Автор Тема: Предложения  (Прочетена 12122 пъти)

Lilla

• Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предложения
« Отговор #140 -: август 06, 2017, 04:34:31 pm »
А положеният в нея труд, отдадена енергия също ли да бъдат затрити, нищо не струват?
Или получи това, което ти е трябвало, и вече може да се трие?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 8912
« Отговор #141 -: август 06, 2017, 07:59:07 pm »
CanserSun, можеш сама да премахнеш личните си коментари и рождената си карта, но Лили е права, когато човек тръгва да задава въпроси, трябва първо да е готов да получи и отговори. След като си преценила, че онова, което те вълнува може да се обсъжда в публичното пространство, значи си поела риска да бъдеш "разголена". Коментарите по всяка зададена тема тук, не са само персонално насочени към човекът с питанката по вълнуващия го казус и няма как, защото това е форум. Каквото ти е полезно вземаш като информация и отношение, останалото балансира. Надявам се, че всички включили се по казуса ти, все пак с нещо сме били полезни и не само на теб, но и на други интересуващи се. Благодаря.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

• Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
« Отговор #142 -: август 06, 2017, 08:11:24 pm »
Аз мога да изтрия моите коментари по нейната карта – не са много, не се чувствам ощетена.
Но доколкото се сещам, се бяха включили и други хора. Все пак това беше поискана услуга, никой не се е упражнявал върху нейния натал, без да го е молила. Поиска си форумна ректификация – получи я.

В хорарните теми също ли да си трием отговорите, след като вече сме разгледали картата и отговорили на въпроса?

Готово, изтрих всички мои отговори във въпросната тема. Те и без това във форум нищо не струват.  :012:

Администрацията ще прецени дали да затрие цялата тема. Все пак там има принос и от страна на още няколко човека.

« Последна редакция: август 06, 2017, 08:19:51 pm от Lilla »

CancerSun

• Newbie
  • *
  • Публикации: 33
« Отговор #143 -: август 06, 2017, 08:29:41 pm »
Lilla -  това, че поисках темата да бъде изтрита не означава, че не съм оценила хората, включили се в нея. Оценявам всеки, който ми е помогнал с нещо. В своя защита единствено мога да кажа, че съм по-прикрита като личност, без значение къде се намирам.

Lilla

• Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
« Отговор #144 -: август 06, 2017, 08:39:01 pm »
Можеш да изтриеш и наталната карта, която си публикувала там. Така ще останеш анонимна.

Човек ако иска да запази дискретност, няма да си пусне картата в публичен форум и да чака публична ректификация. От самото начало бях скептична, но добре се упражнихме.

Корея

• Hero Member
  • Публикации: 1043
« Отговор #145 -: май 12, 2018, 03:17:13 pm »
Как се блокира потребител, пробвах от профила му , но не видях опция?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

starinthenightsky

• Sr. Member
  • Публикации: 280
« Отговор #146 -: май 12, 2018, 04:04:02 pm »
настройки