Автор Тема: Външен вид...астро'фактори ; )  (Прочетена 73092 пъти)

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #450 -: Септември 15, 2020, 11:48:16 am »
Ето АС Скорпион с Нептун в 1-ви дом:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #451 -: Септември 15, 2020, 12:10:29 pm »
^и Луна и Плутон с аспекти към АСЦ;

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #452 -: Септември 15, 2020, 01:57:06 pm »
И у 1 в аспект с Юпитер, Луна към АСЦ, за което говорих преди няколко дни. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7396
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #453 -: Февруари 10, 2022, 05:03:00 pm »
Как изглежда тази жена?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #454 -: Февруари 13, 2022, 06:54:59 pm »
Как изглежда тази жена?
стройна, с кестенява коса, вечно в движение, постоянно прави нещо с ръцете, неспокойна, приказлива, много приказлива  :) имам приятелка с Марс в Близнаци и когато нямаше още телефони за 2 сим карти, ходеше с три телефона- на всеки оператор карта, а като съм била с нея главата ми се надуваше, постоянно с някого говореше. Имам познат мъж Слънце и Меркурий Близнаци в 3д. - имаше безброй много регистрации в Скайп, тогава Фейсбук още не беше навлязъл така масово в употреба.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7396
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #455 -: Февруари 14, 2022, 04:53:18 am »
Жената е по-скоро ниска,отколкото висока,дебела не точно,но набита,четвъртита,кестенява е,незабележима,невзрачна,с диоптер от дете,къс врат,едри бедра и корем.Когато видях картата и аз се изумих.
Не мога да преценя с това Слънце на асц дали е нощтна ,или дневна карта.Меркурий упр.на 1 ви,не вижда асц.С Марс в 1ви нали дава сексапил,нищо подобно тук.Мисля само Юпитер вижда асц.С Луна в телец-тежко стъпва,никаква пъргавина.Мързел.Бавен говор.Гледа встрани,докато говори.Права коса,дълга,тънки устни.Дебели къси пръсти,никаква женственост.
Така.......с Венера на трон,екзалтирала Луна,Меркурий на трон,Юпитер не е зле в лъв. :o
Сатурн в дом на радост.Марс в 1ви-изгорен.Управлява лош дом.
« Последна редакция: Февруари 14, 2022, 05:01:39 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #456 -: Февруари 14, 2022, 10:53:01 am »
Жената е по-скоро ниска,отколкото висока,дебела не точно,но набита,четвъртита,кестенява е,незабележима,невзрачна,с диоптер от дете,къс врат,едри бедра и корем.Когато видях картата и аз се изумих.
Не мога да преценя с това Слънце на асц дали е нощтна ,или дневна карта
Родена в 4 през нощта е нощна карта, а така както я описваш е с АСЦ телец или Скорпион, изключено да е с АС Близнаци или Дева

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #457 -: Февруари 14, 2022, 12:50:23 pm »
Защо? Моят АСЦ е в Близнаци и не съм висока/стройна и с дълги, нежни пръсти.
По мои наблюдения Близнаци дава, или по-скоро отнема всякаква женственост.
До андрогин, до безполовост, до дете, барбарон, примерно:Д
//аз лично понякога забравям, че си имам тяло

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #458 -: Февруари 14, 2022, 06:53:42 pm »
Защо? Моят АСЦ е в Близнаци и не съм висока/стройна и с дълги, нежни пръсти.
По мои наблюдения Близнаци дава, или по-скоро отнема всякаква женственост.
До андрогин, до безполовост, до дете, барбарон, примерно:Д
//аз лично понякога забравям, че си имам тяло
Е, то няма как да даде висок ръст, ако не е налице генетична предопределеност. АС в меркуриевите знаци – Дева и Близнаци, дава удължени крайници, а не задължително висок ръст. Моя бивша колежка е висока 1.56м , но е много секси - "чаталеста" , с дълги спрямо тялото си крака, а в добавка си има естествени гърди. 
Ето ти две твои наборки с АС в Близнаци https://www.facebook.com/photo?fbid=2248234918750784&set=t.100000065868133

