Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 653404 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4725 -: Юли 09, 2023, 08:42:14 pm »
В рамките на 2ч приблизителен час, би могла да се направи точна ректификация при професионален астролог и картата ти ще работи, не се притеснявай.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1881
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4726 -: Октомври 21, 2023, 06:13:19 pm »
Доста време не бях теглила карти, но днес реших да извадя някои колоди. Интересно ми беше какво ще покажат картите за предстоящите местни избори за София.
Въпросът е свързан с това, кой има най-голям шанс да стане кмет на столицата. Питах за 3-мата най-спрягани.

1. Васил Терзиев
9 меча, Рицар мечове, Императорът/ 2 меча
Пътуване

Спор, трудности, остри думи, но и реални възможности за преодоляване. Въпреки разногласията и вероятен балотаж, мисля, че той ще е новият кмет на София.

2. Ваня Григорова
Любовниците, 4 меча, 8 меча/ 10 чаши
Фалш

Вероятно ще има балотаж между нея и #1. Очакванията са били за повече. Мисля, че след изборите ще тръгне в нова посока, нова работа. Ще се появят добри възможности за нея.

3. Антон Хекимян
Крал мечове, 2 жезли, Обесения/ 9 чаши
Вдовицата

Според мен, няма шанс. Приел е новото с идея за нов шанс, но като че ли има неща независещи от него и на този етап не са на негова страна. Може би е бил и заставен, не е изцяло личен избор. В крайна сметка ще си получи това, което му е обещано.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1192
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4727 -: Октомври 22, 2023, 04:53:18 am »
Романтика, картите ти рядко бъркат.
Всеки си заслужава съдбата, а аз с вродения ми идеализъм, от който не мога да избягам и все ме спъва, ще кажа, че няма как при равни други условия и при пълна неутралност, да не избере човек дамата. Само тя лъха на доверие, действеност и изглежда като някой, който би ти свършил работа (видимата Земя е представена от Слънце и съвпад Меркурий със Сатурн в Дева, Луна Козирог). Даже мисля, че столичани са късметлии, че я имат за опция.
(Не съм запозната с политическото, трудово и родствено наследство на кандидатката, ама изглежда готино. Интересен факт е, че в деня на избори транзитна Венера е върху Слънцето й, а транзитно Слънце върху Венерата, където се случва и Лунацията, ще остане в сърцата на хората).

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7389
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4728 -: Октомври 30, 2023, 08:44:13 am »
Романтика,до тук си Абсолютно точна!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1881
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4729 -: Октомври 31, 2023, 06:27:08 pm »
Благодаря ти, Сафо! Чак аз се изненадах  ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7389
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4730 -: Ноември 06, 2023, 06:27:50 am »
Да,браво Романтика!

Pepuna Vamp

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4731 -: Ноември 30, 2023, 01:51:07 pm »
Здравей магьоснице,

Моля те да ми помогнеш с Таро по отношение на една стара любов от преди и в продължение на 10 години :(
Живея с мъж П зодия овен
Другият мъж е Г зодия риби
Аз съм с буква П и зодия лъв

Много ще съм благодарна за помощта.
Целувки

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1881
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4732 -: Ноември 30, 2023, 06:01:58 pm »
Какъв е точно въпросът?