Автор Тема: Цикъл Марс - Венера  (Прочетена 1096 пъти)

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 8765
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #20 -: юни 16, 2018, 06:30:20 pm »
Стана ми любопитно да погледна на 24.08.2019 от 19:54 на 5 гр в Дева на 3 гр. от Слънцето, в тригон с Уран. Междувременно  Сатурн и Плутон са в съвпад с ЮЛВ, а Юпитер в опозиция на Луната.

Изгорени, пак в Дева, може да се изразят както със своите най-силни так и с най-слаби характеристики. Суетни ще сме в любовните дела, критични, егоистични, "да редим любовни пъзели", но и периодично възбудими да правим нещо красиво, приятно за окото. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 9359
« Отговор #21 -: юни 17, 2018, 08:52:11 pm »
Настоящият цикъл Венера-Марс започна на 05.10.2017г., в 19:52 на 20 гр. в Дева (19:13) при пълнолуние в Овен, което е в опозиция на диспозитора на цикъла - Меркурий.
в 1-ви дом попада, в съвпад с Маркурий у1, у10
случи се два дни след моя рожден ден и споделям част от него, за да добиете представа как са разположени Венера и Марс
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 9359
« Отговор #22 -: юни 17, 2018, 09:06:59 pm »
Стана ми любопитно да погледна на 24.08.2019 от 19:54 на 5 гр в Дева на 3 гр. от Слънцето, в тригон с Уран.
при мен излиза на 4 гр 7'
ще е в моя 12-ти дом, на 3* от Уран
по това време ще имам възврат на нодалната
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 1106
« Отговор #23 -: юни 21, 2018, 03:05:36 pm »
При мен цикъл Марс-Венера в 5дом квадрат Луна,опозиция дир.Меркурий.
Сега, кулминацията е по оста МЦ/ИЦ. Тригон нат. Уран.

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 1106
« Отговор #24 -: юни 23, 2018, 12:31:20 pm »
Сега, кулминацията е по оста МЦ/ИЦ. Тригон нат. Уран.
Така... вчера тръгваме за морето, аз, мъжа ми и кучето и понеже зная, че Марс у6 интерсептиран, у12 д. е на моя МЦ, леко съм притеснена. Мъжа ми шофира,след това се сменихме. Пристигнахме читави и тримата и айде на плажа. Кучето Цезар се оказа отличен плувец, има ципи между пръстите на лапите. Докато лежахме на плажа ме ожили пчела по ухото точно на свивката на хрущялна. След това сме позадремали, събудих се със страшен сърбеж и като се погледнах..... БЯХ мутирала, мутациите са по водолей, лицето подуто и безформено, ухото, свивките на краката при триъгълника, подмишниците..... От плажа хайде към поликлиника та, престоях там полувин час, инжекции, пр. Сутринта се събудих в предишното си състояние, пак съм си  аз. Значи Марс се обръща на МЦ-събитие, игли, кръв, болка, след това ще мине пак оттам като тръгне директен. Та това е засега.  :012: