Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 164913 пъти)

Uran

• Hero Member
  • Публикации: 2299
Re: Сънувах...
« Отговор #3480 -: септември 30, 2018, 06:57:37 pm »
Вълнувала ли те е мисълта за тези преждевременни загуби?

lina

• Sr. Member
  • Публикации: 301
« Отговор #3481 -: септември 30, 2018, 10:32:21 pm »
Вълнувала ли те е мисълта за тези преждевременни загуби?

Ако въпросът ти е към мен - не.
За второто семейство дори нямам информация а е имало загуба.

Благодаря ти за отговорите, Уран!

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 9744
« Отговор #3482 -: септември 30, 2018, 11:32:14 pm »
Наблюдавала си се в огледало, а то мултиплицира образа.
Едната тема е здравето, а другата - популярност или бизнес. Ако това, което си видяла в огледалото не ти е харесало /тук трябва да си припомниш емоциите в съня/, означава, че не си доволна от резултатите от популярността/бизнеса. Ако си изпитала задоволство - ще се радваш на добър имидж/ разрастване на бизнеса.
емоцията ми беше учудване и сякаш мъничко се радвах, че си имам отново лунички, макар повече от едно време в младостта  :)
А здравето- вече пети ден сме потънали в сополи с бебо, нощем се будеше и плачеше, мама и тати се изнервиха, но все пак изкарахме добре и тати си свърши работата- купи къща и там  :(
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

Aquarius

• Full Member
  • Публикации: 215
« Отговор #3483 -: октомври 02, 2018, 09:27:16 am »
Не знам с какво се занимаваш, но има ли опасност да направиш нещо под чуждо давление, което може да срине репутацията ти?
Виенето на свят от височини - в съня, според мен, означава възможна опасност свързана с имидж, социален статус, служебно положение.
Друго едно тълкуване - недоволство или нестабилност на работното място, учебното заведение /ако учиш/ или в семейството /ако си семейна/.
Благодаря! Определено е второто. В училище се отегчавам и не правя нищо полезно за мен самата, а има интересни за мен неща извън училище, които са от значение за бъдещето ми, но съм задължена да ходя на училище.
« Последна редакция: октомври 02, 2018, 09:30:21 am от Aquarius »