Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 130121 пъти)

Papy

• Hero Member
  • Публикации: 7246
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #20 -: юни 04, 2013, 12:41:39 pm »
Щото, eaglet, ние сме със сатурн в 10-ти-каквото захванем-трябва да е на 100%, страхът от провал яко движи, но не винаги в полезна за човека посока, да не говорим за приятна

Eaglet

• Full Member
  • Публикации: 238
« Отговор #21 -: юни 04, 2013, 06:28:45 pm »
Опитвам се да вкарам Уран в действие - нали уж, ако работя с електроника, ИТ, интернет, издателска дейност - имам шанс доходите да не са толкова ненормално вариращи. Заради експеримента по една току-що прочетена от мен статия, че ако напиша по определен начин мотивационно писмо, то няма как да не ме поканят на интервю, взех, че написах. Все пак е и за позиция, която ме интересува и е по Уран - дигитален маркетинг на електроника... Преди малко ми звъннаха и в четвъртък от 16 часа съм на интервю (за протокола - цяла година не са ме канили на интервю за работа, а за преводи си ме канят редовно на ден по няколко пъти) - и май, май нацелиха Via combusta за асц., та нищо няма да излезе от това интервю. Всички знаете, че вече 4 години експериментирам и се опитвам да го разгадая тоя Уран във втори дом  :) Най-странното е, че когато се трудя къртовски - тоя ми дава малко пари, а като е лека и приятна поръчката - дава по много. Още му изследвам парадоксите  :) 

Papy

• Hero Member
« Отговор #22 -: юли 24, 2013, 01:03:21 pm »
Понеже така и така чета Валенс, да ви светна според него как се прави солар :)
Правите както до сега, след това започвате да нагласяте картата, докато градусът на луната доиде до този на наталната, не е нужно да е с точност до минути и секунди. Слънцето трябва да си е в наталния знак.
Така получената карта със съотв асц ви е соларната карта

Satin

• Hero Member
  • Публикации: 3041
« Отговор #23 -: ноември 14, 2013, 07:53:13 pm »
Мисля, че ще започнеш интимна връзка през тази година. Ще започнеш работа и ще се увеличат финансите ти. Като цяло ми се струва, че късмета ще е с теб, каквото и да става.

Нека и някой друг се включи. Аз не виждам нищо лошо което да те притеснява.

Mirabella

• Hero Member
  • Публикации: 1852
« Отговор #24 -: ноември 14, 2013, 08:27:05 pm »
И аз мисля като Сатин.

Uran

• Hero Member
  • Публикации: 2273
« Отговор #25 -: ноември 14, 2013, 10:56:46 pm »
Веско, на любов, работа и пари е. :)

Satin

• Hero Member
« Отговор #26 -: ноември 15, 2013, 09:39:22 am »
Ей, то голям проблем, че нямаш кола  ;D Тя с колата ли ще има връзка или с тебе  :)

strelicka

• Hero Member
  • Публикации: 2484
« Отговор #27 -: декември 01, 2013, 10:06:05 am »
Скоро ще започне новия ми солар.
Дано да няма лоши неща, указани в него.

Веско,
Соларната година 2013-2014 г., късмет и протекции ще ти носят приятелите /изгряващ У11 – Юпитер в солара/ и  жените, ще е емоционално заредена,баланса между чувства и здравия разум ще ти носи успех
Сол.Асц Рак върху нат.Луна У6 + изгряващ  Юпитер У10 ще си намериш работа,или ако работиш ще я смениш в различна  сфера,коята да те удоволетворява,ще имаш развитие ,растеж, преуспяване, по темите,който юпитер управлява,по 10 дом с дълготрайни перспективи,ретроградието предполага това да стане във втората половина от годината,диспозитора на асц. –Луна е  силна по знак-дом ,това си ти в изгодна позиция за промени,не изключвам някакво твое хоби или творчество да стане източник на доходи,можеш и да спечелив в някакъв вид състезание .Сол.Асц. в 5 нат.-бележи година на еволюция в емоционалните отношения.
сол.Слънце в 6 сол,близо до МС също обещават успешна личностна реализация, придобиване на нови умения,усвояване на непознати,но полезни неща,Слънцето У7+ сол.Кз е близо до нат.К7-промяна  на близкото обкръжение и нови партньорства
У2 дом  сол.Марс е в 7+сол. Уран точно върху нат.К2,чрез лични умения да  заработваш  и да добиеш известна самостоятелност, тъй като уран активира оста 2-8,внимавай ,не тегли заеми ,кредити
съвпада на сол.Сатурн-Меркурий /5 сол.9 нат./ ,предвид наскоро преминалият сатурнов възврат,ще ти дават онази трезва оценка и равносметка на това,къде са ти слабите места,неувереност,нерешителност и паздразнителност и как да ги транформираш в силни за да не губиш,ще ти промени мирогледа за някой важни за теб неща свързани с емоциални обвързаности, семейство и партньорства  с по-филосовски поглед отстрани,извън емоцията.
Съвпада на сол.венера-плутон/7 сол.-11 нат./ на фокус са приятелства и всички социални контакти,към който подхождаш с вярност и пристрастеност,като очакваш същото и от другата страна,но предвид карето сол.Венера с наталната,мотивите им за  приятелство са интереси ,което те огорчава и ти носи разочарования.
сол.МС в 1 нат е добра позиция,дава ти възможност да направляваш нещата в желана от теб посока,ако искаш нещо ще намираш помощ,средства и възможности да го реализираш, личните решения ще имат бъдеще.