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #459 -: Февруари 14, 2022, 07:58:40 pm »
Моят племенник с АС Близнаци, израстна жив бор.На 15 години е над 190см гони 2 метра.Дъълги крака и стъпала като фериботи.Никаква генетична даденост ,сред роднините и на двамата родители сме със среден ръст жени 168-170,мъже 173/4,5 см.Водихме го по разни хормонални ,генетични изследвания,защото чак израстна ненормално преди две години и има риск за кости ,мускули и пр.Може и със стриктна селекция храни и мноого  :-X добавки ,да го наторихме неестествено..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #460 -: Февруари 14, 2022, 08:50:29 pm »
Моят племенник с АС Близнаци, израстна жив бор.На 15 години е над 190см гони 2 метра.Дъълги крака и стъпала като фериботи.Никаква генетична даденост ,сред роднините и на двамата родители сме със среден ръст жени 168-170,мъже 173/4,5 см.Водихме го по разни хормонални ,генетични изследвания,защото чак израстна ненормално преди две години и има риск за кости ,мускули и пр.Може и със стриктна селекция храни и мноого  :-X добавки ,да го наторихме неестествено..
Не думай, моят внук е с АС Близнаци, скоро ще направи 5 и стърчи над останалите деца, но има от кого – баща му е 2м. , АС Дева, в неговото семейство останалите са с нормален ръст - брат, баща, сестра
Твоя племенник може да спре да расте- аз колкото пораснах до 15г толкова останах.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4550
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #461 -: Февруари 14, 2022, 09:09:07 pm »
Ами той вече и да спре,надали наборите ще го застигнат,защото 173/180 е приблизително масовия ръст на бг.мъжете.Нашият случай е притеснителен,защото е без спортна стимулация от баскетбол,плуване и прочие-пълен мърдел ..

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7396
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #462 -: Февруари 15, 2022, 05:25:59 am »
Жената е по-скоро ниска,отколкото висока,дебела не точно,но набита,четвъртита,кестенява е,незабележима,невзрачна,с диоптер от дете,къс врат,едри бедра и корем.Когато видях картата и аз се изумих.
Не мога да преценя с това Слънце на асц дали е нощтна ,или дневна карта
Родена в 4 през нощта е нощна карта, а така както я описваш е с АСЦ телец или Скорпион, изключено да е с АС Близнаци или Дева
Акрукс,майката ми даде данните,точни са.Картата ако е нощна,Марс не е добре поставен в 1ви дом,нощна планета под хоризонта,изгорен от Слънцето,нанася щети,управлява лош дом.Но пък диспозитора е силен.Планети в 1ви влияят на външният вид.Слънце и Марс носят характеристики на лъв и овен.И само Юпитер вижда асц,а той разширява/увеличава.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7396
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #463 -: Февруари 15, 2022, 05:29:20 am »
Защо? Моят АСЦ е в Близнаци и не съм висока/стройна и с дълги, нежни пръсти.
По мои наблюдения Близнаци дава, или по-скоро отнема всякаква женственост.
До андрогин, до безполовост, до дете, барбарон, примерно:Д
//аз лично понякога забравям, че си имам тяло
Арт,при теб коя планета вижда асц?За Венера имам спомен,на к10.Марс също ,но с опозиция.Меркурий не вижда асц,зтова няма издължаване на нещо-пръсти,крака и т.н.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7396
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #464 -: Февруари 15, 2022, 05:31:04 am »
Моят племенник с АС Близнаци, израстна жив бор.На 15 години е над 190см гони 2 метра.Дъълги крака и стъпала като фериботи.Никаква генетична даденост ,сред роднините и на двамата родители сме със среден ръст жени 168-170,мъже 173/4,5 см.Водихме го по разни хормонални ,генетични изследвания,защото чак израстна ненормално преди две години и има риск за кости ,мускули и пр.Може и със стриктна селекция храни и мноого  :-X добавки ,да го наторихме неестествено..
Ребека,Меркурий къде е?Кои планети виждат асц?Юпитер,Луна,Меркурий?Има ли планети в 1ви дом?
« Последна редакция: Февруари 15, 2022, 05:32:45 am от Сафо »