Автор Тема: Жените, и имат ли подход в любовта  (Прочетена 28111 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3354
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #45 -: Юни 09, 2015, 09:01:04 am »
Активно практикуваща православна.

Те са по-зле и от евангелистите.


Ще спамим ли още или да споделя за моята липса на подход в любовта? :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #46 -: Юни 09, 2015, 09:21:01 am »
Ще спамим ли още или да споделя за моята липса на подход в любовта? :012:

С каква Венера си  :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3354
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #47 -: Юни 09, 2015, 09:25:46 am »
Познай, няма да ти е трудно :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #48 -: Юни 09, 2015, 09:28:01 am »
Активно практикуваща православна.

А аз си помислих да не би да е от Бялото братство  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #49 -: Юни 09, 2015, 09:34:41 am »
Познай, няма да ти е трудно :)

Овнешка  ;D

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #50 -: Юни 09, 2015, 09:40:27 am »
Тук доста сме с Венери в Овен, всичките различни, но по-едно май с приличат, не са особено нормални  ;D

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #51 -: Юни 09, 2015, 09:40:47 am »
В Б.Б. има доста разтропани :)

Още един глас за овнешка. Разправяй, довечера ще четем.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3354
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #52 -: Юни 09, 2015, 09:53:01 am »
Моята хем е най-силната планета в хороскопа, хем най-дебилитираната.

Но липсата на подход не е само от нея, имам огнена доминанта, всички лични планети освен слънцето и Меркурий са в мъжки знаци и въобще тези номера с пърхането на мигли, хвърляне на кърпички и играта да ме гонят не ги умея. Нямам никакви скрупули да преследвам някой мъж и да не бяга прекалено дълго, защото се изнервям.

Когато съм във връзка обаче вече "изгрява" женското слънце в партньорски дом и там нямам равна, влизам си в типичната женска роля мога да давам любов по най сладките и нежни начини.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1883
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #53 -: Юни 09, 2015, 12:26:55 pm »
Правейки си една ретроспекция назад лично за себе си тези дни, осъзнах моите "малки" грешки спрямо мъжете и защо съм привличала точно определен тип мъже... Много интересни неща открих, а и уроците са били едни и същи, и другите неща :)

Не знам за другите жени, но лично за себе си предвид горе казаното като ударих чертата разбрах, че съм имала тотално разрушаващ подход в любовта. И смятам да отделя време, и да поработя в тази насока. Даже си направих и планче (ах, тр. Сатурн в 9-ти как ми помага да бъда по-организирана ;D).

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3354
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #54 -: Юни 09, 2015, 12:31:18 pm »
Меркурий как е разположен в натала? Моят например е абсурд да анализира романтични отношения, изпада в ступор при подобни опити. :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #55 -: Юни 09, 2015, 12:32:22 pm »
Да, Веско. Повърхностни са жените. Вместо да си търсят снажен и забавен мухльо те искат човек, който е доказал качества и пред обществото. Пък и искат да са спокойни, че ще им гледа и образова добре децата. Тъпачки.

Когато заживях със седмодомието спяхме на цимент, застлан с найлон, върху дюшек. За да си докарваме по нещо към стипендиите, аз редактирах мемоарите на един велик депутат в килера му в панелката до мадарската баня срещу лев на час, а той редеше плочки пред малкото НДК и барманстваше нощем. Надали баш успешен мъж. Направихме се взаимно каквото сме в момента. Тогава беше слаботелесен, къдрокос, дългокос и сладникав. Сега прилича на мутра в костюм, с бръсната глава и прошарена тридневна брада. Уютно се вмества в представите за успешни, доказани, самоуверени, на място и каквото там пише по-напред в описанието на мистър идеален в темата.

И тогава се мотаеха в краката ми точно такива успешни, доказани, богати, самоуверени и т.н. Само че направени това, което са, от други жени по пътя им. А аз по карта съм капризна, комплексарка, егоцентрична, ревнива и самомнителна. И не понасям някой друг да ми меси тестото и да ми пече питката.

Но не съм риба - и тогава, и сега, не бих избрала Веско или Али за друго, освен за приятелки. И да има там потенциал за инвестиране, той се засенчва в постоянното мрънкане и неудовлетворение от живота/жената/съдбата/работата/вселената и всичко останало. Нуждата от любов е базова потребност на човека, а за задоволяване на базисните потребности, щом вече не сме деца, отговорност носим единствено и само ние. Насила никой не може да те нахрани, напои, защити, обича, научи и самодокаже. Сам си си в тая работа и си е твоя работа.

А по повод на страхотния пост на Гаури по-рано - супер ще е, ако е само въпрос на планетарен период. Все се дочаква. Лошото е, като се окаже, че не е от дашите.
De omnibus dubitandum est

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #56 -: Юни 09, 2015, 12:35:43 pm »
Тук доста сме с Венери в Овен, всичките различни, но по-едно май с приличат, не са особено нормални  ;D

Тъй е! Отглеждам си едно такова тийнейджърче у нас на 48 години  :D Козирожката ми Венера я стяга здраво, ама пак си прави глупостите.  ;D

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1883
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #57 -: Юни 09, 2015, 12:37:44 pm »
Diyana, просто не се стърпях..! Много ми хареса твоето мнение :-*

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #58 -: Юни 09, 2015, 12:41:46 pm »
Diyana, просто не се стърпях..! Много ми хареса твоето мнение :-*

Тя и в моите представи е доказателство за "селф мейд" човек, който е успял благодарение на лични способности.

И после някой да тръгне да ми разправя, че в тая държава успяват само протежетата. Има хора, които и от нулата да тръгнат, пак ще успеят.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #59 -: Юни 09, 2015, 12:42:43 pm »
Когато заживях със седмодомието спяхме на цимент, застлан с найлон, върху дюшек. За да си докарваме по нещо към стипендиите, аз редактирах мемоарите на един велик депутат в килера му в панелката до мадарската баня срещу лев на час, а той редеше плочки пред малкото НДК и барманстваше нощем. Надали баш успешен мъж. Направихме се взаимно каквото сме в момента. Тогава беше слаботелесен, къдрокос, дългокос и сладникав. Сега прилича на мутра в костюм, с бръсната глава и прошарена тридневна брада. Уютно се вмества в представите за успешни, доказани, самоуверени, на място и каквото там пише по-напред в описанието на мистър идеален в темата.

Когато двама души минават заедно през трудностите, подкрепят се взаимно и са равноправни в отговорността към другия и връзката им, е показателно, че тази връзка ще бъде успешна и дълготрайна. За тях ще е почти немислимо да се предадат един друг.
Поне според мен е така.