Автор Тема: Ретроградни периоди на венера и марс  (Прочетена 74740 пъти)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #15 -: Февруари 02, 2014, 10:18:42 pm »
Тези ретрота не ми влияят нещо този път, освен някои технологически забавяния и проблеми с които се сблъсквам, а по Марс във Везни/ретро/ обикновено се занимавам с разни бивши  :) . Нали казват, че това което управлява и там където е ситуиран по време на ретроградието "не върви" т.е темите са в застой.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #16 -: Февруари 02, 2014, 10:31:13 pm »
Santi, при теб Марс кой дом управлява в натала?

2/9 дом, но упр. Луната и натално е в 5 дом и през знака Везни последните години си работи по един и същ начин.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #17 -: Март 05, 2014, 03:35:24 pm »

Защо трябва да се страхуваме от ретроградния Марс:

1.Мъжете ще станат още по-неадекватни.


Сега поне ще си имат оправдание  ;D :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #18 -: Март 05, 2014, 03:48:45 pm »
А не така момичета!Въпреки,че подценяването е добра стратегия,тогава действаме от засада. :012:

Ясно, по ретро Марс да сме подготвени за партизански войни.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #19 -: Март 05, 2014, 03:55:14 pm »
винаги са ме дразнили бг мъжете, които канят "на кафе", но не да пият кафе  :lol_hitting:

Или бягат и се крият като гърмяни зайци  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #20 -: Март 05, 2014, 07:21:06 pm »
Ретро Марс ни докара майтапчия у форумЪ  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #21 -: Март 05, 2014, 07:32:58 pm »
При мен пък Ретрото е в 4-ти дом (там ми е и натален меркурий) - слава богу, ремонти не правя, ама така дълбая надълбоко :) и вече излиза де :). надявам се и кавги някакви да няма, че не е хубаво така.

Иначе, е У10 (но е съуправител) и  У5(скорпион) - и какво сега - да внимавам какви ги върша в работата - да си затварям устата пред шефа :), че да не стане закачка-плачка :)

А пък се намира в натален 2. дом - дали няма да намалеят финансовите постъпления? Не ми харесва това ..... освен да взема да харча повечко, че да го облагодетелствам ... така става ли, момичета?

Май е време Егото малко да го усмирим.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7909
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #22 -: Март 05, 2014, 07:56:08 pm »
При мен пък Ретрото е в 4-ти дом (там ми е и натален меркурий) - слава богу, ремонти не правя, ама така дълбая надълбоко :) и вече излиза де :). надявам се и кавги някакви да няма, че не е хубаво така.
Иначе, е У10 (но е съуправител) и  У5(скорпион) - и какво сега - да внимавам какви ги върша в работата - да си затварям устата пред шефа :), че да не стане закачка-плачка :)
А пък се намира в натален 2. дом - дали няма да намалеят финансовите постъпления? Не ми харесва това ..... освен да взема да харча повечко, че да го облагодетелствам ... така става ли, момичета?
Май е време Егото малко да го усмирим.

най-вече не предприемай нови неща вкъщи, че ако има стари недовършени, сега ще се покажат
пари няма смисъл да харчиш
Кое его искаш да усмириш - твоето, или на някой вкъщи?
« Последна редакция: Март 05, 2014, 07:57:39 pm от Papy »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #23 -: Март 05, 2014, 08:00:38 pm »
Ахахахах, жена ти  е късметлийка.  :012: :012: :012: Ще иска по-често ретрограден Марс, ама няма.  :012: :012: А къде ти е в натала разположен Марс и в директно или ретроградно движение е?  :)
Тръгна ми ретро в опозе с наталния в 4ти,а той си е ретро.Ама дет се вика рядко съм в полет,пък точно сега жената развила фобия от летене и стана има ли пилот в самолета :91: :'(
То Марсът в овен обича да лети.  :57: и аз го имам този транзит, но го усещах само на транзитиращата овенската Луна.  :57:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #24 -: Март 05, 2014, 08:20:56 pm »
По-добре врабче в ръката, отколкото орел в небесата - кажи го на жена си  :)

Да вземе да пилотира аероплана вместо да чака кораба майка - оня я дойде, я не дойде като акъл след старческа деменция.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7909
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #25 -: Март 05, 2014, 08:25:50 pm »
ъ, сори че ви прекъсвам сладката приказка, ама е време...

Happy58

  • Гост
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #26 -: Март 05, 2014, 08:34:04 pm »
При мен пък Ретрото е в 4-ти дом (там ми е и натален меркурий) - слава богу, ремонти не правя, ама така дълбая надълбоко :) и вече излиза де :). надявам се и кавги някакви да няма, че не е хубаво така.
Иначе, е У10 (но е съуправител) и  У5(скорпион) - и какво сега - да внимавам какви ги върша в работата - да си затварям устата пред шефа :), че да не стане закачка-плачка :)
А пък се намира в натален 2. дом - дали няма да намалеят финансовите постъпления? Не ми харесва това ..... освен да взема да харча повечко, че да го облагодетелствам ... така става ли, момичета?
Май е време Егото малко да го усмирим.



най-вече не предприемай нови неща вкъщи, че ако има стари недовършени, сега ще се покажат
пари няма смисъл да харчиш
Кое его искаш да усмириш - твоето, или на някой вкъщи?


добре, ще опитам да не харча :) тамън по уикенда ми дойде идеята да посетя златарския магазин (марсчето е в лъв :) ), но ще изчакам лятото :)

за вкъщи - ок, аз не се натискам :) само при аварийно обаждане се включвам, ама то точно сега им е времето на авариите :) - затова се моля да мине по-леко :)

За егото - за собственото говоря - ще си кютам :)

Happy58

  • Гост
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #27 -: Март 05, 2014, 08:34:50 pm »
ъ, сори че ви прекъсвам сладката приказка, ама е време...

за какво, Папи?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7909
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #28 -: Март 05, 2014, 08:45:54 pm »
Който има марс в лъв - натално, да има едно наум за транзитния сатурн...компликацийка лека

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Ретроградни периоди на венера и марс
« Отговор #29 -: Март 05, 2014, 09:34:31 pm »
Откакто стана ретро ,започнах да се усещам като парцал  :91:  :D  Толкова ми е изморено, че едвам изкретвам на тъпата работа. От понеделник нямам един свеж следобед, имам чувството( и то след 3-4 кафета дневно), че всеки момент ще се свлека и ще започна вечен сън . Обикновено и с 2 кафета мога да мина ( долна граница) , спала съм и по 4ч на нощ и пак съм се чувствала по-свежа и във форма. Ако ще е така до май-юни- мерси  :lol_hitting:  :41:  Иначе транзитния ми е в 4-ти, ще има ядове и по квартирата сигурно, то се усеща вече. Да не говоря като се застопори във вечна опозиция на слънцето ми .  :(
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name