Автор Тема: Експерименти  (Прочетена 16990 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Експерименти
« Отговор #45 -: Май 29, 2017, 01:44:41 pm »
И тук – какво му е състоянието в момента? Или трябва да се замисли конкретен въпрос?
Да видим дали картата отразява впечатленията от преживяното.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Експерименти
« Отговор #46 -: Май 29, 2017, 01:49:29 pm »
И тук – какво му е състоянието в момента? Или трябва да се замисли конкретен въпрос?
Да видим дали картата отразява впечатленията от преживяното.

Квернента е супер поставен. Управлява 1- 10 домове. Ще остане доволен :29:
« Последна редакция: Май 29, 2017, 01:53:58 pm от месалина »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Експерименти
« Отговор #47 -: Май 29, 2017, 03:25:35 pm »
Картата отразява всичко , без значение дали хапваш шоколадови вафли или пасти.

Ако квернента или квезита премълчават ,то подредбата на планетарните конфигурации не може да премълчи астрологичната тенденция на картата.

Не съдете за другите по себе си, нищо не съм премълчала за момента. Нали това е моментна карта- подобно на дневна таро-карта? Какви пари, какви пет лева? Вчера беше неделя, банките не работят, а и пари получавам в началото на месеца. Казах си какво ми е било в главата като построих картата- Нептун У5 в 5д го показва - йога и поезия, успях тази нощ да напиша и преведа на английски мой стих и да се включа в конкурс. Луната в 9д показва вафлите на компютъра, в опозиция с Плутон У1 -  впуснах в действие волята си и на втората вафличка затворих пакета. А да построя картата ме провокира коментара на Рару, където е писала, че съм много далеч, затова и я адресирах към нея, да скъсим дистанцията.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Експерименти
« Отговор #48 -: Май 29, 2017, 03:44:57 pm »
И тук – какво му е състоянието в момента? Или трябва да се замисли конкретен въпрос?
Да видим дали картата отразява впечатленията от преживяното.
Превеждала си на човек от чужбина, който живее на островна/морска държава, с когото скоро ще осъществите контакт. Като преди това си била в женска компания и добре се е чувствала твоята рачешка Луна. 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Експерименти
« Отговор #49 -: Май 29, 2017, 03:49:13 pm »
Тук какво ще кажете за кверента?
ангажиран е професионално, Луната У12  в 12д без курс- няма какво ново да се случи/научи за вселенските тайни  :)

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Експерименти
« Отговор #50 -: Май 29, 2017, 03:57:32 pm »
Не съдете за другите по себе си, нищо не съм премълчала за момента. Нали това е моментна карта- подобно на дневна таро-карта? Какви пари, какви пет лева? Вчера беше неделя, банките не работят, а и пари получавам в началото на месеца. Казах си какво ми е било в главата като построих картата- Нептун У5 в 5д го показва - йога и поезия, успях тази нощ да напиша и преведа на английски мой стих и да се включа в конкурс. Луната в 9д показва вафлите на компютъра, в опозиция с Плутон У1 -  впуснах в действие волята си и на втората вафличка затворих пакета. А да построя картата ме провокира коментара на Рару, където е писала, че съм много далеч, затова и я адресирах към нея, да скъсим дистанцията.

  :D вафлена астрология :D
искрен смях.

Можеше да скъсиш още повече дистанцията , ако беше ползвала този и пост :

Като цяло не е идеята да пуснеш карта, защото ти е скучно, нямаш какво да правиш и даже с хора не ти се говори.

а той е по повод на този :
Изключително благодаря, че се включи с коментар по моята карта.
Отговор дадох отдавна под коментара на Уран, който пък се оказа, че не бил по моята карта.
Ще го цитирам отново: Не договарям в момента нищо, не обмислям в този момент промяна на местоживеене, пари не чакам повече от получаваните всеки месец, партньорът също. Имах спокоен и мързелив ден, чак ме мързеше да мисля. Дори не съм говорила с никого през целия ден  ;D

Хващаш се за мои постове , които не са адресирани до теб . Не знам каква е причината за нехаресването ти. А и не ме интересува. Държа да знаеш , че никакви провокации и подхвърлени постове и думички не са в състояние да ме "изкарат от обувките".

Не съдя никой и не съдя по себе си за никой.

Не съм тук за да уча , нямам претенции за твоите "академични" знания ,а просто се забавлявам с науката , която ми е хоби. :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3353
Re: Експерименти
« Отговор #51 -: Май 29, 2017, 04:00:30 pm »
ангажиран е професионално, Луната У12  в 12д без курс- няма какво ново да се случи/научи за вселенските тайни  :)

Мне, аспектите на управителя на кверента според мен говорят доста ясно. Защо гледаш У12?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Експерименти
« Отговор #52 -: Май 29, 2017, 04:06:07 pm »
Тук какво ще кажете за кверента?

