Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 143898 пъти)

valeriana

• Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Сънувах...
« Отговор #3420 -: април 13, 2018, 03:22:23 pm »
Здравейте ,вчера сънувам че съм в някакъв магазин втора употреба и си харесах една зелена чанта дамска почти нова на известна марка .Взех я уж да я купувам и се разхождам с нея из магазина отварям я и вътре парфюм (на Шанел Шанс така се казва парфюва)много се зарадвах напръсках се с него, страхотен аромат и го скрих в дрехите си .Мислех си насън че парфюма е тежък и чантата ще ми излезе доста скъпо ако го оставя в нея .

Ребека

• Hero Member
  • Публикации: 2421
« Отговор #3421 -: април 13, 2018, 04:29:45 pm »
Съня не е символичен ,буквален е, просто насън се преработват емоциите, притесненията наяве. Явно материалната част от битието създава напрежение с желания за по-добри притежания,ограничения и необходимост от премереност и подреждане на приоритетите в харченето, разпределяне на бюджета . Прозаичен женски сън :012:

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 9127
« Отговор #3422 -: април 13, 2018, 05:56:15 pm »
Здравейте ,вчера сънувам че съм в някакъв магазин втора употреба и си харесах една зелена чанта дамска
зеленото е на яд, така казваше майка ми навремето, и действително като сънувах зелено се ядосвах през деня
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

valeriana

• Newbie
  • *
« Отговор #3423 -: април 13, 2018, 06:00:04 pm »
 Абе мен ми мина през ум нещо такова ;) луда работа

Uran

• Hero Member
  • Публикации: 2266
« Отговор #3424 -: април 15, 2018, 01:11:50 pm »
Здравейте ,вчера сънувам че съм в някакъв магазин втора употреба и си харесах една зелена чанта дамска почти нова на известна марка .Взех я уж да я купувам и се разхождам с нея из магазина отварям я и вътре парфюм (на Шанел Шанс така се казва парфюва)много се зарадвах напръсках се с него, страхотен аромат и го скрих в дрехите си .Мислех си насън че парфюма е тежък и чантата ще ми излезе доста скъпо ако го оставя в нея .
Недоразумения свързани с близки хора.
Чувстваш ли се ограничавана от роднини? Смяташ ли ги за емоционално/финансово бреме?

Uran

• Hero Member
  • Публикации: 2266
« Отговор #3425 -: април 15, 2018, 01:17:52 pm »
Уф, много гаден кошмар
Не помня съвсем началото размито ми е
Взех на съсъдката малкото дете да постои при мен, че тя да си почине малко. Следващите моменти ми се губят. Финала е, че говоря с една приятелка по телефона и виждам пожар от страничната част на блока, затварям телефона, прибирам заека в пътната чанта, ама не мога да я закопчая. Виждам друга пътна чанта с нещо вътре, решавам, че е на съседката детето и се чудя  как може да го е затворила, отварям и от вътре изкача много противна лисица ( обичам лисици, но тази беше ужасна ) и иска да ми изяде заека. Успявам да я изхвърля през входната врата, но се оказва, че съм изхвърлила котенце, прибирам котката и виждам лисицата как ми дебне заека. Сестра ми се появавя от някъде и и казвам да изхвърли лисицата, докато аз се опитвам пак да затворя заека в пътната чанта. Отивам си до стаята и виждам как пожара е стигнал до там и горят завесите. Опитвам се да си взема компютъра, че от всички вещи, само той ми е жизнено важен, но се бавя и от страх, че ще изгоря се събудих. Но лосицата беше много гнусна и хитра
Скандал с човек когото считаш за двуличен. Ще си кажеш всичко, което мислиш за него. Е, ще има и момент на съжаление/страх от ответен контраудар.

Корея

• Hero Member
  • Публикации: 952
« Отговор #3426 -: април 25, 2018, 09:14:43 pm »
Снощи сънувах , че съм завита презглава в леглото и чувах бръмченето на насекомо, вероятно оса, покрай мен. Спомням си , че добре подпъхвах завовката, за да не ме ужили досадницата.
Предполагам, ще е знак за разправия или спор с някое отровно жилещо човече.
Като се замисля, днес доста спорове имаше покрай мен и ми се наложи да бъда арбитър във всички.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

• Hero Member
« Отговор #3427 -: април 25, 2018, 09:22:06 pm »
Сънят те приканва да не се криеш от назрял конфликт, а да излезеш и убиеш гадината, защото отлагайки открити действия -/криеш се през глава/ , пак нямаш покой и не спиш. Подобни гадини не се опитомяват, те трябва да се прогонят или убият, пътят на джантийското мухолюбие е пътя на безсънте кошмари  ;D

