога са много буквални лунарите. Четох, че започнатото при настоящия лунар, се реализира в следващия, каквото започнеш в следващия, виждаш резултат в по-следващия и т.н.

Mayflower, благодаря за коментара.  :) Дано има добро проявление, както при теб. Истината е , че лунното затъмнение сега също ще ме аспектира доста, кардиналния кръст прави аспекти с почти всичко в картата, изглеждат уж големи промени за април , но да видим. Много се надявам да е нова работа, най-вече това , което искам, а не е да е колкото  за парите и преживяването  :012:. Сещам се тук си коментирала, че нямаш събитийност по картата. Сега поне са се раздвижили нещата, с този кардинален кръст няма как да е иначе. А на мен новолунието ми беше в 10ти дом, пак свързано с работа. При мен обикновено все 10, 6 и 1 са ми активни в тези лунари, понякога 9 , 7 и 11.Това е интересна информация за предходния солар, трябва да видя какъв е бил, че не си спомням вече .  :) А сега забелязах, че всъщност при новия осите са обърнати, лунарен ац е на натален дц и обратното. Интересно се очертава...
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 9345
« Отговор #43 -: април 06, 2014, 04:23:00 pm »
Виждате ли перманентна релокация в чужбина в този лунар (предстои след няколко месеца), или на мен така ми се струва?
Почти напълно индентичен с друг мой лунар отпреди 12 години, даже и планетите повтарят същото разположение по домове. Изключително важни събития имаше тогава, чудя се дали е възможно и сега да предстоят пак такива важни промени. Естествено, процесите са задействани месеци напред, но фактическите събития ще се случват във времето на действие на този конкретен лунар.

Освен акцента върху оста 3-9, виждам сякаш и смяна на работа, присъединяване към някаква организация, по-големи доходи,като всичко това ще бъде лесно и безпроблемно осъществено,според желанията на натива. Това ако не е телешки оптимизъм :012:
лун. ASC в 9д- път в чужбина, като може да е продължителен престой, начало на академично образование или преподаване, лун 9д в 4д- преместване на дома надалеко, може и зад граница
пари и работа, активност в тази връзка, успех - тр Юпитер ще е в съвпад с Марс у2, 5, 6, лун. Луна у1 в лун 10д
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

MayFlower

• Sr. Member
  • Публикации: 457
« Отговор #44 -: април 06, 2014, 04:58:21 pm »
Веско, няколко пъти съм построявала карти на опозиционни лунари, без да имам идея, как да ги разчитам. Сега като ме подсети за този вид карти, ще разровя да потърся къде точно гледах много подрбоно инфо не само за лунари, ами имаше даже и за солунарите-момента когато транзитната Луна застава върху натално Слънце, прави се отделна карта пак. Няколко вида са картите, които можем да построим за рамките на един месец, по движението на Луната. Полезно би било, да се направят всички видове и  да се търси връзка. Аз единствено съм си описала на отделни страници, всички лунари за годината, прелиствам предходния и следващия винаги, за да имам някаква представа какво се случва.

Флора, аз на всички дотегнах с моите оплаквания за несъбитийната моя карта! Но то си е цяла мъка, да напъваш без резултат. Вече друг е върпоса каква е моята субективна представа за проявления, може би искам прекалено много, това ми пречи да оценя и осъзная дребните неща, които се случват ежедневно. Вселената сякаш най-после ме чу, важни точки засягат конфигурациите през април, после само да не стане така, че да се оплаквам от прекалено много събития :)
Късмет и на теб през април!

Акрукс, благодаря за пореден път, за включването!

Много ми помагате с коментарите си, наистина!

mail

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
« Отговор #45 -: април 12, 2014, 10:13:03 pm »
Какво ще кажете за априлксия ми лунар :)  :57:

mail

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
« Отговор #46 -: април 12, 2014, 10:48:39 pm »
Месец, през който на преден план ще се контактите с близки и познати. Възможно е израстване в работата/кариерата. Внезапна промяна в приятелския кръг (лунарно К11 на натален Уран). Във финансите също са възможни изненади, така че бъди по-внимателна. Този Юпитер в 5 лунарен дом (който е почти на К7 в натала) дали няма да затопли отношенията ти с любим човек?  :)
Благодаря  :engel016:

ThuNdeRGoDDeSS

• Hero Member
  • Публикации: 1087
« Отговор #47 -: април 14, 2014, 09:14:51 pm »
Весо, мисля, че двете неща се гледат в комплект като опозиционния лунат уточнява събитията и действията до влизане в сила на новия ти лунар, но се гледа заедно с настоящия лунар - пфууу дали го обясних добре не знам.  :012: :012: :012:

Ребека

• Hero Member
  • Публикации: 2612
« Отговор #48 -: април 14, 2014, 10:04:25 pm »
Веско,заради Марс в/у натална Венера в 8ми ли питаш?Ще трансформираш трансценденталната енергия в сексуална. :017:

Kler

• Hero Member
  • Публикации: 909
« Отговор #49 -: април 15, 2014, 08:18:01 am »
А какво всъщност показва този опозиционен лунар?
мисля че втората половина от лунара, четат се като лунар.
обаче не работят като че ли за мен

Kler

• Hero Member
« Отговор #50 -: април 15, 2014, 08:27:03 am »
изглежда ми че работата ще ти е на фокус, също ако имаш връзка и тя. ако нямаш може пък да се заформи нещо. може и да вземеш някакво решение за работата или да си промениш настройката.

