Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Знаците на Духа и астрологията
« Последна публикация от Papy - Май 10, 2024, 06:07:20 pm »
Какво е
Цитат
парана MA.ZE
?

И изобщо-какви са всички тези съкращения
2
Астрология / Re: Знаците на Духа и астрологията
« Последна публикация от atiart - Май 10, 2024, 10:28:17 am »
По въпроса за негативните събития. Според " Пътя на воина", философия, която е мое кредо, няма дуализъм в популярният смисъл на думата. Ако разгледате публикациите назад във времето на стената ми, ще добиете някаква представа. Разглеждам трудните, опасни събития, защото те априори са заплаха за физическото съществуване на тялото. А то, тялото е дар, за който трябва да се грижим и предпазим от унищожение възможно най дълго. Позитивните събития също го изтощават, но не моментално, а постепенно. Живеем в хищническа вселена и трябва да сме постоянно в концентрация за опасности по пътя. За войната в Украйна - самата държава е създадена с измама. В 7 нармоника  фактора Нептун е знак за това. NE - сигнификатор на размиване на границите, разтваряне, идеализъм, деликатност, изтънченост, интуиция, предчувствия, илюзии, заблуди, лъжа, несигурност, несигурност, романтика, изкушение, емпатия, променени състояния на съзнанието, екстаз, изкупление, саможертва. NE = ZE.KR и UR.KR За деня на началото на военните действия картинката ясно показва: 3 полупункта -
SO.HA - ден на страдания на физически план, нещастия, загуби, неприятности, усложнени жизнени обстоятелства.
SA.UR - стрес, напрежение, бунт и съпротива, борба на старото и новото, печални събития, ограничена свобода, внезапни раздели, емоционални конфликти и сривове след дълго напрежение, внезапни трудности и проблеми.
ZE.AD - трагични ситуации свързани с оръжия, взривове и огън. Борба до край и довеждане на делата до завършване. Решение или разработка на даден проблем. През територията на Донбас преминава парана MA.ZE - огнената енергия, активни и целеустремени действия, стрелба, начало на процеса, действия свързани с политика, армия, техника, огън, железопътни съоръжения, напрегнати усилия, ранени, вероятност за смърт от огнестрелно оръжие, огън, техника. Транзитните A.C.G. линии на Марс, Плутон и  Вулкан - като полупункт - мощни насилствени действия, силата на власта, огромно пренапрежение, събития или влияния свързани със силовите структури, техника, опасност от насилие.
UR.AD - Личности, които постигат целите си с големи усилия. Лица, свързани с материално производство или суровини. Собственици на земя, недвижими имоти или имоти, Баланс между риск и стабилност. Дългосрочни процеси, водещи до нови реалности на живота. Дълбоко напрежение или концентрация. Стабилизиране или задълбочаване. Потискане на нервността и хаоса. Събития или влияния, свързани със земя, недвижими имоти, материално производство собственост, технологии и др.
И за края на войната - има вероятност още от края на април 2025г. да се предприемат действия за спиране на военните действия. И до към средата на октомври 2025 да спре тази трагична ситуация. В пост с тенденциите за майското новолуние за Украйна  коментирах някаква  вероятна трансформация. - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=392283853785779&set=p.392283853785779&type=3, което може да се възприеме и за начало към затихване на конфликта. Това са само мои предположения и не е невъзможно да не са верни.
4
Лунации / Re: Новолуние в Телец на 8.05.24г
« Последна публикация от Рени - Май 09, 2024, 02:15:32 pm »
Колко е действието на Новолуние?

Сафо, разгледай назад в темата двойката лунации Телец- Скорпион и ще разбереш колко е действието на една лунация. :)
5
Сафо,
Цитат
Какво са повтаряли преди христа?

Същото каквото и след Христа. "Повтарянията" не започват нито с Христос, нито с религията, нито с новата ера. Започват  с култовете към Слънцето, Луната,  въображаеми форми и същества, по-късно познати като богове и други подобни. Във всички т.нар. повтаряния е вложен смисъл и ако си дадеш възможност да прочетеш и вникнеш в съдържанието, тогава ще си отговориш на питанките ти на глас. За да размишляваш върху някакъв казус, мотив е необходима някаква основна анализа, информираност, знание, които да си обмислила във времето.
Иначе, може да  отговориш учтиво на всеки поздрав, по начин, който импонира на твоя мироглед и философия, без да засегнеш отсрещната страна със собствените й разбирания.
6
Лунации / Re: Новолуние в Телец на 8.05.24г
« Последна публикация от romantica - Май 08, 2024, 01:24:51 pm »
При мен във 2 дом.
Тр. Марс в 1 дом в точен съвпад с нат. Юпитер/У1,10 и Слънце/У6.

В петък яко ме наваля дъжда, бях като мокро коте. От неделя не се чувствам добре, но не взех мерки. Днес окончателно ме повали - ужасна хрема и Т. Купувах нов термометър.
7
Съновник / Re: Сънувах...
« Последна публикация от Terry - Май 08, 2024, 06:55:03 am »
Много благодаря на всички! Това ми е втория сън със змия за последните 2 месеца, първият беше една малка змия вкъщи, която убих без да се уплаша.
8
Астрология / Re: Цикъл Слънце/Уран
« Последна публикация от crazylady - Май 07, 2024, 10:47:25 pm »
Нагазили са ме толкова съвпади, че се чудя кой е по-по-най. Урановите цикли стартират върху Слънцето ми У10 на К8, а Марс и възела върху Юпитер У3, У5 в 6-и.
9
Съновник / Re: Сънувах...
« Последна публикация от Papy - Май 07, 2024, 09:58:07 pm »
Сънувах баси тъпия сън:
На улицата, бяло виолетова змия, люспеста и кървяща.Въпреки, че само стоеше…

Аз по-простичко го разбирам
Ще научиш неприятна истина за/от жена, която няма да те засегне
10
Астрология / Re: Цикъл Слънце/Уран
« Последна публикация от romantica - Май 07, 2024, 09:17:45 pm »
При мен новият цикъл е в съвпад с нат. Марс/У2 във 2 дом, на градус от К3. И другият цикъл няколко дни по-късно Венера/Уран.
Активират нат. квадрат Венера(У3,8)/Марс(У2).
Страници: [1] 2 3 ... 10