Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 39084 пъти)

Entice

• Full Member
  • Публикации: 119
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #760 -: юли 15, 2018, 02:49:55 am »
Момичета, поради разни симптоми се чудя дали съм бременна сега, но преди седмица зададох въпроса за това дали ще забременея до 6 месеца, като се надявах ако съм бременна сега да се види на самата карта с въпрос за бъдеше. А вчера зададох въпрос, дали съм бременна сега, щото този въпрос вече ми е наболял, че тестовете са отрицателни, цикъл има, а корема ми расте. И това от което се притеснявам е да не би да изпусна 4та месеца, та после да гледам още едно дете. Дете искам, но искам да съм с мъж също.  А в този случай не искам.
Така, поствам и двете карти, а вие ако може ми кажете по коя е по-добре да гледам, защото аз правилата за Таро ги знам , но за хорарите - все още не.

Тъй, в моя пети дом има една планетка, но незнам дали тази планета е на мойто 8 годишно момченце или е на ново бебе.
Мойта планета е Марс в трети дом във водолей - може би че контакувам с хора и се опитвам да разбера за това дали съм бременна, пиша, обаждам се, питам ...
Ако сигнификатор на въпроса е Луната , тя е в девети дом в Рак. Четох че ако е във воден знак, то това може да покаже бременност. Луната е във тригон с единствената планетка във 5ти дом - Хирон. Това може ли също да е показател ? Или е показател за отношенията ми със ссина ми в момента ?
Юпитер е този, който показва бъдещото поколени /както чета по записки на Лила/ а точно той е в моя първи дом ....
Хора , може ли да съм бременна ? Ако е така правя още един тест и ако е отрицателен ще излъжа че е положителен за да ме вземат на преглед, че ако мина 4те месеца, няма да мога да го махна ....
Незнам и коя карта да гледам, щото миналата седмица зададох онзи въпрос с надеждата че може да отрази сегашна бременност също, но пък тълкувах тази с въпроса дали в момента съм бременна?
И друго нещо, кое показва проективност в картата ? Аз искам бебе, наистина искам второ, но не и без бащата !

Ще бъда благодарна за вашите мнения .

Entice

• Full Member
« Отговор #761 -: юли 15, 2018, 10:38:48 am »
Искам само да допълня че в Англия не те допускат до нищо , ако нямаш основание. А аз им казах че теста ми е бил отрицателен и цикъла ми идва и те директно ме отсвириха за преглед или кръвен тест за бременност. За това реших и тук да попитам че да имам някаква яснота.

maimunka365

• Sr. Member
  • Публикации: 394
« Отговор #762 -: юли 15, 2018, 02:17:52 pm »
Луната е без курс по първата карта. Не склчва аспект с У7, което е за второ дете и прави опозиция към У1. Меркурий У8 квадратира Юпитер в 1-ви. Според мен излишно се притесняваш и не си бременна.
Но нека някой, който повече разбира да отговори по картата.
« Последна редакция: юли 15, 2018, 02:20:32 pm от maimunka365 »

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 9697
« Отговор #763 -: юли 15, 2018, 08:28:26 pm »
Момичета, поради разни симптоми се чудя дали съм бременна сега, но преди седмица зададох въпроса за това дали ще забременея до 6 месеца, като се надявах ако съм бременна сега да се види на самата карта с въпрос за бъдеше. А вчера зададох въпрос, дали съм бременна сега, щото този въпрос вече ми е наболял, че тестовете са отрицателни, цикъл има, а корема ми расте.
И по двата въпроса- отговор НЕ

Съвсем основателно не са те предгледали и пуснали кръвен текст. А и там като ти маркират здравната карта, на компютъра излизат заболявания, лечения...
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

Entice

• Full Member
« Отговор #764 -: юли 16, 2018, 01:27:43 am »
Благодаря ви момичета. Наистина много се бях изплашила. Иначе днес разбрах че тук аборт може да се прави до 6тия месец, защото бебето не усещало болка до тогава. Но на мен изобщо и през това не ми се минава.
Много ми олекна. Много се бях изплашила.

Между другото, къде мога да намеря книги на Уилям Лили в електронен формат на български език за да изтегля ?
« Последна редакция: юли 16, 2018, 02:28:35 am от Entice »

fortunades

• Full Member
  • Публикации: 200
« Отговор #765 -: юли 16, 2018, 10:48:20 am »
Благодаря ви момичета. Наистина много се бях изплашила. Иначе днес разбрах че тук аборт може да се прави до 6тия месец, защото бебето не усещало болка до тогава. Но на мен изобщо и през това не ми се минава.
Много ми олекна. Много се бях изплашила.

Между другото, къде мога да намеря книги на Уилям Лили в електронен формат на български език за да изтегля ?
Здравей, аз съм си я поръчала в хартиен формат.
Лошото е, че нямам скенер, иначе щях да я сканирам. И аз не успях да я намеря в електронен, дано ти успееш.

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Entice

• Full Member
« Отговор #766 -: юли 16, 2018, 11:33:26 am »
 Аз разбрах за две групи, които си разменят книги в електронен формат, ще видим там дали я има. Ако ли не ще я поръчвам по интернет, пък колко ще струва да дойде до Англия .... сложна работа.

fortunades

• Full Member
« Отговор #767 -: юли 16, 2018, 04:13:20 pm »
Аз разбрах за две групи, които си разменят книги в електронен формат, ще видим там дали я има. Ако ли не ще я поръчвам по интернет, пък колко ще струва да дойде до Англия .... сложна работа.
О, да. Аз не се съобразих, че си в Англия. Ако не успееш да я намериш, ще гледам да направя всичко възможно да я дам да я сканират и ще я пусна тук, ако е позволено.
 :58:

Entice

• Full Member
« Отговор #768 -: юли 16, 2018, 04:48:28 pm »
О, да. Аз не се съобразих, че си в Англия. Ако не успееш да я намериш, ще гледам да направя всичко възможно да я дам да я сканират и ще я пусна тук, ако е позволено.
 :58:

Мале как ще се радвам. Това ако направиш може да я качим в читанка ли беше. Че доста търсих и никъде я няма. Така и други хора ще я ползват.

fortunades

• Full Member
« Отговор #769 -: юли 16, 2018, 07:10:32 pm »
Мале как ще се радвам. Това ако направиш може да я качим в читанка ли беше. Че доста търсих и никъде я няма. Така и други хора ще я ползват.
Добре, но не обещавам за тази седмица, че имам доста задачки.
Мисля че ти бях изпратила лично съобщение за таро-то. Не знам дали си го получила.  :58:

Entice

• Full Member
« Отговор #770 -: юли 17, 2018, 05:35:12 pm »
Добре, но не обещавам за тази седмица, че имам доста задачки.
Мисля че ти бях изпратила лично съобщение за таро-то. Не знам дали си го получила.  :58:

Ти получи ли мойто съобщение, защото не отговаряш? Аз явно нямам папка изпратени, но ти изпратих съобщение . Погледни .

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 1283
« Отговор #771 -: юли 19, 2018, 08:48:29 am »
Ти получи ли мойто съобщение, защото не отговаряш? Аз явно нямам папка изпратени, но ти изпратих съобщение . Погледни .
И аз получих твоето съобщение по имейла.Ако имаш въпрос към мен,ще те помоля във форума да ме питаш/пишеш.Благодаря.

akruks

• Hero Member
« Отговор #772 -: юли 19, 2018, 03:22:01 pm »
Аз явно нямам папка изпратени, но ти изпратих съобщение . Погледни .
всеки има папка изпратени :)
 когато го изпращаш трябва да кликнеш чавка в празното квадратче отдолу под писмото, където пише "запази копие от писмото в моите изходящи съобщения"
« Последна редакция: юли 19, 2018, 03:25:02 pm от akruks »
Гьоте

Entice

• Full Member
« Отговор #773 -: юли 19, 2018, 06:52:36 pm »
И аз получих твоето съобщение по имейла.Ако имаш въпрос към мен,ще те помоля във форума да ме питаш/пишеш.Благодаря.

Не съм пращала съобщение до теб .... и мисля че никой за нищо не съм питала на лично съобщение. Възможно е от някой друг да е. Провери си ....

akruks

• Hero Member
« Отговор #774 -: юли 19, 2018, 08:13:04 pm »
Не съм пращала съобщение до теб .... и мисля че никой за нищо не съм питала на лично съобщение. Възможно е от някой друг да е. Провери си ....

What?  ::)
Гьоте

Lilla

• Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
« Отговор #775 -: юли 19, 2018, 08:19:46 pm »
Някой може да прати лично съобщение не с цел да пита, а да отговори на зададен въпрос. Това разбира се рядко се случва, повечето хора са свикнали да задават въпроси и да получават готови отговори.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Entice

• Full Member
« Отговор #776 -: юли 19, 2018, 08:38:34 pm »
What?  ::)

Божее,  това е отговор на нейният въпрос , тя ми беше пратила съобщение ....оххх
Аз не пращам съобщения с въпроси , много моля, не ме вкарвайте в интриги. Тук съм за да се опитам да уча и астрологията. Веско знае за мен.

akruks

• Hero Member
« Отговор #777 -: юли 19, 2018, 08:44:17 pm »
Някой може да прати лично съобщение не с цел да пита, а да отговори на зададен въпрос. Това разбира се рядко се случва, повечето хора са свикнали да задават въпроси и да получават готови отговори.
А някой просто не го слуша главата, а напоследък все с такива си бия главата...
 Изтощително е! И за да ми е отвсякъде вътрешно, новата комшийка над мене тропа денонощно, все едно ми забива чук в главата, стените ми се люшкат, откъде вади тази енергия разплутата крава- идея си нямам, то е нон-стоп трамбоване. Някакъв кошмар. На квартира са, от някакво село се довлякоха, помолих я есента да не ходи така, помолих я февруари, сега се оплаках на домоуправителя да поговори с нея, но все едно молбите я амбицират с още по-голяма сила да тропа. Пробвах един ден атака с хеви-метъл, надух двд-то и излязох да се разхождам   :012:
Гьоте

Entice

• Full Member
« Отговор #778 -: юли 19, 2018, 08:59:37 pm »
Дайте сериозно по темата. Тъндър каза че ще качи книгата на Лили в електронен формат другата седмица. Според мен ако това стане, по- добре направо да се разпространи из читанка.бг и подобните сайтове за сваляне на книги. Мисля че един от тези сайтове е и Scribd.  Виж само там не се сетих да проверя....

Lilla

• Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
« Отговор #779 -: юли 19, 2018, 09:24:06 pm »
Тук съм за да се опитам да уча и астрологията. Веско знае за мен.

И аз те помня от преди. Беше позната на Веско. И някаква тема беше създала във форума.

Според мен ако това стане, по- добре направо да се разпространи из читанка.бг и подобните сайтове за сваляне на книги.

Добра идея, стига да не ви спипат за нарушени авторски права. Ама в България това е доста условно понятие.  :012:

« Последна редакция: юли 19, 2018, 09:26:16 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui