Автор Тема: Измами в особено крупни размери  (Прочетена 15511 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Измами в особено крупни размери
« Отговор #90 -: Септември 25, 2014, 01:20:24 pm »
 Особено крупното (каквото и да е) го търся по връзки Плутон/Юпитер. За измами трябва активно да участват в картата Меркурий  и особено дързък Марс(защо не в натален съвпад с Плутон).Или планетите разположени в 9,8,1....Или управителите на същите домове в добра взаимовръзка.Ако схемата е разкрита аспектът Плутон/Юпитер ще е напрегнат,вероятно квадратура.Другото,което ми идва наум е вероятен съвпад Плутон/Марс/Юпитер в квадрат с Меркурий,който просто е изпушил и за това са ги хванали.
Все пак "особено крупен размер" в живота на всеки е нещо различно,но главните действащи лица са тези и "слаб" Меркурий,който не може да поеме и обработи натиска от другите.Той Мерка може и да си е тронов,но без подкрепящи аспекти.
 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Измами в особено крупни размери
« Отговор #91 -: Септември 25, 2014, 01:28:40 pm »
Големите пари искат големи топки, а при мошениците - не само ценностната система да ти го позволява, а и да ти стиска да го направиш.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Измами в особено крупни размери
« Отговор #92 -: Септември 25, 2014, 01:38:20 pm »
Без Телец,Венера 2/8-ми ,Меркурий няма как да мами в област "пари"; в (с) голям размер-Юпитер,Плутон,понякога и Нептун, и Луна в огнен знак.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Измами в особено крупни размери
« Отговор #93 -: Септември 25, 2014, 01:39:14 pm »
Големите пари искат големи топки, а при мошениците - не само ценностната система да ти го позволява, а и да ти стиска да го направиш.
Искат и "здраво дупе",което да го отнесе като те хванат след това.Не съм срещала аспект Меркурий тригон Плутон,който да бъде хванат по бели гащи.Може и да има някъде,но аз не съм го виждала. Обикновено издънките ги прави Меркурий.
Ето тази карта е крупни размери за БГ стандартите.Няма час.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Измами в особено крупни размери
« Отговор #94 -: Септември 25, 2014, 02:36:40 pm »
Познавам няколко,които отговарят на това,само на един съм гледал картата,имаше голям воден тригон,включен в ,,хвърчило/дракон/,, Трябва да се има предвид,че когато измамата е успяла,картата всъщност показва един голям бизнесмен,следователно положенията в падение на планетите,характерни за голям бизнесмен ще покажат измамник в големи размери . Друг вариант може да има силни положения на планети в тригони ,но ключовите от тях в твърди аспекти към МЦ,планети в 10Д,У10Д,Сатурн . Главни участници Нептун,12Д,У12Д ,/измама /Плутон ,8Д,У8Д ,-във връзка на второ място с Юпитер,9д,У9Д,Сатурн,!0Д,У10Д -силните положения са за успяла измама,слабите за провалена .

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Измами в особено крупни размери
« Отговор #95 -: Септември 25, 2014, 03:27:01 pm »
Този Ковачки-я има фигура "секира", като едната й част е с полупунтка на луна-плутон. В темата за серийните убийци бях преписала текст, който гласи, че тази фигура действа като КОСМИЧЕН ЩИТ,  закрила един вид.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Измами в особено крупни размери
« Отговор #96 -: Септември 25, 2014, 04:48:03 pm »
Силният афинитет към някоя тема има натален израз,като от коя страна на закона ще си няма как да се види.Максимата е,че полицията и престъпниците имат подобни хороскопи т.е. едни и същи планети участват видимо в тях.
В картата която качих най-видимо ми се откроява Сатурн и Нептунът,който го размива.Нептун е много силно аспектиран.Рухването на този човек проследявам от доста време и не разбирам какво го държи,след като Сатурн,освен че е на трон няма кой знае какви мощни връзки с другите планети."Борба на титани" в полза на Нептун.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Измами в особено крупни размери
« Отговор #97 -: Септември 25, 2014, 08:47:43 pm »
Може би по сидерал виждам нещо. В индийската карта има три йоги, които са взаимно свързани - Луна заедно с Марс в един знак, Луна във взаимен аспект с Юпитер, Марс във взаимен аспект с Юпитер. Трите заедно би трябвало да дават силен, борбен, енергичен човек, добил успех, имущество и популярност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Измами в особено крупни размери
« Отговор #98 -: Септември 25, 2014, 09:02:12 pm »
Венерата в Скорпион е достатъчно ненаситна за материални и емоционални(власт) придобивки.И (аз) не знам какво друго може да се определи по нея.  ;) .Не знаем какво е разположението по домове,но наистина ме изумява силата на троновия Сатурн,който все още държи главата на натива си на повърхността на тресавището.
Този така специфичен Юпитер в Риби издаде "духовна книга" преди 2-3 години . :012:
Не го познавам(в смисъл,че не ми е личен приятел,но съм го виждала няколко пъти  :012:), личен приятел ми е човек от най-близкото му обкръжение.
Ти много добре отбеляза Луна/Плутон,докато се мотаех из фалитите му.Когато той те погледне в очите имаш чувството,че те гледа смирен,благ светец.Има много вода в него и топлота.Малкото пъти,в които съм го виждала не съм откривала никаква гордост и надменност.Винаги като мисля за него го подозирам в добро актьорско майсторство.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Измами в особено крупни размери
« Отговор #99 -: Септември 25, 2014, 09:07:07 pm »
Не е като да няма изразено юпитерово влияние в хороскопа му - Слънце в Стрелец, Юпитер в собствен знак, Юпитер в опозиция с Луна и секстил с Меркурий. Жалко че не се знае часът на раждане, дали е дневно или нощно раждане, къде попадат планетите, има ли неподвижни звезди по ъглите.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Измами в особено крупни размери
« Отговор #100 -: Септември 25, 2014, 09:17:43 pm »
Ако Фомалгалт 3гр.31м в Риби можем да броим,че Юпитер има съвпад с Царска звезда.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Измами в особено крупни размери
« Отговор #101 -: Септември 25, 2014, 09:29:03 pm »
Ако Фомалгалт 3гр.31м в Риби можем да броим,че Юпитер има съвпад с Царска звезда.

Ако е близо до ъгъл, ще има силно влияние. При съвпад с ъгъл или светило неподвижните звезди, особено кралските, действат с по-широка орбиса. При съвпад с друга планета орбисата се стеснява.

Тази звезда свързват с духовни качества, но в материалния свят може да даде и по-изразена борбеност.

Не винаги влиянието й е благоприятно. За пример мога да дам съпруга на една моя приятелка - АС в точен съвпад с Фомалхаут (дневно раждане) - домашен тиранин, скандалджия и склонен към вербална и физическа агресия.

Мисля, че положителното влияние на Фомалхаут е по-подчертано при нощно раждане, тогава наистина може да даде духовна сила, натива да не го избива на агресия.

В съвпад с Юпитер може да даде и интерес към духовната/мистична страна на живота, и по-изразен фанатизъм.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui