Автор Тема: Прогресии  (Прочетена 45732 пъти)

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 9275
Re: Прогресии
« Отговор #780 -: юни 14, 2019, 06:20:11 pm »
Сафо, всичко може, ако човека го може:)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

• Hero Member
  • Публикации: 2555
« Отговор #781 -: юни 15, 2019, 01:14:53 pm »
Гледам в една карта (за съжаление без час на раждане) прогресивно новолуние на 10 козирог в квадрат с натален съвпад венера плутон на 10 везни. Предстоящото затъмнение на 10 рак също прави напрегнат аспект към двете конфигурации.

Нещо съм чела за затъмнение в аспект с прогресивна лунация, но не мога да се сетя точно какво и къде. Дали би оказало влияние? Натала е пълнолунен, всъщност човекът е роден на лунно затъмнение.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 9275
« Отговор #782 -: юни 24, 2019, 03:18:47 pm »
Тери, затъмнението е лунация, така че ще задейства прогресивния аспект, както и значимостта на транзитния Сатурн.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 2069
« Отговор #783 -: юни 25, 2019, 07:08:43 am »
Гледам в една карта (за съжаление без час на раждане) прогресивно новолуние на 10 козирог в квадрат с натален съвпад венера плутон на 10 везни. Предстоящото затъмнение на 10 рак също прави напрегнат аспект към двете конфигурации.

Нещо съм чела за затъмнение в аспект с прогресивна лунация, но не мога да се сетя точно какво и къде. Дали би оказало влияние? Натала е пълнолунен, всъщност човекът е роден на лунно затъмнение.
Значи дирекция Слънце също е в действие?Винаги има събития при дирекции по аналогията на планетите,които са активирани,щом не знаеш час на раждане ,разгледай в кой знак от натално Слънце са участващите планети,пак носи информация.