Автор Тема: Спортни хорари  (Прочетена 15913 пъти)

starinthenightsky

• Sr. Member
  • Публикации: 291
Re: Спортни хорари
« Отговор #340 -: юли 13, 2018, 09:19:57 am »
Няма да са на една и съща географска ширина, АСЦ ще е в различни градуси.

Ако в българското първенство се играят два мача, успоредно, каквато и да е разликата в построената домофикация, ще е минимална. Управителите в голям процент от случаите, ще са същите.

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 8940
« Отговор #341 -: юли 13, 2018, 01:11:52 pm »
Ако в българското първенство се играят два мача, успоредно, каквато и да е разликата в построената домофикация, ще е минимална. Управителите в голям процент от случаите, ще са същите.

Предполагам, че се разглежда и градуса, в който е АСЦ.
При избора на домакинство е ползван жребий, така че щом са те посочили в тази роля това е момента на възможност.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

• Sr. Member
« Отговор #342 -: юли 13, 2018, 02:49:37 pm »
Белгия - Англия
Мач, който може да има продължения или да се стигне до дузпи. По-вероятен победител - Белгия. Голове един, малко, по-вероятно през второто полувреме или в продължения.

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 9697
« Отговор #343 -: юли 13, 2018, 05:00:09 pm »
В българското първенство не играят и двата отбора на чужд терен, тук има реален домакин, а картите няма как да са еднакви за Разград и София, ако по едно и също време има мачове.
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

starinthenightsky

• Sr. Member
« Отговор #344 -: юли 14, 2018, 09:31:13 am »
Съдията, придружен от двамата капитани на отборите, в началото на мача хвърля жребий. За какво ?

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 8940
« Отговор #345 -: юли 14, 2018, 10:07:18 am »
Съдията, придружен от двамата капитани на отборите, в началото на мача хвърля жребий. За какво ?
Кой първи ще атакува с топка(та).
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

• Hero Member
« Отговор #346 -: юли 14, 2018, 05:21:23 pm »
Белгия - Англия
Мач, който може да има продължения или да се стигне до дузпи. По-вероятен победител - Белгия. Голове един, малко, по-вероятно през второто полувреме или в продължения.
Е, как хем дузпи, хем само един гол?  :012:

И за толкова години, сега ли чак рабра как започва всеки мач? Съдията слага топката в центъра на игрището, обозначен с бяла точка, с размерите на топка, хвърля монетата във въздуха, като преди това капитаните на двата отбора избират страна на монетата, който спечели пръв рита топката и повежда мача.
При баскетбол съдията в центъра на игрището хвърля топката нагоре, двамата играчи, по един от двата отбора, скачат, и който пръв я достигне и плесне с ръка, повежда мача.
« Последна редакция: юли 14, 2018, 05:29:14 pm от akruks »
Гьоте

starinthenightsky

• Sr. Member
« Отговор #347 -: юли 14, 2018, 05:49:19 pm »
Не съм се замисляла за какво хвърлят монета. Просто чакам да започне играта. Сега си зададох този въпрос, защото си помислих, дали има значение, кой от отборите вкарва топката в игра в началото на срещата. И той евентуално да е представен от асцендента. 
Винаги, когато мачът е равен се стига до продължения, ако и там е равен - до дузпи. Ако там вкара гол едната страна, това е резултатът от мача - ако е бил 0:0 в редовното време, то единият гол в продълженията решава мача. Ако е 1:1 в редовното време, пак се стига до продължения, ако там няма гол и до дузпи.

« Последна редакция: юли 14, 2018, 05:58:16 pm от starinthenightsky »

akruks

• Hero Member
« Отговор #348 -: юли 14, 2018, 08:30:03 pm »
Белгия - Англия

Браво!  :clap:  2:0 за Белгия в редовно време

На мен наистина много ми се е спало когато пуснах картата- в 6 без няколко минути сутринта, след цяла нощ пред компютъра. Сега погледнах, наспала се добре, картата- ами У10 в сходящ тригон с У1 на Белгия, а У1 на анличаните в сходяща опозиция с техния У10 , а защо съм написала , че съм за англичаните- ами от симпатия сигурно, като ученичка бях фенка на ЦСКА и Ливърпул :)
Гьоте

Люба

• Full Member
  • Публикации: 180
« Отговор #349 -: юли 15, 2018, 06:41:23 pm »
Франция - Хърватия
При спортните хорари е малко неясно да се определи кой кой е. По критерий домакинство.

Предпазлива игра, тактическо надиграване. Отборът на Франция налага преса на този на Хърватия. Мач с възможни обрати в резултата. Такъв, който задържа вниманието на зрителя пред малкия екран. Труден мач. С много борба. Автогол ? Головите положения могат да паднат предимно в резултат от бързи контраатаки, на скорост или от статични положения, изненадващо.

Резултат - Неочакван развой. Хърватия - световен шампион по футбол, никак не е изключен.

Мачът тече. Но не се стърпях да се включа. Наистина автогол. И голове от статични положения.

Браво, Стар. Браво и на Акрукс, която също има чудесни прогнози в това първенство.

akruks

• Hero Member
« Отговор #350 -: юли 15, 2018, 07:58:52 pm »
Франция - Хърватия

Венера У10 в сходящ секстил и взаимна рецепция с Юпитер У1 на петлите, ще кукуригат с купата
Гьоте