Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 166929 пъти)

Diyana

• Hero Member
  • Публикации: 1702
Re: Натални карти
« Отговор #20 -: юни 02, 2013, 02:40:07 pm »

Марс в Риби и Слънце в Телец за мен е приспособим мъж ,а със Скорпион на МЦ ,нали така иска да го виждат .

Това с приспособимия Телец е трудна работа, да ти кажа. На повърхността може да изглеждат незлобливи, неконфротационни и склонни да угодят, само мир да има и да не ги тормозиш. На края на деня ще се светнеш обаче, че някакси е станало точно тъй и сте точно там, където той иска да бъдете. Кардиналите може и да се заблуждаваме, че генерираме промяната в средата, но след определен период от време трябва да приемем, че промяната става факт едва тогава, когато фиксовете решат да си преместят д-тата върху нея и я преценят като добро и полезно.
Те са силните знаци в зодиака, останалите сме обслужващия персонал 8). И нямам предвид като междуличностни отношения само - вижте си фиксовете в своите си карти и ми кажете, че не се въртите все около тях, все пак :o.
De omnibus dubitandum est

Papy

• Hero Member
  • Публикации: 7246
« Отговор #21 -: юни 02, 2013, 02:42:11 pm »
Определено

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 8754
« Отговор #22 -: юни 02, 2013, 03:18:16 pm »
О,не съм си и помисляла обратното ,относно акцент върху Телец/Скорпион.
Аз акцентирах върху стихиите,за мен това е определящо като начало ,тук има и мъжки планети в женски знаци ,преобладаващи са вода/земя .

Аз нямам изразена фиксираност ,но съм израснала в семейство/обкръжение с много силно подчертана същата и да ти кажа не знам как го правя ,но се завъртат около мен ,въпреки тяхното недоволство(аз го усещам ) -научих ги ,бе  ;) Имах си  нещо като "иконом" около мен в последните няколко години със стелиум в Телец ,опитваше се да показва рога и копита ,ама като му напълня "яслата" и веднага се приспособяваше .
Има хора ,които са родени да се приспособяват и други които трябва да приемат тази приспособимост. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kaily

• AstroDelete
  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
« Отговор #23 -: юни 22, 2013, 02:26:21 pm »
Здравейте, девойки.
 O:-)
От вратата за краката, ама...как се определяше къде някоя девойка ще срещне мъжа си най-вероятно? Имаше там в работата, сред приятели и прочие?

Става въпрос за натал такъв - седми дом в близнаци, интерсептиран, празен. Меркурий втори дом, водолей, секстил с Юпитер, Сатурн и Уран. Слънце втори водолей, секстил Марс в 12, опозиция Луна, квадрат Плутон в 10-и

Рени

• Hero Member
« Отговор #24 -: юни 22, 2013, 03:02:29 pm »
В дома/домовете където попадат управителите на 7-ми дом и Венера и знаците в които попадат същите ,има такава вероятност.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

• Hero Member
« Отговор #25 -: юни 22, 2013, 05:25:49 pm »
Става въпрос за натал такъв - седми дом в близнаци, интерсептиран, празен. Меркурий втори дом, водолей, секстил с Юпитер, Сатурн и Уран. Слънце втори водолей, секстил Марс в 12, опозиция Луна, квадрат Плутон в 10-и

Здрасти :)
Първо гледаш момата по марс ли си харесва мъже или по слънце
После гледаш най-точните аспекти към тях, независимо какъв е аспектът, от който дом е-там също е вероятно да изскочи зайчето, както и където е слънцето(марс)

Рени

• Hero Member
« Отговор #26 -: юни 22, 2013, 05:36:20 pm »
Нали въпроса е не какъв ,а къде ще го срещне момъка ,девойката  ::) :)

Papy

• Hero Member
« Отговор #27 -: юни 22, 2013, 05:42:11 pm »

Точно на него отговарям, моят у7 е марс-в девети
Къде съм си срещала гаджетата?

Рени

• Hero Member
« Отговор #28 -: юни 22, 2013, 07:52:12 pm »

Точно на него отговарям, моят у7 е марс-в девети
Къде съм си срещала гаджетата?

