Автор Тема: Спортни хорари  (Прочетена 14299 пъти)

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 9359
Re: Спортни хорари
« Отговор #320 -: ноември 16, 2014, 01:03:31 am »
че Уича кво общо има....Освен това, независимо,че Луната е без курс, когато трябва спешно да се гледа нещо...няма как...А,аз гледах Кубрат по първи дом
Обясних ти какво общо има- мислех си, че ти си построила карта по нейния въпрос, не съм видяла, че си написала въпроса си под табличката с планетите и градусите, уфф
По коя от всички карти си гледала Кубрат по 1д?
Аз го гледах по 7д в предните ми събитийни карти, защото така обявяваха мача: Кличко-Пулев, но сега като започна мача Пулев излезе пръв на ринга и го представиха, та в последната и точна вече събитийна карта го гледам по АСЦ, а Кличко по ДСЦ
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

Just_a_Dream

• Гост
« Отговор #321 -: ноември 16, 2014, 08:04:09 am »
Пулев няма да победи.
Излезнах права... За съжаление. Преди да започнат пуснах един хорар, който беше достатъчно красноречив. С-р на Пълев-ретрограден и атакуван от малефици, докато в 1-вия дом на опонента му беше Юпитер, а неговия С-р беше благоприятно аспектиран. Жалко...

nerealna

• Hero Member
  • Публикации: 592
« Отговор #322 -: ноември 16, 2014, 01:44:50 pm »
че Уича кво общо има....Освен това, независимо,че Луната е без курс, когато трябва спешно да се гледа нещо...няма как...А,аз гледах Кубрат по първи дом
аз гледах кубрат по 7-ми. този, за който питам, винаги там го поставям.
луната без курс си я обясних така - на въпроса ще бие ли кубрат кличко- няма да се случи това, за което питаме, ситуацията ще си остане непроменена- луна упр. кличко - остава си шампион. това на пръв поглед, само по луната , а иначе след мача могат да се намерят много подробности за верния отговор :012:

akruks

• Hero Member
« Отговор #323 -: ноември 17, 2014, 12:33:21 am »
а иначе след мача могат да се намерят много подробности за верния отговор :012:
Така е...
Аз нали построих събитийна карта като започна двубоя, но докато се ориентирам по нея, мачът свърши  :012:
А към хорарите подходих твърде емоционално, признавам, както в началото още си признах, че съм пристрастна, което пречи за обективен, верен отговор, но пък няма от какво да се срамувам, защото не работя нито астролог, нито нумеролог- гледам си звездите за кеф!  :29:
Гьоте

nerealna

• Hero Member
  • Публикации: 592
« Отговор #324 -: ноември 17, 2014, 10:58:59 pm »
аз говорех за себе си- обикновено след като науча отговора, откривам един куп неща, които са били очевадни и преди това ама ....     
според мен хорарната  е най-трудния дял от астрологията.

Теодор

• Hero Member
  • Публикации: 1906
« Отговор #325 -: ноември 17, 2014, 11:44:40 pm »
аз говорех за себе си- обикновено след като науча отговора, откривам един куп неща, които са били очевадни и преди това ама ....     
според мен хорарната  е най-трудния дял от астрологията.
На мен специално ми е най - лесна и приятна. Ако не става на въпрос за спортни хорари.  :lol_hitting: :012:

akruks

• Hero Member
« Отговор #326 -: юли 10, 2018, 09:29:12 pm »
Франция- Белгия

КАРТА
Петлите много черни бре  :012: Според мен ще бият, но ще е измъчена победа, играят скучно и предпазливо, най-много един гол да вкарат.
Гьоте

Papy

• Hero Member
  • Публикации: 7246
« Отговор #327 -: юли 11, 2018, 01:04:22 am »
Франция- Белгия

КАРТА
Петлите много черни бре  :012: Според мен ще бият, но ще е измъчена победа, играят скучно и предпазливо, най-много един гол да вкарат.

Така и стана

akruks

• Hero Member
« Отговор #328 -: юли 11, 2018, 11:03:59 pm »
Хърватия- Англия

КАРТА

Хърватите с Плутон на АСЦ- голяма сила
Англичаните блестят със Слънце на АСЦ, но МЦ им е в съвпад с Алциона, Венера У10 в падение, май ще им избяга победата. Харесвам английския футбол, от друга страна подкрепям хърватите като балканска държава, така че нека по-добрите победят.
« Последна редакция: юли 11, 2018, 11:07:06 pm от akruks »
Гьоте

Ребека

• Hero Member
  • Публикации: 2628
« Отговор #329 -: юли 11, 2018, 11:41:47 pm »
В последната минута ги видях -ами да хърватите бяха облечени правилно в черно с червени надписи и елементи  -мое да работи щаба и с астролог  :012:

akruks

• Hero Member
« Отговор #330 -: юли 11, 2018, 11:52:13 pm »
В последната минута ги видях -ами да хърватите бяха облечени правилно в черно с червени надписи и елементи  -мое да работи щаба и с астролог  :012:
Направих картата в края на 90-те минути, когато бяха 1:1 , че тогава разбрах къде играят, преди това си гледах сериала и привключвах на мача само по реклами. А по Асц ги гледах не заради цвета на екипите , а защото са назовани първи и един вид са домакини, но екипите  им съответстват да са по сатурн, както и на Франция снощи. Кога ще е финала и в кой град ще играят? Предполагам в Москва?
Гьоте

starinthenightsky

• Full Member
  • Публикации: 188
« Отговор #331 -: юли 12, 2018, 12:59:29 am »
Не съм видяла досега да са били с друг спортен екип.
Финалът е от 18.00 ч., на 15 юли на стадион "Лужники" в Москва.

