Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 184707 пъти)

Uran

• Hero Member
  • Публикации: 2305
Re: Сънувах...
« Отговор #3480 -: септември 30, 2018, 06:57:37 pm »
Вълнувала ли те е мисълта за тези преждевременни загуби?

lina

• Sr. Member
  • Публикации: 316
« Отговор #3481 -: септември 30, 2018, 10:32:21 pm »
Вълнувала ли те е мисълта за тези преждевременни загуби?

Ако въпросът ти е към мен - не.
За второто семейство дори нямам информация а е имало загуба.

Благодаря ти за отговорите, Уран!

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 10034
« Отговор #3482 -: септември 30, 2018, 11:32:14 pm »
Наблюдавала си се в огледало, а то мултиплицира образа.
Едната тема е здравето, а другата - популярност или бизнес. Ако това, което си видяла в огледалото не ти е харесало /тук трябва да си припомниш емоциите в съня/, означава, че не си доволна от резултатите от популярността/бизнеса. Ако си изпитала задоволство - ще се радваш на добър имидж/ разрастване на бизнеса.
емоцията ми беше учудване и сякаш мъничко се радвах, че си имам отново лунички, макар повече от едно време в младостта  :)
А здравето- вече пети ден сме потънали в сополи с бебо, нощем се будеше и плачеше, мама и тати се изнервиха, но все пак изкарахме добре и тати си свърши работата- купи къща и там  :(
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

Aquarius

• Full Member
  • Публикации: 223
« Отговор #3483 -: октомври 02, 2018, 09:27:16 am »
Не знам с какво се занимаваш, но има ли опасност да направиш нещо под чуждо давление, което може да срине репутацията ти?
Виенето на свят от височини - в съня, според мен, означава възможна опасност свързана с имидж, социален статус, служебно положение.
Друго едно тълкуване - недоволство или нестабилност на работното място, учебното заведение /ако учиш/ или в семейството /ако си семейна/.
Благодаря! Определено е второто. В училище се отегчавам и не правя нищо полезно за мен самата, а има интересни за мен неща извън училище, които са от значение за бъдещето ми, но съм задължена да ходя на училище.
« Последна редакция: октомври 02, 2018, 09:30:21 am от Aquarius »

fortunades

• Sr. Member
  • Публикации: 339
« Отговор #3484 -: януари 04, 2019, 09:40:36 pm »
Здравейте,
От много време не бях сънувала, но вчерашния сън беше гадничък, поне за мен.
Сънувах че се нареждам на опашка в кухня за готови ястия. Но имаше един човек пред мен и една жена зад мен, която буквално с една лъжица или пръсти, не помня бръкна 3 пъти в едно картофено пюре. Аз и направих забележка, че това е недопустимо, а собственичката на тази кухня започна да я защитава. Казах, че ще се обърна към властите, а собственика започна да ме заплашва, че бизнесът му бил регистриран в Англия :D и не подлежи на българските закони. Имах 20 лева и ми ги взеха, за да не ме "глобят" за нарушаване на реда в закусвалнята, и ми взеха и мобилния апарат. И аз се стреснах и си тръгнах. Обаче се озовах в някакъв непознат квартал, пълен с хора, които чакаха автобус за близките села. И съответно, аз нямаше как да се прибера и тръгнах по пътя и започнах да махам на таксита, които светеха в зелено, но все бяха заети с хора и ме подминаваха. Тръгнах пеш, през някаква огромна зелена поляна, но пътеката беше отъпкана без трева. Стигнах до някъде и видях блокове и минах покрай тях и излязох на една пресечка и пак започнах да махам. Един мъж дойде и ми каза "няма да си хванеш такси от тук" и ми даде телефона си да се обадя да извикам такси, но те ми отказваха. И така свърши съня, защото мъжът ми ме събуди.

Иначе чакаме гости утре: кумът ни и съпругата му, които живеят в Англия и се притеснявам за едното ядене руло с бекон и пилешко месо и сметанов сос, дали ще мога да го сготвя, заедно с картофено пюре :D
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Uran

• Hero Member
  • Публикации: 2305
« Отговор #3485 -: януари 06, 2019, 05:43:13 pm »
fortunades, преди да стигна до края на поста ти, който е и отговор на въпроса ти, усещането от съня ти е за социална среда/мероприятие, в която не се чувстваш комфортно.
Нарушено лично пространство, арогантност, недоразумения...
Ако сънят е свързан с гостуването на познатите ти, възможно е да настъпят недоразумения с тях или с тези - край теб, но в крайна сметка ще се справиш - "тръгнеш по пътека".
Хващането на такси и телефонните разговори - изясняване на позиции, разтълуване на изречени думи, обяснения и т.н.

Сънят говори за несигурност/липса на самочувствие от твоя страна.

fortunades

• Sr. Member
  • Публикации: 339
« Отговор #3486 -: януари 06, 2019, 06:28:33 pm »
fortunades, преди да стигна до края на поста ти, който е и отговор на въпроса ти, усещането от съня ти е за социална среда/мероприятие, в която не се чувстваш комфортно.
Нарушено лично пространство, арогантност, недоразумения...
Ако сънят е свързан с гостуването на познатите ти, възможно е да настъпят недоразумения с тях или с тези - край теб, но в крайна сметка ще се справиш - "тръгнеш по пътека".
Хващането на такси и телефонните разговори - изясняване на позиции, разтълуване на изречени думи, обяснения и т.н.

Сънят говори за несигурност/липса на самочувствие от твоя страна.
Uran,
Благодаря ти за тълкуването. Несигурност имаше и липса на самочувствие, заради това руло. И така и стана: рулото стана на запечена лазаня, тъй като не можахме да го завием. Но пак стана много вкусно и всички бяха доволни.
Обаче имаше нарушено лично пространство от страна на девер ми и приятелката му, с която хич не с харесваме.  Свекърва ми ги беше поканила горе в тях (като входната врата е една и те влизат през нашия коридор за да стигнат до горе по вътрешната стълба). Изобщо не ни беше предупредила че ще идват и аз много се изнервих! Самото и присъствие ме кара да се чувствам зле, тъй като с нея си имаме скрита омраза една към друга. И в крайна сметка девер ми слезе за малко да ни каже наздраве и уж да ни пита как сме си изкарали с мъжът ми на Нова година, защото не бяхме включени в техните планове. Тази въпросната госпожичка, зад гърбът ни организира новогодишната екскурзия до някакво село забравено от бога, без да ни поканят и така ни раздели с нашите кумове, които си идват веднъж в годината. И между другото, аз пък се радвам че стана така защото трябваше да се качим и ние горе и да и търпя инфантилните глупости, които ръси на висок глас. С нея се засякох в коридора и като една ледена кралица, без усмивка и казах "За много години" и толкоз.   :93:
« Последна редакция: януари 06, 2019, 06:30:16 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Veselin

• Hero Member
  • Публикации: 5436
« Отговор #3487 -: януари 06, 2019, 09:22:58 pm »
Снощи сънувах странен сън, от който помня, че брат ми си беше у нас, а на новото ми колело му се беше разглобила вилката на две части.  :o :-X :-X Чудя се какво ли означава? Предишната вечер един приятел ме пита дали си продавам вилката, но аз му казах, че никога не съм и имал подобно намерение.

akruks

• Hero Member
« Отговор #3488 -: февруари 01, 2019, 02:46:20 pm »
Снощи сънувах странен сън, от който помня, че брат ми си беше у нас, а на новото ми колело му се беше разглобила вилката на две части.  :o :-X :-X Чудя се какво ли означава? Предишната вечер един приятел ме пита дали си продавам вилката, но аз му казах, че никога не съм и имал подобно намерение.
Ами затова си сънувал вилката на колелото, понеже си говорил за нея предната вечер, а за брат ти дано ти се сбъдне съня!
Гьоте

Veselin

• Hero Member
« Отговор #3489 -: февруари 01, 2019, 07:14:22 pm »
а за брат ти дано ти се сбъдне съня!
Дано, Акрукс! Все се надявам, че щом в настоящия ми солар имам Слънце и Юпитер в 3 соларен дом, дано да показва нещо, свързано с него.

Veselin

• Hero Member
« Отговор #3490 -: февруари 07, 2019, 03:17:12 am »
Сънувах как съм навън и се занимавах с нещо, но изведнъж мястото, където бях застанал, започна да гори бързо и изгаря, въпреки опитите ми да извикам помощ. Доколкото четох, в съновниците пише, че е лошо предзнаменование.   ???

Veselin

• Hero Member
« Отговор #3491 -: февруари 07, 2019, 09:41:23 am »
Сънищата около лунация сбъдват ли се наистина?

akruks

• Hero Member
« Отговор #3492 -: февруари 08, 2019, 02:49:11 pm »
Сънищата около лунация сбъдват ли се наистина?
29ти лунен ден е с тежка енергия, за сънищата по това време пише да не се обръща внимание
Гьоте

Veselin

• Hero Member
« Отговор #3493 -: февруари 08, 2019, 06:46:33 pm »
29ти лунен ден е с тежка енергия, за сънищата по това време пише да не се обръща внимание
Благодаря, akruks!
Откъде ги четеш тези неща? Има ли сайт?

maimunka365

• Hero Member
  • Публикации: 555
« Отговор #3494 -: февруари 08, 2019, 07:01:11 pm »

Veselin

• Hero Member
« Отговор #3495 -: февруари 08, 2019, 07:06:08 pm »
http://astra.la/forum/index.php?topic=74.0
Благодаря!
Там пише "Сънищата са много правдиви". Не знам как да го разбирам.

maimunka365

• Hero Member
« Отговор #3496 -: февруари 08, 2019, 07:14:28 pm »
Не знам, сама си тълкувам сънищата и сама преценявам кой е важен и кой не.

Veselin

• Hero Member
« Отговор #3497 -: февруари 08, 2019, 07:50:05 pm »
Струва ми се, че сънят ми може да показва, че работното ми място може да "изгори".  ???

maimunka365

• Hero Member
« Отговор #3498 -: февруари 08, 2019, 07:54:46 pm »
Не мисля, че е това. Сънят ти показва, че имаш нужда от подкрепа и изгаряш отвътре, но сам трябва да си помогнеш. Огънят се разпалва от въздух и се гаси с вода. Довери се на интуицията си, по-малко мечтай. Не се чувтсваш добре на работното място и това те подтиска, търси нова по-добра работа. Огънят е напрежение, водата интуиция, земята е стабилност. Може да ти липсва баланс. Друго, което се сещам е че може да имаш нужда от по-чувствителни приятели, да имаш нужда от повече разбиране в близкото обкръжение. Използвай огъня за нови идеи, така ще привлечеш интересни хора.
« Последна редакция: февруари 08, 2019, 08:10:25 pm от maimunka365 »

Veselin

• Hero Member
« Отговор #3499 -: февруари 08, 2019, 08:41:44 pm »
Не мисля, че е това. Сънят ти показва, че имаш нужда от подкрепа и изгаряш отвътре, но сам трябва да си помогнеш. Огънят се разпалва от въздух и се гаси с вода. Довери се на интуицията си, по-малко мечтай. Не се чувтсваш добре на работното място и това те подтиска, търси нова по-добра работа. Огънят е напрежение, водата интуиция, земята е стабилност. Може да ти липсва баланс. Друго, което се сещам е че може да имаш нужда от по-чувствителни приятели, да имаш нужда от повече разбиране в близкото обкръжение. Използвай огъня за нови идеи, така ще привлечеш интересни хора.
Благодаря ти! Това, което написа, е много вярно!