На път,при лели ,чрез далечни роднини,учейки,при повишаване на квалификация,чужбина.Венера -смяна на местоживеене,около дома ти ,чрез близки жени,на мястото ,където  обичаш да ходиш .

Papy

• Hero Member
« Отговор #29 -: юни 22, 2013, 08:25:01 pm »
То не остана  :D

Рени

• Hero Member
« Отговор #30 -: юни 23, 2013, 11:59:39 am »
Смисълът на  правилото ,се крие в това,че човек когато е настроен да се свърже с някой ,той го прави с онова ,което носи по Венера и по 7-ми дом ,защото първото му носи удоволствие ,а второто онова ,което не "вижда" в себе си .Там където попадат същите като дом ,показват къде най-лесно ,би се случило това ,но ако съответните сигнификатори по някакъв начин са обремени ,е нормално да "бягаме' в друг дом/място за "среща".Това е един вид "предложение" ,не е задължително.

Papy

• Hero Member
« Отговор #31 -: юни 23, 2013, 12:27:54 pm »
Мда, обаче всички гаджета са ми били колеги-я в университета, я покрай работата сме се срещали
Не където е настроен, а както се стекат обстоятелствата-ако работиш и учиш, нямаш време за друго

Рени

• Hero Member
« Отговор #32 -: юни 23, 2013, 12:36:23 pm »
Аз какви предложения ти отправих . :) У7 при теб има ли твърди аспекти-има ,тогава ...смятам че си прочела докрай поста ми за да прецениш какво следва от това.
При мен Венера е в 5-ти дом    и ги срещам винаги ,когато се забавлявам по заведения и в работата също ,защото Венера ми е упр 6-ти дом ,а това че У7 ми е в 3-ти дом -чрез сестра ми ,чрез мои съученици,близки роднини и много често от път.Това че и двата сигнификатора при мен са наранени и не добре поставени ,не винаги мястото и времето са били подходящи.

Papy

• Hero Member
« Отговор #33 -: юни 23, 2013, 12:41:12 pm »
Да де, но ти преди това каза да не намесваме аспекти, а аз казах-да ги намесим
Сега и ти казваш да ги намесим, тоест сме на едно мнение, а пак си мислиш, че спориш  :D

Satin

• Hero Member
  • Публикации: 3041
« Отговор #34 -: юни 23, 2013, 01:11:19 pm »
При мен Уран прави тригон с У7. Всички любови и увлечения са ми били от пръв поглед. И винаги са неочаквани.

Рени

• Hero Member
« Отговор #35 -: юни 23, 2013, 02:04:13 pm »
Да де, но ти преди това каза да не намесваме аспекти, а аз казах-да ги намесим
Сега и ти казваш да ги намесим, тоест сме на едно мнение, а пак си мислиш, че спориш  :D

Винаги се усмихвам ,когато се обръщаш към мен с израза :"...а  пак си мислиш ,че спориш"  :)

Ако прочетеш внимателно какво съм написала,дистанцирайки се ,ще разбереш разликата в двете становища.Твоето подчертава какъв ще е мъжа ,евентуално ,а моето къде може да го срещнем ,пак евентуално .Тук спор няма ,защото има разминаване в казуса. ;)

kaily

• AstroDelete
  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
« Отговор #36 -: юни 23, 2013, 04:03:13 pm »
И сега последно кое да гледам, бе девойки, повече знаех, преди да питам.  ;D

Papy

• Hero Member
« Отговор #37 -: юни 23, 2013, 04:13:20 pm »
И сега последно кое да гледам, бе девойки, повече знаех, преди да питам.  ;D

То винаги така става :)
И двете гледай-у7 къде е и от кой дом идва най-точният аспект

Рени

• Hero Member
« Отговор #38 -: юни 23, 2013, 04:15:37 pm »
Гледай ,каквото искам да видиш и преценяш  картата. :)

Papy

• Hero Member
« Отговор #39 -: юни 23, 2013, 04:16:31 pm »
Гледай ,каквото искам да видиш и преценяш  картата. :)

Хахаха-аз бях по-бърза :)