Автор Тема: Астрология и финансова професия  (Прочетена 14437 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрология и финансова професия
« Отговор #75 -: Февруари 18, 2015, 02:51:18 pm »
Лили , а тя работи ли нещо свързано с финанси или само е учила

Само е учила и завършила такава специалност, какъвто /пишман/ икономист съм и аз.  ;D

Технически сътрудник - реди бумаги, но това е силната й страна.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Астрология и финансова професия
« Отговор #76 -: Февруари 18, 2015, 02:57:40 pm »
Лили , а тя работи ли нещо свързано с финанси или само е учила, прави ми впе4атлиние скорпиона , при хора работещи в тази сфера... на много места се среща. Финансите не са само от4етност , кьдето е нужна много то4на работа. В истинския си вид Финансите изискват много комбинативно мислене ( говорим за истинска финансова професия )

много е важно да се знае, че "финанси" не означава "счетоводство", нито "банки" - това са съвсем различни неща. :) Но хората не виждат разликата. Ако искате, или на някой му е нужно, можем да ги обсъдим, за да можете по-лесно да се ориентирате/ме в талантите.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Астрология и финансова професия
« Отговор #77 -: Февруари 18, 2015, 02:59:29 pm »
Да, аз то4но за това писах , с4етоводство и финанси са две коренно разли4ни неща. Понякога Финансите дори не работя с то4ни данни , а прибилизително вярни ...

Happy58

  • Гост
Re: Астрология и финансова професия
« Отговор #78 -: Февруари 18, 2015, 03:04:25 pm »
Между другото, според вас това може ли да се види астрологично - от какъв вид дейност/каква професия нативът би могъл да печели най-добре? Не всеки може да спечели пари от призванието си, понякога човек печели по-добре от дейност, която не му е чак толкова любимо занимание, нито е призвание.

ти нали го написа вече - аспектите на У2 или У11 може би :)

аз бих могла да кажа за себе си:
У2 е слаб, но пък е в секстил с У6/Юпите, опозиция У7/Сатурн(намиращ се на МС), тригон У1/Луна  и е в паричен знак.
Не знам дали няма значение и факта, че У5,8,11 са в съвпад и единия от тях е дистрибутор на У2.  До този момент все нещо става и се намира начин да получавам заплатата си, но само и единствено със собствен труд - няма роднини, няма помощ, няма наследства, няма партньори и т.н. дано и за в бъдеще така продължи.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрология и финансова професия
« Отговор #80 -: Февруари 18, 2015, 05:51:39 pm »
До този момент все нещо става и се намира начин да получавам заплатата си, но само и единствено със собствен труд - няма роднини, няма помощ, няма наследства, няма партньори и т.н. дано и за в бъдеще така продължи.

И аз съм в същото положение. Затова се налага да изтърпявам дебили. При други обстоятелства бих си била камшика и бих напуснала работа, която не харесвам, особено ако ми е неприятен и колективът.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui