Астрология. Езотерика > Лунации

Новолуние във Водолей-10.02.24г.

<< < (3/3)

Terry:

--- Цитат на: Сафо в Февруари 17, 2024, 05:26:58 pm ---Има събития по света и у нас.........да отбележим тук темата около Навални и болестта на Краля.Допълвайте,ако се сетите нещо,че не бях в час.

--- Край на цитат ---

Интервюто с Путин не излезе ли и то точно по новолунието?

starinthenightsky:
За надмощието, изкуствения интелект и Русия
CNN, Статия от 5 септември 2017

romantica:

--- Цитат на: Сафо в Февруари 04, 2024, 08:12:50 am ---Новолунието попада в 3ти дом от картата,в напрегнат аспект,квадрат с Уран в 7ми дом.Асц е в скорпион,Марс в знак на екзалтация,но в нощтна карта под хоризонта.По 3ти дом са договори,сделки,комуникации,превозни средства(транспорт),образование,новини(медии).

--- Край на цитат ---

Висшето образование щеше да стане безплатно в държавните университети, поне така беше обявено, но накрая всички си платиха таксите.
Уж щяло да има връщане в даден момент, но силно се съмнявам, че това решение ще бъде прието.

Лисана:

--- Цитат на: romantica в Февруари 22, 2024, 11:45:29 am ---
--- Цитат на: Сафо в Февруари 04, 2024, 08:12:50 am ---Новолунието попада в 3ти дом от картата,в напрегнат аспект,квадрат с Уран в 7ми дом.Асц е в скорпион,Марс в знак на екзалтация,но в нощтна карта под хоризонта.По 3ти дом са договори,сделки,комуникации,превозни средства(транспорт),образование,новини(медии).

--- Край на цитат ---

Висшето образование щеше да стане безплатно в държавните университети, поне така беше обявено, но накрая всички си платиха таксите.
Уж щяло да има връщане в даден момент, но силно се съмнявам, че това решение ще бъде прието.

--- Край на цитат ---

Университетите отдавна съществуват само за да събират такси и затова приемат  на 5-то класиране хора с двойки от вече над едно десетилетие. Който не се е искал, той не се е записал, само и само да събират $$ :(  Моят универститет някога, получаваше държавно финансиране, разбира се + доста средства от спонсори, а в същото време беше с тройно по-висока такса от другите. Сега сигурно са се вдигнали още повече.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия