Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 196654 пъти)

maimunka365

• Hero Member
  • Публикации: 644
Re: Сънувах...
« Отговор #3500 -: февруари 08, 2019, 08:58:48 pm »
Липсва ли ти време, за да свършиш важна работа? Това ли те подтиска, липса на организация?

Veselin

• Hero Member
  • Публикации: 5478
« Отговор #3501 -: февруари 08, 2019, 09:48:39 pm »
Липсва ли ти време, за да свършиш важна работа? Това ли те подтиска, липса на организация?
Не, по-скоро липса на приятели, на които да мога да се доверя.

wiserneuron

• Full Member
  • Публикации: 181
« Отговор #3502 -: март 20, 2019, 12:14:33 am »
Сънувах слънчев ден, земята беше прашна и суха, наоколо градинки.. и на земята имаше като лепенки изрязани пет птици в черен цвят, две гледаха на ляво, две на дясно и една на горе. Каза ми се, че благодарение на тези 5 отминали птици ни чакат добри времена, и че скоро цената на долара ще се срине и златото ще скочи 4 пъти изведнъж...

И друг сън, говорих с един дух и той ме пита "искаш ли да ти покажа как ние виждаме времето?" - и аз му отвърнах "да". Беше изцяло тъмна стая със светната една слаба лампичка, която освети една безкрайна плоскост като маса... и тогава ми каза "това е времето за нас". Питах го "кое е най-важно за теб?" и ми отговори "да ми имаш доверие"... и се събудих

И най-прекрасния сън който някога съм сънувал... Плувах в едно спокойно, синьо и блещукащо от вълните море, имаше мноого лек вятър и слънцето грееше меко, небето беше по-светло синьо от самото море и плувах в една бяла лодка, тя спокойно се носеше някъде напред... Обърнах се и видях един лъчезарен човек, който беше най отпред в същата бяла малка дървена лодка, той ни водеше и беше пълно с лодки като моята... беше уникално яко, спокойствие и блаженство, нямах нищо на лодката но се чувствах сигурно и ... не мога да го опиша. Опитах се да го нарисувам, но е мнооого далеч от това, което видях:

Знанието е сила, отговорност и задължение.