По картата на Тери ,

Управителя на квернента е Слънце в 10 . В тригон с ретро Юпитер в 3-ти.
Бих предположила среща , социални ангажименти , разговор с по-високопоставен човек.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Експерименти
« Отговор #53 -: Май 29, 2017, 04:16:25 pm »
Мне, аспектите на управителя на кверента според мен говорят доста ясно. Защо гледаш У12?
Слънце У1 в 10д- написах, че кверентът е ангажиран професионално в момента, за който е предназначена картата

а Луната винаги се гледа- било въпросна или събитийна карта, показва как ще протече и завърши всичко

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Експерименти
« Отговор #54 -: Май 29, 2017, 04:33:05 pm »
  :D вафлена астрология :D
искрен смях.

Можеше да скъсиш още повече дистанцията , ако беше ползвала този и пост :

Не съм тук за да уча , нямам претенции за твоите "академични" знания ,а просто се забавлявам с науката , която ми е хоби. :)
ами и аз се смея на кифленските прояви, които са ми чужди, например косите на вафлички   :)
коментарът на рару, който си цитирала, е от днес, а картата ми е от вчера тук

не ме интересува за какво си тук, а и не си натрапвам знанията и незнанието, а съм за открит и нормален диалог, който трудно се постига с хора, скрити зад никнейма и монитора, като се забавляват с това и се мислят за недосегаеми
Астрологията за теб може да е наука, а за мен и научните среди е езотерика.

пп Когато се храниш всеки път на маса в трапезарията, облечена си официално и ти сервират, тогава може да се смееш на небрежното похапване на другите.  :)

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Експерименти
« Отговор #55 -: Май 29, 2017, 04:38:06 pm »
така построена карта с точни координати и час би могла да бъде , натална , елективна , хорарна , събитийна , карта на първа среща , карта на емоционалното състояние , карта на менталното , карта на семейното , карта на любовното  , карта на здравословното , карта на сексуалното , карта на творческото , карта на работното и още доста други.

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Експерименти
« Отговор #56 -: Май 29, 2017, 04:56:59 pm »
ами и аз се смея на кифленските прояви, които са ми чужди, например косите на вафлички   :)
коментарът на рару, който си цитирала, е от днес, а картата ми е от вчера тук

не ме интересува за какво си тук, а и не си натрапвам знанията и незнанието, а съм за открит и нормален диалог, който трудно се постига с хора, скрити зад никнейма и монитора, като се забавляват с това и се мислят за недосегаеми
Астрологията за теб може да е наука, а за мен и научните среди е езотерика.

пп Когато се храниш всеки път на маса в трапезарията, облечена си официално и ти сервират, тогава може да се смееш на небрежното похапване на другите.  :)

Това се отнася и за теб предполагам.

Част от езотериката е астрологията. А всяка част от нея е наука , която рано или късно ще бъде призната .

След "небрежния" опит да извадиш от контекста отговора ми вчера , както и да ползваш цитата ми от днес ти показах /помислих , че не си забелязала цитата на папи/.

А , по отношение на вафличката и небрежното похапване , вероятно не разбра какво искам да кажа , но то не е мой проблем . Ти сама си поставила много хубав подпис - цитат на Гьоте , който би могъл да бъде сравнен и с "чуването".

И малко астрологично.
Вафличката е по Венера , защото тя е сигнификатор на сладкото.
Луната се свързва с храната като цяло , но с течните храни.
Дом на храната е 2-ри според индийците , 4-ти според средновековните и 6-ти според западната.
А компа е 3-ти дом.

Да си насосваш астрологично нещата няма лошо , но да търсиш кусури у другите е смешно. При това поетеса каза , че си.
Поета е с по-мек изказ , по-лирична ,по-нежна душа .

Не приемай лично нещата.
« Последна редакция: Май 29, 2017, 05:03:31 pm от месалина »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Експерименти
« Отговор #57 -: Май 29, 2017, 05:04:27 pm »
Съвсем се обърках, като ям звездички от медените, лидълски в леглото, по кой дом да ги търся  ;D Иначе спокойно- в тоя форум има много обувки и ботуши ,ще ти скрехна за чудо и приказ  :012: г

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Експерименти
« Отговор #58 -: Май 29, 2017, 05:10:20 pm »
Съвсем се обърках, като ям звездички от медените, лидълски в леглото, по кой дом да ги търся  ;D Иначе спокойно- в тоя форум има много обувки и ботуши ,ще ти скрехна за чудо и приказ  :012: г

Много ги обичам и аз , но не са ми позволени. :)

Ще ги търсиш по 12. Леглото е по 12 , чужбински са . :D и понеже са звездички ще търсиш някоя неподвижна звезда там или аспект с венера. :38: :D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Експерименти
« Отговор #59 -: Май 29, 2017, 05:18:35 pm »
И аз си мислех за 12ти с тая окултна символика  :012: а то на кой са му позволени..  аз ги ям тайно и после се правя че не помня .