публикувам го и тук, ;)

abroad

• Hero Member
  • Публикации: 625
« Отговор #28 -: декември 02, 2013, 09:02:05 pm »
съвсем чистосърдечно и за пореден път споделям - не вярвам в тая "предсказателна техника", който и каквото ще да е написал или казал - мога също така за пореден път да го потвърдя с изминаващия ми солар, в който нищо от тройно подчертаното не се сбъдна, ама съвсем нищо
за жалост не само при мен важи констатираното

Papy

• Hero Member
« Отговор #29 -: декември 02, 2013, 11:11:19 pm »
При мен въпросът за или против стои, защото според древната техника, освен слънцето, трябва да нагласим и луната, и този вече резултатен солар да гледаме
Което ние не правим :)

Papy

• Hero Member
« Отговор #30 -: декември 02, 2013, 11:59:42 pm »

Papy

• Hero Member
« Отговор #31 -: декември 03, 2013, 10:51:02 am »
Не, луната трябва да е едва влязла в същия градус, а не точно до минута с наталната

Satin

• Hero Member
« Отговор #32 -: декември 03, 2013, 11:39:33 am »
Понеже така и така чета Валенс, да ви светна според него как се прави солар :)
Правите както до сега, след това започвате да нагласяте картата, докато градусът на луната доиде до този на наталната, не е нужно да е с точност до минути и секунди. Слънцето трябва да си е в наталния знак.
Така получената карта със съотв асц ви е соларната карта

Добре де, ако Слънцето не може да остане в същия знак, какво правим?

Satin

• Hero Member
« Отговор #33 -: декември 03, 2013, 11:50:29 am »
Понеже съм нетърпелива да дочакам отговора, предполагам измествам назад, не напред. Така малко по ми се навързват нещата, защото стандартния солар няма общо с реалността.

Та в този имам сол. асц точен съвпад нат. Сатурн в 8-ми дом, сол. Сатурн и сол. слв в 12-ти нат., сол. Марс съвпад нат. Слънце в нат. 12-ти дом, плюс соларни Венера, Нептун, Слънце, Меркурий, Марс, Уран в 12-ти нат. Нат. Плутон и сол. Сатурн на сол. К12 

Papy

• Hero Member
« Отговор #34 -: декември 03, 2013, 02:38:16 pm »
Намираме кога луната влиза в същия градус като наталната, докато слънцето е в същия (натален) знак.
Идеята на новия хороскоп е кой управлява парада, тоест - да намерим новия асцендент. Ако се падне дневен, дори и в нощна натална карта, управляващите господари на трициплетите са дневните, и после вече гледаме в какви отношения са с наталните и как са поставени

Та...концепцията е тотално изкривена, чак започвам да се съмнявам, че става въпрос за едно и също нещо, не съм срещала описание на съвремения вариант в древни текстове - засега

Papy

• Hero Member
« Отговор #35 -: декември 03, 2013, 02:55:43 pm »
В такъв случай, как би могла да се интерпретира картата, която направих, следвайки тази концепция?

не съм сигурна, че това е картата
това е новият асц - и сега смяташ за деня на рд-то, но с новия асц - някои преводи така го описват, или поне аз така го разбирам

Papy

• Hero Member
« Отговор #36 -: декември 03, 2013, 03:09:09 pm »
Оу, то много сложно било.  :-\

какво му е сложнотто - ти вече най-трудното го направи
сега направи карта за 10.20 сутринта в деня на рд и си готов

valinka

• Newbie
  • *
  • Публикации: 27
« Отговор #37 -: януари 15, 2014, 01:01:36 pm »
Здравейте, качвам картата на мъжа ми. Кошмарна за него година. Направиха му 2 операции на 2 кисти на опашната кост, при вадене на зъб му пробиха синуса и е на кантар пак за операция. Възпали му се втората операция и най-вероятно пак ще го оперират. Имаше и още здравословни проблеми, но най-притеснителното за мен е,че психически много ги изживява нещата и няма как с Луна съвпад Плутон/Скорпион. Виждам в солара,че Уран У6 е точно на К8, Марс У8 в първи дом...Луна,Нептун и Хирон в 6...  подчертано от всякъде... въпроса ми е дали ще свърши скоро,защото идват едно след друго,а някой неща дори едновременно.Чудим се вече при какъв лекар да ходи и кое по напред да лекува...ще съм благодарна ако някой каже 2-3 думи за картата  ???

Papy

• Hero Member
« Отговор #38 -: януари 15, 2014, 02:25:51 pm »
Наистина има доста проблемни индикации
Освен изброените от теб-и сатурн квадрат к6, обърнати възли по 2/8, като начало можеш да следиш по транзити кога сатурн ще пусне к6, уран-к8
Хубавото е, че макар и юпитер в солара да е ретро, което показва, че нещата няма да се решават от първия път, както и възможността от лекарски недоглеждания (защото е и у7 в натала), все пак е в екзалтация и не се предполагат трайни проблеми
Картата я погледнах набързо, ако искаш сложи прогресии и дирекции (солар арк), може и още хора да се включат

valinka

• Newbie
  • *
  • Публикации: 27
« Отговор #39 -: януари 15, 2014, 05:04:41 pm »
Благодаря ти много, качвам и соларната арка. Благодаря отново за отделеното време  :)