akruks

• Hero Member
« Отговор #332 -: юли 12, 2018, 02:19:10 am »
Франция - Хърватия

КАРТА

Луната У2 във 2д е извършила съвпад с Меркурий У1, У3 - значи ли, че са си продали играта шахматистите? Марс У5, У10 съвпад с южния възел в 8д и в разходяща опозиция с Меркурий У1 - отказали са се от победата? Венера У10 в сходящ секстил и взаимна рецепция по изгнание с Юпитер У1 на петлите, ще кукуригат с купата- ПФ в 1-ви дом, диспозиторът ѝ в тригон с Венера У5,10 и Уран съУ2
Гьоте

akruks

• Hero Member
« Отговор #333 -: юли 12, 2018, 05:54:06 am »
Белгия - Англия

Карта

Тук съм за отбора на Dsc - Англия
Гьоте

strelicka

• Hero Member
  • Публикации: 2488
« Отговор #334 -: юли 12, 2018, 10:00:36 am »
Франция - Хърватия

КАРТА

Луната У2 във 2д е извършила съвпад с Меркурий У1, У3 - значи ли, че са си продали играта шахматистите? Марс У5, У10 съвпад с южния възел в 8д и в разходяща опозиция с Меркурий У1 - отказали са се от победата? Венера У10 в сходящ секстил и взаимна рецепция по изгнание с Юпитер У1 на петлите, ще кукуригат с купата- ПФ в 1-ви дом, диспозиторът ѝ в тригон с Венера У5,10 и Уран съУ2
Според Фроули в спортните хорари парс фортуна не е фактор,както и луната като ко сигнификатор

Хърватия- Англия

КАРТА

Хърватите с Плутон на АСЦ- голяма сила
Англичаните блестят със Слънце на АСЦ, но МЦ им е в съвпад с Алциона, Венера У10 в падение, май ще им избяга победата. Харесвам английския футбол, от друга страна подкрепям хърватите като балканска държава, така че нека по-добрите победят.
От неподвижните звезди
за съвпад с куспид 1-7, разглежда само две
регул - в позитив
антарес-като поразяващ фактор

А за съвпад с планета упр.тези домове или планета в тях- в съвпад с регул и спика като положителна подкрепа,а алгол и Антарес - поразяващи дома в същите позиции

Ти как определяш при липса на домакин,на св терен по 1 и гостуващ отбор на чужд терен по 7д.
кой отбор по кой дом да бъде ::)
« Последна редакция: юли 12, 2018, 10:20:42 am от strelicka »

starinthenightsky

• Full Member
« Отговор #335 -: юли 12, 2018, 10:31:50 am »
Франция - Хърватия
При спортните хорари е малко неясно да се определи кой кой е. По критерий домакинство.

Предпазлива игра, тактическо надиграване. Отборът на Франция налага преса на този на Хърватия. Мач с възможни обрати в резултата. Такъв, който задържа вниманието на зрителя пред малкия екран. Труден мач. С много борба. Автогол ? Головите положения могат да паднат предимно в резултат от бързи контраатаки, на скорост или от статични положения, изненадващо.

Резултат - Неочакван развой. Хърватия - световен шампион по футбол, никак не е изключен.
« Последна редакция: юли 13, 2018, 04:33:56 pm от starinthenightsky »

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 8765
« Отговор #336 -: юли 12, 2018, 10:38:18 am »
Винаги единият отбор е домакин, в случая  при предстоящия финал сега, това ще е Франция.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

• Full Member
« Отговор #337 -: юли 12, 2018, 10:48:39 am »
Ако има няколко мача по едно и също време, това би означавало, че във всички тях, резултатът ще е примерно в полза за отбора домакин. Дали винаги е така ?

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 8765
« Отговор #338 -: юли 12, 2018, 11:12:28 am »
Няма да са на една и съща географска ширина, АСЦ ще е в различни градуси.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

• Hero Member
« Отговор #339 -: юли 12, 2018, 04:49:58 pm »
Според Фроули в спортните хорари парс фортуна не е фактор,както и луната като ко сигнификатор
От неподвижните звезди
за съвпад с куспид 1-7, разглежда само две
регул - в позитив
антарес-като поразяващ фактор

А за съвпад с планета упр.тези домове или планета в тях- в съвпад с регул и спика като положителна подкрепа,а алгол и Антарес - поразяващи дома в същите позиции

Ти как определяш при липса на домакин,на св терен по 1 и гостуващ отбор на чужд терен по 7д.
кой отбор по кой дом да бъде ::)
Луната не съм я разгледала като ко-сигнификатор, а като У2 на Хърватия във финалния мач с Франция
Не съм разглеждала картата по учебник, нито на Фроули, нито на друг - това си е моето виждане и не задължавам никого да се съгласява с мен
Фиксираните звезди се разглеждат в съвпад с планета или куспида с орбис градус, в случая съвпада с МС на Англия, още повече написаното от мен за този мач се потвърди- англичаните загубиха
Когато играят на чужд терен, домакин е изписаният първи отбор, за финала това е Франция.
Когато се задава въпрос, например кой ще победи между Х и У, отборът Х е по DSC, като назован първи. Макар темата да е за хорари, картите, които са с време и място на мача са събитийни, а не хорарни, затова и Луната не е сигнификатор на въпроса и ко-сигнификатор на участваща страна.
« Последна редакция: юли 12, 2018, 04:54:25 pm от akruks »
Гьоте