Корея

• Hero Member
« Отговор #3428 -: април 25, 2018, 11:27:36 pm »
Днес се опълчих на една устата майка, детето й е нагло и нахално, винаги топи другите и ги разплаква, вчера си позволи да излезе извън двора на училището и ме ядоса много.
Та въпросната мама днес си позволи да се разправя с едно от дечицата- първо по телефон, после наживо, че обидили принцеската й/ всички твърдят точно обратното /, не само защитих другото, ами и докладвах и вчерашната случка. Принцеската остана като в небрано лозе , а мамата сви перките.
Може и това да е било, на тия двете малка и голяма устстници отдавна съм им вдигнала мерника.
Баш оси са- дребни и вредни.

a.l.e.n.a

• Hero Member
  • Публикации: 3209
« Отговор #3429 -: април 29, 2018, 08:29:02 pm »
Тези дни сънувах, че ме боли зъб, пипам го и пада. Беше сцепен на две. Нямам идея какво значи, но реших, че може би ще се отърва от някакъв проблем  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

• Hero Member
« Отговор #3430 -: април 29, 2018, 08:49:24 pm »
Сънят не е хубав.
Падащ зъб означава смърт, колкото по- напред е, за толкова по- близък човек се отнася.
Дано не е това.
Аз вчера се вълнувах за нечии нокти и снощи сънувах, че единият ми пада, сцепан наполовина- също е знак за болест или проблеми.

Ребека

• Hero Member
« Отговор #3431 -: април 29, 2018, 09:02:29 pm »
Това за щастие- извън бабините съновници, не е вярно. Понякога сънувам подобни сънища за зъби и те не са предсказателни, а чисто физиологични и отразяват реални проблеми, факт- аз съм имала операции и този факт е незабравим дразнител за подсъзнанието във фонов режим и често сънувам подобни падащи зъби.

Lilla

• Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13255
« Отговор #3432 -: април 29, 2018, 09:06:17 pm »
Още съм жива  ;D

И на мен често ми се е случвало да сънувам сън с клатещи се и падащи зъби, на ниво събитийност никога не се е изявявал. Може да отразява някакви процеси в подсъзнанието – страхове, несигурност или натрупано напрежение.
- Би ли ми казал кой път да хвана оттук? - попита Алиса.
- Зависи накъде отиваш - отвърна Котаракът.
- Все едно накъде... - каза малкото момиче.
- Тогава е все едно кой път ще вземеш - рече Котаракът.

Ребека

• Hero Member
« Отговор #3433 -: април 29, 2018, 09:10:54 pm »
Може да е израз на напрежение, но конкретно за Алена, понеже имам няколко сериозни операции подобно нейните, наистина мисля, че нищо не означава, а отразяват, отзвучават ,отекват ,ехват и тъй. PS Лиле ти снощи нали щеше да мреш на прощаване що си пак тука  ;D

Lilla

• Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13255
« Отговор #3434 -: април 29, 2018, 09:26:29 pm »
Вчера щЕха да ми вадят зъби, ама шефа го няма днес и вероятно имам отложена присъда.  :57:
- Би ли ми казал кой път да хвана оттук? - попита Алиса.
- Зависи накъде отиваш - отвърна Котаракът.
- Все едно накъде... - каза малкото момиче.
- Тогава е все едно кой път ще вземеш - рече Котаракът.

a.l.e.n.a

• Hero Member
  • Публикации: 3209
« Отговор #3435 -: април 29, 2018, 11:07:58 pm »
Аз се събудих с болка на мястото, където падна зъба (кучешки) и предполагам това е провокирало съня. Няколко дни бях с един вирус, предполагам имунитетът ми е паднал и имах болезненост в областта. Вече мина. Предположих, че сънят е преплетен с реалната болка.
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 870
« Отговор #3436 -: май 12, 2018, 04:10:21 pm »
Сънувах следобеден сън от който се събудих със сърцебиене и нямам ясно обяснение защо.В съня си влизам в хола(зная,че съм в къщи,но стаята е непозната за мен),мама се "хили" и се търкаля по земята играейки си с племенника ми(сега е 14 годишен),който в съня ми е бебе.Обръщам се и поглеждам в другата част на стаята,там седи племенникът ми вече в сегашният си вид и възраст и си цъка по телефона.Поглеждам пак към майка ми и я виждам с племенникът,който е бебе.Племенникът ми се беше раздвоил и голям и малък беше в съня ми.Аз не се впечатлих от това,а се ядосах ужасно,защото стаята беше разхвърляна.

valeriana

• Newbie
  • *
« Отговор #3437 -: май 26, 2018, 02:05:43 am »
Недоразумения свързани с близки хора.
Чувстваш ли се ограничавана от роднини? Смяташ ли ги за емоционално/финансово бреме?
Уран незнам как тълкуваш но точно така се чувствам от 10 април до днес за жалост е точно така :'(