Kler

• Hero Member
« Отговор #51 -: април 15, 2014, 08:44:25 am »
защо да носи това проблеми, плутон натално ти е у9. по-скоро промени да носи, свързани с 9ти дом.
проблеми финансови може да показва сатурн във 2ри. ретро е, а е и във взаимна рецепция с плутон от 4ти. но пък са в секстил...може да ти изплатят стари пари, ако решиш да напускаш. но нека да каже някой, който разбира повече.

akruks

• Hero Member
« Отговор #52 -: април 15, 2014, 11:34:20 am »
Какво мислите по опозиционния ми лунар, който ще започне скоро? Не съм сигурен дали има смисъл да ги разглеждам или от значение са само лунарите.
Не съ се занимавала с опозиционни лунари досега, така че не мога да съм ти от полза, но те съветвам да не избързваш с напускането на работа, преди да си намерил друга работа- сам видя колко време стоя без работа, а сега искаш да напускаш, вместо да поемеш отговорност за действията си.
Гьоте

akruks

• Hero Member
« Отговор #53 -: април 15, 2014, 12:02:37 pm »
Така или иначе днес се оказа, че офисът на фирмата е преместен и само си загубих времето.
Не знам доколко е лошо без работа, освен че нашите постоянно ми мрънкаха. В сравнение с тази година досега, 2013 вече ми се струва направо прекрасна. А и тогава имах и повече свободно време.
Така или иначе изчакай да отмине опозицията на тр Уран У1 във 2д с Венера У3, У8 в 8д, върху която се настанил тр. ретро Марс У2 - всичко това те подтиква към прибързани и необмислени действия, които може да ти костват загуба на пари и средства. СЗ предстои да попадне в твоя 2д, ще е в секстил с Луната У6 в 5д  и ще имаш повече пари от работа, за да се отдадеш на любимите си занимания, освен това ще се сработиш добре с жените около теб в следващите месеци.
Гьоте

Скорпионче

• Hero Member
  • Публикации: 2146
« Отговор #54 -: април 16, 2014, 10:42:02 am »
Бихте ли коментирали новия ми лунар?Благодаря.
« Последна редакция: април 30, 2014, 02:27:51 pm от MoonLight »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

• Hero Member
« Отговор #55 -: април 16, 2014, 11:21:29 am »
Бихте ли коментирали новия ми лунар?Благодаря.
Любов или творчески успех в чужбина, като добавим предстоящото СЗ в 9д в края на месеца, то пътуване в чужбина ще имаш през следващите месеци, а сега може да го планираш, да имаш засилена комуникация с чужбина, като това може да включва висши учебни заведения, ще имаш подкрепа от силни и влиятелни хора, що се отнася до твоето израстване в професионален план, като това включва творческа работа, проекти- лун МЦ в 5д
Гьоте

Скорпионче

• Hero Member
« Отговор #56 -: април 16, 2014, 11:44:35 am »
akruks,написаното от теб е музика за ушите ми.Благодаря. :58: :cheer:

Скорпионче

• Hero Member
« Отговор #57 -: април 16, 2014, 07:22:10 pm »
Веско,но аз все още не съм започнала работа. ???

Теодор

• Hero Member
  • Публикации: 1906
« Отговор #58 -: април 17, 2014, 07:43:05 pm »
Видях лунарен асцендент върху наталния си Плутон У7 в 7 дом ии не знам.... много се изолирам напоследък, защото се разочаровах доста от приближените си ... някой да помага, че не мога сам. Благодаря предварително. :)
Не бих казал, че съм станал по - социален с хората през изминалия лунар, по - скоро се дистанцирах още повече, но си промених и малко погледа към другите. Успях да си избистря мислите и емоциите и сякаш някои хора ми станаха по - приятни - не че и имам доверие, но спрях с параноите за конспирациите срещу мен.  :85: Като цяло месец, в който доста мислих и се затварях в себе си - правейки равносметка и взещат си важни поуки, но нищо съществено като събитие. Аз го възприемам като позитивен период. Явно това, че Сатурновите периоди са 40 дни преди рождения ден е вярно. :)
« Последна редакция: април 17, 2014, 07:45:26 pm от AzaZaeL »

Babyblue

• Hero Member
  • Публикации: 698
« Отговор #59 -: април 20, 2014, 09:12:19 pm »
И аз ще се радвам ,да кажете нещо по моя лунар,който ще започне ден след СЗ.
Безличен ми се вижда,но може и да греша.
Христос Возкресе!