Автор Тема: Възврат на Юпитер  (Прочетена 6684 пъти)

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 10511
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #60 -: юни 21, 2019, 06:15:04 pm »
Здравейте,
През Декември ми предстои Юпитеров възврат,който горе-долу мога да си разчета.Същевременно обаче, Слънчевото затъмнение попада  точно върху възврата.
Някой има ли идея как се тълкува това? ;)
Построй карта на възврата на Юпитер, подобно на солар за мястото, където се намираш, после го разгледай с натала, а съвпада със СЗ ще направи по-ярък възврата, съвпад с Юпитер е хубав аспект при Новолуние, но на К8 може да засегне осмодомни теми, които не винаги са нещо хубаво. Всъщност затъменията през юли са по-опасни за теб, едното попада над У1, следващото в 8д опозиция на Марс
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

toroni

• Full Member
  • Публикации: 224
« Отговор #61 -: юни 24, 2019, 05:47:44 pm »
Построй карта на възврата на Юпитер, подобно на солар за мястото, където се намираш, после го разгледай с натала, а съвпада със СЗ ще направи по-ярък възврата, съвпад с Юпитер е хубав аспект при Новолуние, но на К8 може да засегне осмодомни теми, които не винаги са нещо хубаво. Всъщност затъменията през юли са по-опасни за теб, едното попада над У1, следващото в 8д опозиция на Марс

Права си за Юлските затъмнения, и аз отбелязвам че изискват повишено внимание.
Относно Юпитеровия възврат си мисля,понеже планираме със съпруга ми покупка на  нов дом -( К8 общи финанси)..може би нещо в тази връзка ще да е.
Благодаря за включването :)

Amazong

• Newbie
  • *
  • Публикации: 7
« Отговор #62 -: август 16, 2019, 11:26:09 am »
Здравейте,аз също имам юпитеров везврат,но като се върна 12 години назад ми се случиха много лоши събития.В  баталната ми карта Юпитер е в 6 дом-Везни. Дата на раждане 27.11.1980.Благодаря предварително,ако разгледаме заедно нещата.

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 9444
« Отговор #63 -: август 17, 2019, 10:24:08 am »
Здравейте,аз също имам юпитеров везврат,но като се върна 12 години назад ми се случиха много лоши събития.В  баталната ми карта Юпитер е в 6 дом-Везни. Дата на раждане 27.11.1980.Благодаря предварително,ако разгледаме заедно нещата.

Трябва карта.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

• Hero Member
« Отговор #64 -: август 17, 2019, 10:40:40 pm »
Здравейте,аз също имам юпитеров везврат,но като се върна 12 години назад ми се случиха много лоши събития.В  баталната ми карта Юпитер е в 6 дом-Везни. Дата на раждане 27.11.1980.
Възврат на планета (Слънце или Луна) имаме когато транзитната съвпадне с рождената. Твоят рожден Юпитер в кой знак е и на колко градуса, защото транзитният сега е в Стрелец, тъй че възрат си имала най- вероятно около преди 3г.
Гьоте

Amazong

• Newbie
  • *
« Отговор #65 -: август 19, 2019, 12:12:44 pm »
Това е баталната ми карта,благодаря за отговора

Yaya

• Hero Member
  • Публикации: 1223
« Отговор #66 -: август 19, 2019, 01:46:56 pm »
Юпитеров възврат е имало преди около 2.5г.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Amazong

• Newbie
  • *
« Отговор #67 -: август 19, 2019, 01:51:33 pm »
Много мило,благодаря за отговора.Дано съм си изкарала тежките събития.

akruks

• Hero Member
« Отговор #68 -: август 19, 2019, 02:15:22 pm »
Много мило,благодаря за отговора.Дано съм си изкарала тежките събития.
Юпитер е планета бенефик, т.е. положителна, не се свързва с тежки събития като Сатурн например. Прочетете началото на темата, какво се има предвид под възврат на Юпитер, как се построява картата на възврата и какво се гледа в нея.
Информация за възврати http://astra.la/forum/index.php?topic=1180.msg174269#msg174269
« Последна редакция: август 19, 2019, 02:29:34 pm от akruks »
Гьоте